Autor Wątek: Ѡelling United by TheKrzychu | Frustrujący mecz z Chelsea...  (Przeczytany 95956 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 3-4 kolejka Premier League. Znamy grupy LM!
« Odpowiedź #560 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:22:06 »
do trzech razy sztuka, a ta się udała Wellitonowi. szkoda, bo nie pokazałeś niczego wielkiego w tym meczu. ta porażka może przesądzić o twoim odpadnięciu z rywalizacji już w fazie grupowej. nie rozumiem, dlaczego na ławce posadziłeś Besta.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 3-4 kolejka Premier League. Znamy grupy LM!
« Odpowiedź #561 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:40:57 »
Może i się powtarzam, ale - pewnie niechcący - przegiąłeś z tym Welling. Jesteś na etapie, w którym twoja drużyna jest czołową siłą ligi i może wygrać z każdym, a z uwagi na to, że w rzeczywistości pies z kulawą nogą o takim klubie nie słyszał, nie jest to zaleta. Przebiłeś nawet moje Wolverhampton, co w tym przypadku nie jest niczym chlubnym. Niestety przez to wszystko twoja kariera mocno traci na wartości - przynajmniej moim zdaniem.
" border="0

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 3-4 kolejka Premier League. Znamy grupy LM!
« Odpowiedź #562 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:13:19 »
Ja miałem to samo z nowymi zawodnikami - w sparingach to wyglądało naprawdę dobrze, a przyszły pierwsze mecze i kicha. Welling rozrosło się na potentata, no i tak jak mówi Ned może jest to trochę abstrakcyjne, przez co porażka z Turkami jest na pewno jakiegoś rodzaju blamażem. Może spróbujesz wyważyć karierę jakimś wydarzeniem losowym albo niespodziewanym "bum"? Kariera jest fajna i czyta się ją przyjemnie, a historia jest wykonaniem Twojego pomysłu, ale czasami dawka realizmu dodaje smaczku.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #563 dnia: Sierpień 06, 2012, 09:29:14 »

Ja takie pytanie mam do Ciebie. Czy oprócz jednej akcji Joela Valenci, którą opisałeś, gdzie chłopak mógł asystować przy ew. bramce, gdyby nie nieporadność Araujo ten młodziak jeszcze jakoś wyróżniał się w tym spotkaniu?
Myślę, że miał dużą skuteczność podań, miał chyba 2 przechwyty i raz próbował strzału na bramkę, ale uderzenie było tak słabe, że nie warto nawet o nim wspominać :)

Może i się powtarzam, ale - pewnie niechcący - przegiąłeś z tym Welling.

Ano. Mogłem na początku kariery wybrać sobie Doncaster Rovers czy inny słabszy klub, ale teraz to już za późno. Z początku też z*ebałem tym, że zacząłem z Arszawinem, Coatesem czy Hendersonem. Ale teraz staram się już kupować mniej znanych piłkarzy, tak by było trudniej. A jak wygrywam to co mam zrobić? Samobóje sobie wbijać? Jest szansa gry w LM no to gram. I tak w tym sezonie gram już na wyższym poziomie trudności niż w poprzednim, przez co gra mi się o wiele trudniej - mimo,że na statsach tego nie widać.


Może spróbujesz wyważyć karierę jakimś wydarzeniem losowym albo niespodziewanym "bum"?

Mój pomysł na to by było bardziej realnie już dawno wdrożony w życie, teraz tylko muszę przegrać rozegrać kilka kolejek  ;) Aczkolwiek pewne "bum" jak to nazwałeś chciałem zrobić dopiero po sezonie :) Bo pomysły mam różne :)

*************************************************

Pisałem opis tego meczu z jakieś 20-30 minut, był też wywiad z trenerem, ale przerwa w dostawie prądu spowodowała, że straciłem cały tekst.  Dlatego ten post będzie o wiele, wiele krótszy...
Tych idiotów z elektrowni chyba całkiem po*ebało, że wyłączają prąd na minutę czy dwie co drugi dzień...



Nadal sporo błędów i niewykorzystanych okazji! Zwycięski gol w ostatnich minutach meczu!



 90 min  Henderson (as. Phillips) na 1:0



Welling United będąc na 5 miejscu w tabeli podejmowali ekipę Sunderlandu, którzy plasują się dopiero na 17 lokacie, mając na koncie jedną wygraną i trzy porażki. Mecz wyraźnie na korzyść piłkarzy The Wings. To podopieczni Finnana częściej byli przy piłce i z większą łatwością podchodzili pod pole karne przeciwnika. Niestety tak jak w meczu z Galatasaray piłkarze popełniali sporo błędów, przez co Czarne Koty mogły kilkakrotnie zdobyć bramkę. Całe szczęście większość ich akcji kończyła się na nieudanych dryblingach Sessegnona, który nie miał swojego dnia. O ile w pierwszej połowie Bendtner czterokrotnie stawał przed szansą zdobycia gola, to w drugiej połowie zupełnie został odcięty od podań. Po stronie Welling najwięcej szans zmarnowali Best, Shimizu czy Anderson, który pojawił się na boisku w okolicach 65 minuty. Tak jak w LM, szanse w końcówce dostał Keith Phillips. Po długim podaniu Coatesa 17-letni napastnik w okolicach 91 minuty wygrał pojedynek biegowy z Wesem Brownem i stanął oko w oko z golkiperem Sunderlandu. Phillips zamarkował uderzenie, niestety piłka nieco mu odskoczyła, ale końcami palców podał do Hendersona, który mocnym uderzeniem po ziemi zdobył zwycięskiego gola w tym meczu. W doliczonym czasie gry Andersonowi odnowiła się kontuzja i opuścił boisko z pomocą lekarza i masażysty. Dziś już wiemy, że pauzować będzie przez kolejne 4 tygodnie.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE   REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następne spotkanie:
6 kolejka Premier League: Manchester United - Welling United
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 10:03:37 wysłana przez thekrzychu »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #564 dnia: Sierpień 06, 2012, 09:50:31 »
Cytuj
Mój pomysł na to by było bardziej realnie już dawno wdrożony w życie, teraz tylko muszę przegrać kilka kolejek ;) Aczkolwiek pewne "bum" jak to nazwałeś chciałem zrobić dopiero po sezonie :) Bo pomysły mam różne :)
No to czekam, jestem ciekawy co wymyślisz.

Na końcowy sukces na pewno miało wpływ to, że w drugiej połówce odcięliście od gry Bendtnera. Jeśli miałby jeszcze kilka szans, to kto wie, czy coś by nie wpadło... Mimo tego, że przez większość czasu raczej byliście zespołem lepszym, to zwycięstwo jest jednak szczęśliwe. Szkoda tej kontuzji, miesiąc pauzy to sporo czasu.

Ci dostawcy prądu... dobrze, że piszę na laptopie.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #565 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:44:39 »
Cóż szkoda posta. Na pocieszenie powiem Ci ,że może nie tak często, ale również zdarzają mi się takie przerwy na kilka minut, więc wiem jak jest to irytujące. Co do tych Twoich odpowiedzi to zgadzam się. Co masz zrobić jeśli wygrywasz? Taki urok PESa, jeśli grasz dobrze to wygrywasz i nieważne czy grasz Realem czy Doncaster. Kwestia transferów może na początku była przesadzona, ale teraz już wszystko jest jak najbardziej w porządku. Ostatni mecz bądź co bądź udany, zaliczyliście 3pkt co najważniejsze. Udało się to dopiero w ostatnich akcjach, ale myślę,że zasłużyłeś na zwycięstwo co pokazują statystyki.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #566 dnia: Sierpień 06, 2012, 13:23:09 »
Ci dostawcy prądu... dobrze, że piszę na laptopie.

high five ;)

Te wszystkie błędy mogły zostać okupione naprawdę nieciekawą oprawą, jeśli gracze Sunderlandu wykorzystaliby swoje szanse. Nie wiem czy można powiedzieć, że uciekliście katu spod topora, ale 1:0 z taką drużyną pogromem nie jest (chociaż sam znam ten ból, że drużyny z dołu tabeli mi najbardziej szkodzą). Ciężkie spotkanie przed wami jak widzę, do tego na Old Trafford

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #567 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:21:20 »
U mnie w domu jest tak, że jak sąsiad uruchamia dmuchawę (wciąga siano na stodołę) to wywala korki w domu :) Na szczęście chrome mi zwykle zostawia ten tekst, który napisałem :)

Z Sunderlandem wygrywacie w pełni zasłużenie. Byliście częściej przy piłce, mieliście sporo okazji. Właśnie... zmarnowaliście sporo sytuacji, dobrze że to się nie zemściło. W końcówce spotkania szansę dostał Keith Philips. Nie zmarnował jej bowiem asystował przy golu Hendersona. Ledwo, ledwo zdobywacie te trzy punkciki, ale należały wam się one.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #568 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:47:56 »
Cytuj
Pisałem opis tego meczu z jakieś 20-30 minut, był też wywiad z trenerem, ale przerwa w dostawie prądu spowodowała, że straciłem cały tekst.  Dlatego ten post będzie o wiele, wiele krótszy...
Tych idiotów z elektrowni chyba całkiem po*ebało, że wyłączają prąd na minutę czy dwie co drugi dzień...
Wesoło nie masz, ale ja to się mogę dopiero wkur**ć. Kilka razy dziennie psuję mi się internet, a ten cały Livebox jest tak zjeban*y, że muszę co chwilę go na nowo instalować -.-. Uroki Neostrady. 

