Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (11/24) > >>

CristianoRonaldo:
Oglądał ktoś może nowego Batmana ?

TekU:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEByłem dziś w kinie na premierze nowego Batmana i muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się aż tak epickiego zakończenia. Jestem bardzo zadowolony bo myślałem, że Rises nie dorówna poprzedniej części z Jokerem, ale na szczęście byłem w błędzie. Rises potrafi zaskakiwać i jeśli komuś bardzo podobał się "Mroczny Rycerz" to na "Mroczny Rycerz Powstaje" nie będzie nudził się przez całe 164 minuty. Polecam, koniec legendy mrocznego rycerza.

--- Koniec cytatu ---

NexaT:
Odkopie trochę temat, ale z zapytaniem.
Zna ktoś nazwę filmu, w którym tematem głównym było grafitti. Akcja rozgrywała się w latach 90+. Pamiętam, że jeden z bohaterów zginął w stacji metra, ponieważ jakiś inny koleś podrabiał jego prace i właśnie tam się spotkali. On później go gonił, bądź uciekał i wpadł na te kable z prądem. (czy ch_j wie co to było) Było kilka bohaterów, co kilka dni na ich przedmieściach pojawiało się nowe metro, które oczywiście malowali. Na koniec urządzili jeszcze ostrą imprezę na pożegnanie tego pierwszego, co zginął na początku. Kojarzy ktoś? (w tym filmie było chyba dużo rapu)

MaddiMNagic:
Beat Street (Rytm Ulicy).

NexaT:
Tak, właśnie o to mi chodziło, dzięki. ;)

A tak poza tym, to polecam ten film.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej