Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:41:40 »
:leze: hahahahahaha

prezesem to ty jestes ale zakladu psychiatrycznego xd

(marny prowokator z ciebie)

Najlepsze jest to, kiedy ktoś ci strzela bramkę i spamuje cię tymi napisami w okienku. Widać, że nieźle ciśnie gamepada w dłoniach i atakuje z całych sił.. przychodzi 89 minuta i cała magia pryska, przegrywa 3:0 i opuszcza grę, ponieważ nie potrafi przegrywać.

Grałem ostatnio w D2 CUP... grało na nim łącznie 20 graczy, mało jest prawdziwych graczy, którzy znoszą porażki po 3:0, najwyraźniej nie grali dla przyjemność.. tacy gracze niech się wynoszą z PES!

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:45:07 »
Najlepsze jest to, kiedy ktoś ci strzela bramkę i spamuje cię tymi napisami w okienku. Widać, że nieźle ciśnie gamepada w dłoniach i atakuje z całych sił.. przychodzi 89 minuta i cała magia pryska, przegrywa 3:0 i opuszcza grę, ponieważ nie potrafi przegrywać.

Grałem ostatnio w D2 CUP... grało na nim łącznie 20 graczy, mało jest prawdziwych graczy, którzy znoszą porażki po 3:0, najwyraźniej nie grali dla przyjemność.. tacy gracze niech się wynoszą z PES!

dobra środkowym palcem Ciebie pozdrawiam
zlewa na Ciebie i ignore...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:46:03 »
dobra środkowym palcem Ciebie pozdrawiam
zlewa na Ciebie i ignore...

Pokazałeś właśnie swój poziom... mierny z ciebie gracz i człowiek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 15, 2012, 16:40:47 »
Panowie zostawmy tego C*** on szuka zabawy.. nie wie co to być poważnym.. jedyne klocki jakie dostał od rodziców to te z kibla, kiedy my się bawiliśmy klockami lego.. trauma i kompleksy.. zostawmy go, pokazał już kim jest.. więc nie ma powody zniżać się do jego poziomu.. ten temat nie jest przewidziany dla niego więc traktujmy go jak powietrze
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:34:15 »
Jedno jest pewne. Bez względu na wasze listy, protesty Konami nigdy nie ukarze graczy, którzy oszukują... zatem oszustów będzie przybywać i nastanie czas pogardy dla wszawych uczciwych graczy.

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 15, 2012, 18:25:14 »
Tak jawnie chwalić się na forum ze się oszukuje to trochę niepoważne.Konami może ci naskoczyć ale admin tego forum powinien cie wyjebać na zbity pysk.

Zresztą rozłączyć się potrafi kazdy nob ty się uważasz za nie wiadomo kogo bo się rozłączasz a to jest proste jak kopanie kartofli.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2012, 18:27:02 wysłana przez gooose »

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:00:14 »
cóż.. dziecko nowego pokolenia..niech admin robi z nim co chce.. ale niech jego wpisy zostawi posłużą w przyszłości.. jako przykład dla konami.. jak to mój kolega mówi.. "idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozmieszczeni że trafiamy na nich na każdym kroku"
pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:07:03 »
Mam zmienne IP wiec jestem bezkarny... oszuści górą, gniećmy to robactwo. Trzeba wytępić te robaki(uczciwi gracze) z PES !
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2012, 19:34:50 wysłana przez FlamingAwe »

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:55:41 »
Dlatego właśnie panowie proponuje nagrywać swoje mecze z wątpliwymi graczami (pipusiami) jak w.w "FlamingAwe" i dołączyć się do mojej inicjatywy.. mimo iż to nic wielkiego to łącząc się możemy więcej.. GRACZY UCZCIWYCH jest duużo więcej, dużo też oszukuje przez to że inni oszukują i tym nasiąkli.. sprawa jest prosta.. albo my.. ok 70-80% graczy.. albo oni 20-30% Jeśli konami nas ponownie oszuka, to jestem niemalże pewien iż będzie to ostatnia, lub przedostatnia seria PESika.
MAMY tu dobitny przykład zidiocenia społeczeństwa, które uważa się za lepszych bo "potrafią" wygrać każdy mecz, ale nie mają pojęcia o tym że my już się nie wkurzamy na to tylko z nich szydzimy.. trzeba naprawdę nisko upaść by oszukiwać w grach Video, I JAK TU TAKIEGO CZŁEKA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ?? mnie np ten gość śmieszy, a fakt tego iż on śmieję się z nas, dla mnie jest to mało znaczące.. bo to ja UCZCIWY gracz jestem lepszy bo STAĆ MNIE NA TO by być uczciwy!
Człowieka poznaje się po jego czynach.. nie słowach..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:15:46 »
Taka inicjatywa jest z góry skazana na porażkę, ponieważ Konami ignoruje takie sygnały od grały. W pes-ie 2006 był taki sam problem i Konami przez 6 lat nie uporało się z tym problemem i seria cały czas trwa.

Pierwszy gracz w rankingu PES 2012 w chwili obecnej ma 49 wygranych z rzędu i ponad 90% zwycięstw przy niskim budżecie(ma w składzie słabych graczy)... PES potrzebuje więcej takich graczy aby gnieść robactwo xD

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 15, 2012, 23:47:35 »
Mam zmienne IP wiec jestem bezkarny... oszuści górą, gniećmy to robactwo. Trzeba wytępić te robaki(uczciwi gracze) z PES !

ale jesteś głupi :leze:
jest coś takiego jak adres mac :D a tego nie masz zmiennego :leze: xddddddddddddddddddddddddddd
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

rzeczywiście jesteś bardzo inteligentny!

a tak nawiasem to zmienne masz ip zewnętrzne ;)
trochę lekturki i dopiero kozacz :D ^^

powtarzam to poraz kolejny że marny z ciebie prowokator :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2012, 23:52:56 wysłana przez dealbrooklyn »
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:02:18 »
Zostawmy dzieciaka.. nie jest wart splunięcia.. "wartościowy gracz" tylko w jego mniemaniu.. nas stać na to by uczciwie grać
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:06:19 »
ale śmieszny mnie że kozaczy swoją niewiedzą ^^

spadam i leże pod fotelem xd
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:20:40 »
Czarno widzę przyszłość konami.. tj PESa ludzie se wezmą ściągną, pograją z PC, porobią se własne turnieje miedzy sobą, na większą skale turniej to wystarczy 1 oryginalna gra i wio.. Przestanie im się to opłacać i PES nie będzie wychodził, na pewno im spadnie sprzedaż.. 5% moim zdaniem to bardzo optymistyczna wersja.. chyba że zapowiedzą rewolucje w trybie MLO i część ludzi się na to nabierze.. ja chyba odpuszczę pesa 2013 bo po co by go kupować, strata kasy i tyle, może czas zacząć zasilać FIFE.. choć brzydzę się nią, bo nigdy żadna wersja dla mnie nie była lepsza niż pes
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:32:27 »
przez jedenego gracza konami nie przestanie wydawac i sprzedawac pesa.. zacznij grac z nami na pesleague i zapomnij o mlo dobrze Ci radze sam rozegralem ok 100 spotkan w tym trybie i ogarnalem po miesiacu ze juz w ta opcje nie wejde i datad nie rozegralem zadnego spotkania. Lepsza zabawa jest u nas na pesleague.pl turnieje, puchary, ligi. zwykle wyzwania a w ml mozesz sobie grac offline i po problemie
" border="0" border="0

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:46:27 »
Z tym że mnie kręci tworzenie czegoś.. tworzenie swojego zespołu, a nie lubię grania jak ja sobie wezmę Arsenal a ktoś mi wyjedzie Barca Real czy coś innego, wchodzę sobie kiedy chce gram kiedy chce, nie lubię być uzależniony od kogoś komu nie pasuje mój czas grania, jest szkoła, praca, życie osobiste, kobiety - dziewczyny(zależy kto jest na jakim etapie)
Zauważ że to nie jeden gracz, lecz cała masa, kiedyś chciałem dołączyć do tego ale jakoś mi się odwidziało, jeśli będą kolejne wydania PESiora to się założę że jeśli konami nic nie zrobi w tej sprawie to sprzedaż spadnie, i to w najbliższych 2 wydaniach.. jak dojdzie do 3-go to będzie pewnie ostatni krzyk i <papa> a szkoda bo od ISSa zaczynałem

A obiło mi się gdzieś że tu u was też się zdarzają dziady i dziadygi.. ale nie wiem czy uciekanie jest tu znaną formą sztuczki
pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 16, 2012, 02:03:05 »
zdarzają sie ale to jednostki takie czarne owce w spoleczenstwie ale mi na 100 meczy na pesleague jeszcze nikt nie uciekl z meczu i chyba nie musze nic wiecej dodawac. Jak sie wie ktore to te czarne owce to mozna ominąc wszelkie problemy.. Rob jak uwazasz szkoda klucza.. Nikt Ci nie kaze zapisywac sie do Ligi zeby trzymac terminy.. mozesz grac wyzwania o ktorej chcesz z kim chcesz ile chcesz na ircu zawsze jest ktos chętny.. Zawsze znajdzie sie jakis Turniej czy Puchar dnia to 100x lepsza zabawa niz mlo są emocje.. ;)
" border="0" border="0

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 16, 2012, 12:26:26 »
"Jakby ludzie mili informacje jak "oszukiwać" to by przestali płakać na tym forum... tutaj płaczą głównie gracze, którzy nie wiedzą jak to robić." 
CO ZA FRAJER KU.. PRZECIEZ  NIE TRZEBA FILOZOFII DO TEGO...
ZOSTALO ZAPISYWAC IDIOTOW NA CZARNA LISTE I ROBIC IM TO SAMO. JA W DODATKU NAGRYWAM WSZYSTKO NA YOUTUBE.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 18, 2012, 01:22:33 »
Kolejne dni nie przyniosły nic nowego, mało grałem przez te 2 dni.. ok 10 meczy lecz mimo tego natknąłem się na 2 cheaterów.. dziś przegrywał po chyba 10 czy 15 min 2 0 i co.. walkower oczywiście nie na moją korzyść. Wczoraj wpadłem na pomysł i już go realizuje.. że skoro tu nie ma ludzi chętnych, to na chacie meczowym będę zachęcał ludzi.. jak to wyszło spytacie? otóż na ok 8 pytań (minus tych 2 cheaterów) 4 ludzi podało mi swoje emaile, więc wynik jest hmm zadowalający, jak połowa z nich się zgodzi na pomoc to będzie dobrze, i oni będą tworzyć siatkę, gdzie będzie ona się powiększała na zasadach ściśle określonych matematycznie.. później jak będziemy mieli grupę ludzi to wyśle ankiety do nich gdzie odpowiedzą na pytania, by mieć argumenty w postaci liczb, a  jak wiadomo liczby nie kłamią.. jak ktoś ma 50% to wiadomo że j** cheater (za przeproszeniem), myśle że chętni do pomocy będą ludzie którzy zmęczeni są tymi pipusiami..

Jeśli ktoś ma ochoto pomóc proszę pisać na PW

Pozdrawiam wszystkich.
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 21, 2012, 02:01:01 »
Niemożliwe jest zidiocenie ludzi na świecie, którzy twierdzą że ta akcja nie ma sensu.. wielu ludzi dało mi swój email.. lecz tylko jeden odpowiada ciągle do mnie.. czystym debilizmem jest uważanie że i tak nic się nie uda.. bo najlepiej jest siedzieć na dupie i nic nie robić, zamiast połączyć siły.. trudno.. ja nie będę siedział na dup*e i czekał aż kolejne p*d*ły obrobią mnie z wygranego meczu.. wyśle ten list, przedstawię swoje przemyślenia.. jeśli mnie nie będą satysfakcjonowały to ściągnę se DEMO.. zobacze jak wygląda.. ściągne se całego PESa na PRÓBE by looknąc jak wygląda i czy warto kupować nowego..(demo demem.. chwyt marketingowy może być cudny a sprzedać nam kolejne gó*no w ładnym pudełku) a jak nie to w*pier*ole go z kompa i kupie oryginalną fife ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIE JEDEN Z WAS TEŻ TAK CHCE POSTĄPIĆ

PS.
twierdzenie od początku że akcja nie ma sensu, to tak jak twierdzenie że pan pentanoza (przepraszam jeśli pomyliłem login) nie powinien próbować tego spolszczyć bo każdy zna angielski.. wie co komentatorzy mówią i robienie spolszczenia to tylko zbędne jeb*nie się z g*wnem.
Dla pentanozy z mojej strony szacun że to zrobił..
Polskie myślenie.. lepiej p*er*olić i nic nie robić - gratuluje nastawienia.. po otrzymaniu odpowiedzi zamknę wątek i może opublikuje odpowiedź jaką otrzymałem (ale z drugiej strony .. po co.. skoro nikogo to nie interesuje)

Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 21, 2012, 02:01:01 »