Spotkania z Sunderlandem nie zagrałeś wcale dobrze. Miałeś momenty w których popełniałeś znaczące błędy, jednak nie ponosiłeś za to żadnych konsekwencji, no ale co tu się dziwić. Forma i pozycja gości mówi sama za siebie. Całe szczęście, że w końcówce zdobyłeś gola i po dość słabym meczu zyskujesz trzy punkty :).

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #569 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:25:55 »
no podziwiam cię krzychu, że tak długo wytrzymałeś z welling, ale faktycznie robi się lekko nierealnie, że taki klub w takim krótkim odstępie czasu zdołał awansować do lm, ale nie ma co sie szczypać. mam nadzieję, że kariera nadal będzie trwać i to w najlepsze.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpień 07, 2012, 01:40:34 »
Patrząc na to jakim składem aktualnie dysponujesz nie dziwi fakt, że jesteś w LM. Co do realności kariery to sam często gęsto słałem uwagi do użytkowników, żeby nie przesadzali z transferami bo potem mało przyjemnie się to czyta. Tutaj jakoś niespecjalnie mi przeszkadza. Nie wiem dlaczego. Znam twoją kadrę, jest nieprawdopodobnie silna. Jeśli mógłbym coś doradzić to warto by trochę uszczuplić wydatki na zespół odpowiadający za przygotowanie drużyny. Dzięki temu opadną statystyki twoim piłkarzom i przyjdą również gorsze dni :)

Mecz z Galatasaray uważam, za wpadkę, której nie mieliście prawa popełnić. Strasznie dziwne decyzje personalne. Nie wiem, czy czasem coś niedobrego zaczyna się dziać w klubie. Pomijany jest jeden z lepszych napastników - Castillion, co sugeruje, że  trener w ogóle nie ma zaufania do tego piłkarza. Wszystko dałoby się jeszcze jako tako zrozumieć, ale brak Besta? Kluczowy strzelec zaczyna na ławce? Nie ma się co dziwić, że w Stambule, mimo wyrównanego meczu tracicie 3 pkt.

Sunderland jakimś cudem przepchnięty i tu trzeba oddać Hendersonowi, że wziął na siebie ciężar bycia najlepszym piłkarzem drużyny. Powstaje pytanie, czy będzie w stanie równie dobrze zagrać przeciwko United, które już ostrzy sobie na was zęby licząc, że gorszy okres utrzyma się przez dłuższy czas.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpień 07, 2012, 14:50:03 »
Cytuj
Tych idiotów z elektrowni chyba całkiem po*ebało, że wyłączają prąd na minutę czy dwie co drugi dzień...

fakt. wczoraj skanowałem otl-em kompa, by wrzucić logi na forum, bo zaatakował mnie wirus Ukash, a ci idioci na sekundkę zabrali prąd i zajebali mi pół godziny roboty więcej....

cały mecz przyzwoity, szkoda jedynie feralnej kontuzji Andersona. prawie miesiąc różnie może podziałać na zawodnika. dominowałeś, mogłeś wygrać więcej, ale twoi zawodnicy chybili raz po raz....

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpień 07, 2012, 23:39:03 »
wariantów mogło być wiele-od wysokiej wygranej Wings, po minimalne zwycięstwo Czarnych Kotów. szczęśliwie skońćzyło się 1-0, a do twojego konta dopisują się 3 oczka. szkoda jedynie tej skasowanej wiadomości, mogłoby się miło poczytać...

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 5 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpień 08, 2012, 17:41:24 »

Sprawiedliwy podział punktów na Old Trafford!




