Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (15/24) > >>

D17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ten trailer mi jeszcze bardziej zaostrzył apetyt  8)

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENo to ja właśnie wróciłem, jeśli lubisz te klimaty i się tym interesujesz, tak jak ja polecam, jeśli nie, to raczej się wynudzisz. Spotkałem się już z wieloma określeniami, że jest "propagandowy", ale chciałbym serdecznie pozdrowić tych, którzy tak pisali, ten film mógł tylko i wyłącznie władzom amerykańskim zaszkodzić, a końcowe 20-25 minut i akcja na dom Osamy to majstersztyk. No i na szczęście pokazane jest to, co działo się naprawdę (strzelanie do bezbronnych kobiet, dobijanie martwych), bez żadnych gierek.

Fajna jest jedna scena torturowania więźnia na statku, a na dole napis "Gdansk, Poland". To tylko potwierdza informacje o bazach CIA w naszym kraju.

--- Koniec cytatu ---

No i wreszcie dziś obejrzałem. Masz rację momentami dłużył się niesamowicie, liczyłem na więcej jakby to powiedzieć akcji w terenie, coś w stylu "The Hurt Locker". Czekałem na te ostatnie kilkadziesiąt minut i się nie zawiodłem. Świetnie to wszystko nagrane. Ode mnie 7/10 lub 8/10 jeszcze się zastanowię.

pawlodar_10:
Do Hurt Locker jakoś nigdy nie mogłem się przekonać, w sumie nie wiem dlaczego, nie podobał mi się.

Mejor:
Według mnie The Hurt Locker nie był wybitnym filmem, ale tylko solidną produkcją. Najbardziej z takich filmów o nowoczesnej wojnie trafił do mnie Helikopter w ogniu.

pawlodar_10:
No tak, to zdecydowanie, chyba od niego zaczęła się ta moja cała fascynacja militariami, operacjami wojskowymi itd., fenomenalny jest, mógłbym oglądać (i słuchać Zimmera) godzinami. A moment, gdy Eversmann siedzi nad ciałem Smitha na końcu jest chyba jednym z najsmutniejszych, jakie kiedykolwiek widziałem w filmach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej