Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (6/24) > >>

Mejor:
Wczoraj na TVN oglądałem "Zodiak" (2007), David Fincher i muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony bo nie spodziewałem się tak znakomitego filmu. Bardzo przypominał klimatem, jak i fabułą "Siedem" z 1995. Film oparty na wydarzeniach autentycznych w dobrej obsadzie, trzymał w napięciu przez cały czas. Ocena na filmwebie to 9/10.

PS. Wybiera się ktoś na najnowszą ekranizację filmu o Batmanie? Jest to Mroczny Rycerz Powstaje. Pierwsza część Mrocznego Rycerza 10/10.

madridista1400:
Apropo's TVN-u, ostatnio emitowany był film REJESTRACJA lub LOGOWANIE. Jak zwykle świetna rola Denzela Washington'a i wcale nie gorsza Clive'a Owen'a. Świetny pomysł z wyniesieniem zawartosci skrytki. No i ta wewnętrzna rozgrywka pomiedzy negocjatorem i włamywaczem. Jak najbardziej godny obejrzenia.
Z popularnych filmów (przynajmniej na Polsacie) przypomniał mi się Azyl, ale nie każdemu się on podoba.

kopson:
Witam, zna ktoś może tytuł takiego horroru. Akcja toczyła się w domu/zakładzie, mniejsza z tym, w każdym razie był tam jakiś gościu, który za pomocą jakiegoś (właśnie jakiego, bo to było kluczowe w tym filmie) mechanicznego narzędzia dokonywał masakry na ludziach. Można nazwać typa rzeźnikiem. Zna ktoś tytuł ? Krótko opisując, film przedstawiał gościa, który za pomocą czegoś zabijał ludzi, wsadzał ich, czy przykuwał, a potem to uruchamiał...

Mathi:
Dzisiaj byłem w kinie na filmie ''Prometeusz''. Film trwa 2 godziny, ale efekty są po prostu świetne i polecam.

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDzisiaj byłem w kinie na filmie ''Prometeusz''. Film trwa 2 godziny, ale efekty są po prostu świetne i polecam.

--- Koniec cytatu ---
Kurde, a byłem wczoraj w kinie i nie wiem czemu na to nie poszedłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej