Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Rozlosowano fazą grupową Ligi Mistrzów w sezonie 2012/13:



Dziś o godz 12.30 w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trofeum zdobytego przed rokiem będzie bronić aktualny vice mistrz Hiszpanii Real Madryt. My jednak skupmy się na samym losowaniu, widzimy po wynikach, że w tym roku UEFA postanowiła odejść od przyjętego dawno już modelu. Chodzi o to, że dotychczas dwa zespoły z jednego kraju nie mogły grać ze sobą w grupie i 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jak widać na załączonym obrazku teraz to się zmieniło.



Trafiliśmy do bardzo wyrównanej grupy (H) i o awans z niej może być ciężko. Zmierzymy się z dwoma hiszpańskimi zespołami i jednym klubem rosyjskim. Naszymi rywalami będą: Villarreal Club de Fútbol, Club Atlético de Madrid S.A.D., CSKA Moskwa:



Zespół: Villarreal Club de Fútbol - 5 miejsce w La Liga w sezonie 2011/12

Stadion: El Madrigal (pojemność: 25 000)



Największa gwiazda: Giuseppe Rossi

Szkoleniowiec: Miguel Ángel Lotina

Trafiliśmy to trudnej grupy i o awans będzie ciężko. Umiemy grać z wielkimi zespołami i w tamtym sezonie to pokazaliśmy. Nie jesteśmy faworytem tej grupy, lecz bądźcie pewnie, że sprawiamy tutaj nie jedną niespodziankę.



Zespół: Club Atlético de Madrid S.A.D. - 4 miejsce w La Liga w sezonie 2011/12

Stadion: Estadio Vicente Calderón (pojemność: 54 851)



Największa gwiazda: Radamel Falcao

Szkoleniowiec zespołu: Diego Simeone

Wreszcie gramy w Lidze Mistrzów, długo na nią czekaliśmy i się udało. Grupa jest trudna, nie ma tutaj słabych zespołów, ale postaramy się powalczyć o awans dalej, a jeśli się nie uda to chociaż 3 miejsce i udział w LE.



Zespół: Profiessionalnyj Futbolnyj Kłub "CSKA" Moskwa - vice mistrz Rosji w sezonie 2011/12

Stadion: Łużniki (pojemność: 81 029)



Największa gwiazda: Seydou Doumbia

Szkoleniowiec: Leonid Slutsky

Wszyscy widzą w nas dostarczycieli punktów i niech sobie dalej myślę. Dla nas to tylko lepiej, bo gramy bez żadnej presji. Jestem przekonany o silę mojej drużyny. Nie będziemy chłopcami do bicia.



Zespół: Manchester United F.C. - mistrz Anglii w sezonie 2011/12

Stadion: Old Trafford (pojemność: 75 797)



Największa gwiazda: Wayne Rooney

Szkoleniowiec zespołu: Sir Alex Ferguson

Po katastrofalnej grze przeciwko WHU na wyjeździe nie mamy najlepszych humorów i na pewno to losowanie nam go nie poprawiło. Trafiliśmy do mocnej grupy z dwoma dobrymi zespołami z Hiszpanii i jednym z Rosji. Każde spotkanie będzie ciężkie i będzie trzeba skrupulatnie gromadzić punktów by wyjść z pierwszego miejsca. Chciałem uniknąć wyjazdu na wschód, ale się to nie udało. Nie zaczęliśmy dobrze tego sezonu, ale mam nadzieję, że nasze przygotowania do sezonu przyniosą efekt i drużyny odpali. Teraz jednak czeka nas mega ciężki wyjazd na Stamford Bridge. Już trzeci raz będziemy grać  w Londynie w ciągu zaledwie 3 tygodni. Chyba wykupię sobie kartę stałego klienta w londyńskich sklepach, bo co tydzień tu jestem (śmiech)




Oprócz losowania odbyła się też gala wręczenia nagród dla najlepszych z poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Real Madryt został wybrany najlepszą drużyną, Jose Mourinho najlepszym trenerem a najlepszym zawodnikiem wybrano Cristiano Ronaldo. Tak więc widzimy, że najbardziej prestiżowe nagrody przypadły zwycięzcom poprzedniej edycji. To nie był jednak koniec, bo przyznano kolejne nagrody: najlepszy bramkarz - Gianluigi Buffon (Juventus F.C.), najlepszy obrońca - Nemanja Vidić (Manchester United F.C.), najlepszy pomocnik Andrés Iniesta (F.C. Barcelona), Lionel Messi (F.C. Barcelona). My się cieszmy, że nasz kapitan został jednym z uhonorowanych podczas tej gali. Oto jego słowa podczas wręczenia nagrody.

Cieszę bardzo z tego wyróżnienia, jestem zaskoczonym tym wyborem. Byli lepsi ode mnie, ale o dziwo z nimi wygrałem. Po takim wyróżnieniu muszę teraz pokazać, że na nie zasłużyłem swoją postawą na boisku. Postaram się poprowadzić moich kolegów do wielu zwycięstw i pucharów w tym sezonie.


Rudego czeka dłuższa przerwa...



38 letni angielski pomocnik Paul Scholes podczas porannego treningu  przed spotkaniem z Chelsea na Stamford Bridge doznał kontuzji.Wychowanek klubu podczas walki o piłkę nabawił się urazu uda. Lekarze przewidują mu miesięczną przerwę w grze. Powinien być gotów do gry na początku października, podobnie jak Patrice Evra.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
W pierwszym spotkaniu ligowym wpadka, słaba pierwsza połowa, w drugiej grałeś lepiej, ale i Młoty też nie odpuszczały grając w defensywie. Szkoda straconych punktów już na starcie.
Losowanie Ligii Mistrzów i myślę, że sobie poradzisz choć pewnie będzie ciężko, ale i  tak awansujesz chociażby z drugiej lokaty. Real i trzy tureckie drużyny :D hahaha :P W następnych dniach z jednej strony powody do radości jeśli chodzi o nagrodę dla stopera Czerwonych Diabłów, a z drugiej smutek bo kontuzji nabawił się Scholes. Masz dosyć szeroką  więc z pewnością go zastąpisz.:)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Z West Hamem przegrali jak kilka sezonów temu. Olali ich, to w ich stylu. Także nie wiem, czy ta porażka jest aż tak niespodziewana, choć oczywiście chyba każdy stawiał na zwycięstwo United.

Pomyśl o zamianie numerów West Hamowi i innym beniaminkom - z tych z Championship na te z BPL. Mecze będą bardziej realnie wyglądać.
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
to jest wpieniające, dwa zespoły z jednego państwa w jednej grupie, ale cóż... uroki Pesa.
oo CR zdetronizował La Plugę :);D ale po wypowiedzi wnioskuję, że nie osiada na laurach.
po zdjęciu myślałem, że biedaczysko rozcięło sobie łuk brwiowy, ale to "tylko" udo. oby szybko minęły te 4 tygodnie.

Offline duce12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2012r.
  • C. Ronaldo the best player ever
świetna kariera. z każdym postem nabieram przekonania, że będę na nią głosował. trzymaj pion, a mój głos masz w banku.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Grupa trudna ale i ciekawa. Starcia z Atletico i CSKA zapowiadają się szczególnie ciekawie. Wasz defensor został nagrodzony i słusznie bowiem był po prostu najlepszy. Ładnie przedstawiłeś rywali, czekam na losy tej Ligi Mistrzów czyli trofeum, które jest najważniejsze.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Ładnie przedstawiłeś te losowanie ;)
Grupa ciężka, żeby nie powiedzieć bardzo ciężka. Każda z drużyn może namieszać, szczególnie Atletico, które w PES gra zaskakująco dobrze. Ciekawie będzie też A i D, choć nie mam pewności w której będzie działo się więcej ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Heh, Chelsea i Arsenal w jednej grupie? Taki już jest Pes ;)
Wy trafiliście do takiej grupy w której do końca nie ma faworyta.
Scholes to ma pecha. I te zdjęcie z zakrwawioną twarzą ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Grupa Ligi Mistrzów wbrew pozorom jest dość trudną grupą. Każdy mecz będzie na pewno wyzwaniem, jednakże myślę, że powinieneś awansować dalej z dorobkiem min. 12 punktów :). Mam nadzieję, że dojdziesz do finału gdzie spotkasz się z Realem, który również będzie chciał obronić to trofeum. Cieszy mnie wybór CR7 na najlepszego piłkarza zeszłej edycji. Szczerze mówiąc to myślałem, że w PES te miejsce jest zawsze zaklepane dla Leo, a tu takie miłe zaskoczenie. Powodzenia.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
co mogę powiedzieć? grupa relatywnie łatwa , ale nie mozesz przespać tych meczów. irytujące są te "dublety" krajowe w danej grupie.... to chyba wina tych patchów, mi na pesedicie nigdy się to nie przydarzyło.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Grupa jest ciekawa. Nie będziecie mieli aż takich trudności, ale tak łatwo również nie będzie. Tak w PESie jest ,że są dwie ekipy z jednego kraju w jednej grupie xD mam nadzieje ,ze wyjdziecie z grupy na pierwszym miejscu. A nawet wygracie 4 puchar Champions League. :)
Mam nadzieje ,że październik to będzie miesiąc wielkich powrotów kontuzjowanych graczy na Old Trafford. :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Cóż... mogłeś zapisać grę przed losowaniem i przy takim obrocie spraw powtórzyć... ale trudno.

PS. Jakim cudem Villarreal w LM w 12/13? :D :D. Nie no, wiem, że to był sezon PESowy...



Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
E tam, z Villarealem w Pesie gra się IMO niezwykle łatwo i można iść na wymianę ciosów. Tylko że tutaj będzie walka do ostatniego gwizdka i nikt nie będzie za darmo oddawał punktów. Bardzo wyrównana grupa ale na pewno stać cię na awans

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Uhuuhu, porażka z moim WHU :) No prosze. Grupe w LM macie łatwą, jest m.in Żółta łódź podwodna, ciekawe czy nawiąże do starych czasów jak jeszcze w ataku furlał Forlan a na skrzydle brylował Santi Cazorla.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
W rzeczywistości wylosowanie Villarealu nie byłoby aż tak dobrą wiadomością.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer