Autor Wątek: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny  (Przeczytany 352534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1840 dnia: Październik 27, 2012, 15:20:40 »
spójrzmy na fakty: Koijima ostatnio napisał silnmik grafizny, który wzbudzał uznanie w 1997 roku przy okazji MGS a na PSXa. Od tej pory minęło ponad 15 lat, przypuszczenie więc , ze ten Fox Engine da radę jest  pobożnym życzeniem.

To tak jak jakism klub nie wygrał od daaawna a oczekiwalibyście, że nagle zacznie. Niby wszystko mozliwe ale kasy bym nie postawił

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1841 dnia: Październik 27, 2012, 18:49:26 »
Cytuj
który wzbudzał uznanie w 1997 roku przy okazji MGS a na PSXa

Nie każdy silnik będzie dobry do symulacji, zwłaszcza sportowej (nie samochodówki).
Mógł być dobry do innych gierek, ale piłka nożna itp. stawia poprzeczkę znacząco bardzo wysoko.

Zresztą to było na czas lat 90s a mamy nowy wiek i poprzeczka rośnie, a ten silnik co piszesz to pordzewiała staroć na obecne czasy.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1842 dnia: Październik 27, 2012, 19:52:33 »
Dobry kawał :P

1. To nie bajer graficzny ale element gry (kluby mają po 3 rodzaje stroi co nie ma w innych pesach).
3. Tak to efekt graficzny -  ale to nie istotne :P
4. Ten punkt też nie jest bajerem graficznym. Odnosi się zaawansowanej możliwości wpływu na masę aspektów związanych z tym co się dzieje na boisku i nie tylko, jako menu dające bardzo wielkie możliwości konfiguracyjne gry czego brak od początków pes.

Więc zastanów się 1000 raz zanim ślina coś naniesie na język.
Z resztą nie wiem co konami ma namyśli co do punktu 2 oraz 4 więc można tylko gdybać tak aż do połowy przyszłego roku.
hehe ciekawie żeś to se wszystko wytłumaczył może poza 2 pkt. bo nie spojrzałem dobrze wszystko to dla mnie elementy grafiki. A najlepiej opisałeś 4 pkt - i skąd Ty to w ogóle wiesz??? :D :D Może to po prostu rozszerzona edycja twarzy, korków, stadionu, czy wprowadzenia biegających zwierząt po boisku, a to przecież elementy wizualne czyli grafika nie wpływająca na gameplay. Tak samo jak 3 para stroju mam się krw cieszyć, że mi piłkarze bd biegać w innych "kolorach", a gameplay dalej będzie ten sam...? W FIFie są już 4 komplety stroi, bo doszły klasyczne, ale to nie czyni, tej gry dobrą... No i jeżeli nie wiesz do końca co KONAMI ma tak na prawdę na myśli, to nie wiem czemu próbujesz rozwinąć myśl
to źle widzisz, czemu nie napiszesz o nowym silniku FOX ENGINE? Pewnie, to też dla ciebie jest efektem graficznym  :o :D
co mam niby napisać ??? ??? odwołałem się do tych 4-3 punktów
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1843 dnia: Październik 27, 2012, 21:17:12 »
Twoje myślenie jest bez urazy ale trochę płytkie.

Stroje jak stroje, ale ich wygląd będzie elementem graficznym nie fakt że dodadzą 3 komplet stroi, rozumiesz... ?
I punkt 4 to nie tylko rozszerzenie twarzy itd. co wspomniałeś, ale pod tym słowem może wiązać się wiele rzeczy, związanych z gameplayem (najbardziej istotna rzecz) i konfiguracją gry, trybami itd.
Na gameplay wpływa zachowanie graczy i wiele innych aspektów które są zapisane w skryptach gry a nie w grafice (efektem tego będzie wizualizacja graficzna np. wślizgu po masie przeliczeń nasktyptowanej gry - poprzez rozszerzoną edycję gry jaką daje silnik graqficzny), bo ty tak to chyba ujmujesz.