Może i w tym meczu padł remis, ale samo spotkanie do najnudniejszych nie należało. W pierwszej połowie The Wings wyraźnie przeważali w posiadaniu piłki, ale nie przekładało się to na stwarzane sytuacje podbramkowe. Pierwszy groźne trzy strzały w tym meczu oddali gospodarze i to już w pierwszych dziesięciu minutach. Najpierw Wayne Rooney próbował uderzenia z dystansu z trudem na rzut rożny piłkę sparował Manuel Almunia. Po kilku sekundach Nemanja Vidić był bliski zdobycia bramki główką po centrze Pirlo z narożnika boiska, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Chwilę później z dystansu uderzał Paul Pogba, ale próba ta była daleka od doskonałości. Przez następne 15-20 minut gra toczyła się głównie w środku pola, oglądaliśmy sporo fauli, a sędzia nie wahał się wyciągać żółte kartoniki. Riise, Rafael oraz Chicharito od tamtej pory musieli bacznie uważać do samego końca spotkania by nie popełniać głupich przewinień. Pierwsza próba zagrożenia bramki Man Utd ze strony Welling zdarzyła się dopiero w 37 minucie. Z rzutu wolnego uderzał Jordan Henderson, jednakże zabrakło kilkunastu centymetrów. Leon Best mógł zdobyć gola w doliczonym czasie pierwszej połowy, niestety piłka po ładnym technicznym strzale odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki. W drugiej połowie nie wiele się działo, aż do 75 minuty. Piętnaście minut przed końcem meczu Steve Finnan zdecydował się na potrójną zmianę. Na boisku pojawili się Dorca, Bellarabi i Gledhill, którzy zmienili Ben Basata, Besta i Coatesa, którzy byli już bardzo zmęczeni z powodu napiętego terminarza i natłoku spotkań. Wypoczęci zawodnicy i mała korekta ustawienia spowodowały, że The Wings przeprowadziły groźne akcje podbramkowe. W 81 minucie Welling miało rzut rożny, a dośrodkowywał Henderson. Evans odpuścił krycie Lee Gledhilla, ten dobrze uderzył na bramkę, ale Lindegaard obronił ten strzał. W 86 minucie Dorca zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Bellarabiego, który po zejściu Basata i Besta pełnił rolę środkowego napastnika. Phil Jones zupełnie nie nadążył za Bellarabim i Niemiec stanął sam na sam z golkiperem Manchesteru. Niestety górą był Duńczyk. Ostatecznie na Old Trafford padł remis i był to raczej sprawiedliwy wynik.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9b094be1bba868d67d659caa1c5b7fca&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9b094be1bba868d67d659caa1c5b7fca&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następne spotkanie:
2 kolejka fazy grupowej LM: Welling United - Olympique Lyon

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpień 08, 2012, 17:46:57 »
Wydaje mi się, że byliście bliżsi ustrzelenia czegokolwiek. Najpierw ten strzał w słupek, potem obronione "uderzenie" głową i na końcu ta akcja sam-na-sam. Zabrakło trochę szczęścia, no i postawa golkipera uratowała MU w tamtych sytuacjach. Welling stało się drużyną, która potrafi stawić twarde warunki nawet United, to bardzo dobrze wróży w obliczu zmagań w Lidze Mistrzów. Sprawiedliwy czy nie, liczy się jedno oczko więcej.

pasztelan

  • Gość
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:51:39 »
Długo grasz tym zespołem, ale jakoś nie lubię takiego fantasy. Choć wracając do kariery, to gratuluję remisu, choć mogliście wygrać. Jestem ciekawy, jak poradzisz sobie w następnych meczach

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:56:58 »
sprawiedliwy, ale tylko raczej. z opisu wynika, ze stworzyliście kilka naprawdę poważnych sytuacji. szkoda, że ani jedna nie znalazła ujścia w bramce rywala. swoją drogą duński bramkarz spisywał się znakomicie. jeszcze szkoda tej akcji z końćówki, po takim ciosie MU by się nie podniosło.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpień 08, 2012, 20:07:01 »
Patrząc na hajlajtsy to ewidentnie przeważałeś w tym meczu. Dodatkowo United miało więcej przechwytów piłek toteż, mimo 1% mniej posiadania to ty prawdopodobnie tworzyłeś groźniejsze akcje ale i popełniałeś więcej błędów. Remis jak najbardziej zasłużony i pytanie, czy z taką grą można pokonać Juventus? Myślę, że jeśli tylko w parze będzie szła skuteczność to włosi nie dadzą wam rady :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:30:31 »
napewno to spotkanie zakończyło się sprawiedliwym wynikiem, oba zespoły pokazały klasę, jeden lepszą drugi trochę gorszą, ale reasumując wszystko zakończyło się dobrze dla obu stron. Jeśli tak zagracie z Olympique Lyon i dodacie do tego lepsze wykańczanie akcji, to nie widzę problemu, abyście ich pokonali.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 09, 2012, 01:01:40 »
Mecz był wyrównany, więc remis nie może nikogo rozczarowywać. Szkoda, że nie padło goli, bo przecież obie ekipy miały sporo okazji. W pierwszej połowie lepsze było United, lecz w drugiej odsłonie, a szczególnie końcówce meczu, Welling miało groźne sytuacje. W lidze notujecie wysoką czwartą lokatę. Jak na razie dobrze spisuje się Manchester United, bowiem liczyło się na to, że Diabły nie będą w Top4. Jest to jednak dopiero początek sezonu tak, więc wszystko może się obrócić o 180 stopni

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | 6 kolejka Premier League sezonu 13/14
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 09, 2012, 01:01:40 »