Ale dobra, kończymy z tym bo to nie ma sensu i dal ciebie cały pes z gameplay to element graficzny...
I naucz się czytać ze zrozumieniem :P

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1844 dnia: Październik 27, 2012, 22:40:26 »
Nie każdy silnik będzie dobry do symulacji, zwłaszcza sportowej (nie samochodówki).
Mógł być dobry do innych gierek, ale piłka nożna itp. stawia poprzeczkę znacząco bardzo wysoko.

Zresztą to było na czas lat 90s a mamy nowy wiek i poprzeczka rośnie, a ten silnik co piszesz to pordzewiała staroć na obecne czasy.
cholernie chaotycznie formułujesz myśli  :P 

chciałem rzec, że od 16 lat nie zrobił niczego dobrego technicznie, mała szansa, że mu się teraz uda.

Konami ma ten sam problem co cała Japonia -nie ma kasy, przez pieniądze przegrali tę generację. Mam na myśli fundusze przeznaczone na developing- te były sporo mniejsze niż u twórców z Zachodu.

Na nowej generacji zanosi się na jeszcze większą przepaść finansową, spodziewajcie się raczej , że róznicy (negatywne) będą jeszcze bardziej widoczne. To nie jest tak, że nagle "Koijima wstał rano, walnął kawkę i nauczył się kodować". Nie , cuda nie sitnieją. Te studio ma tych samych w większości ludzi, którzy nie ogarnęli słabszych platform, na jakiej podstawie wierzyć, ze okiełznają zupełnie nową architekturę?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1845 dnia: Październik 27, 2012, 23:03:21 »
Cytuj
cholernie chaotycznie formułujesz myśli

Raczej nie wiec odbijam piłeczkę.

Skąd możesz przepuszczać że nie zmieniają bądź poszerzają programistów.
Mogą nie mieć pojęcia o zastosowaniu pewnych mechanizmów i praw fizyki itd. w grze symulacyjnej co jest najbardziej istotnym czynnikiem o obecne czasy i przyszłe ale za to znać się na tej architekturze.
No i oczywiście musi być "ale jakieś", aby co roku zarabiać na czymś, kosztem naszym, konsumentów.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1846 dnia: Październik 27, 2012, 23:12:11 »
Stroje jak stroje, ale ich wygląd będzie elementem graficznym
1.To nie bajer graficzny ale element gry
no i kto tu płytko myśli... ???
" border="0" border="0

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1847 dnia: Październik 28, 2012, 06:40:28 »
Co za żałosna konwersacja, a Ty Kostek wypowiadasz się jakbyś bóg wie co znał i wiedział, no chyba że pracujesz w Konami, a tak to elo, ale ogarnij poślady i sie nie wywyższaj wiedzą, bo zaś płytka.

PES 2014 WYCHODZI NA NOWYM SILNIKU FOX ENGINE, KTÓRY WPROWADZA NIE TYLKO ELEMENTY GRAFICZNE TYLKO ZMIENI WSZYSTKO

Metal Gear Solid:Ground Zeroes został stworzony na tym silniku, na którym właśnie powstanie PES 2014.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Konami szuka ludzi do pracy w Europie, więc gra nie musi być w 100% Japońska.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1848 dnia: Październik 28, 2012, 07:52:12 »
Cytuj
no i kto tu płytko myśli...

Konami nie napisało o wyglądzie stroi jako 3 komplet (błyszczące, bardziej realistycznie będą się układać do kuchów zawodników itd.), tylko "dodanie 3 kompletu stroi".
A jak kur*** będą wyglądać to nikogo nie obchodzi bo na lige angielską nie mają na chwile obecną licencji.

Ale widać że "chyba" jesteś fanboj fify jako że wspomniałeś o tym że tam mają 4 komplety stroi i żal ci dupę ściska że fifa ma lepsza oprawie graficzną, ale grafika to nie wszystko, ale ty tego nie rozumiesz.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1849 dnia: Październik 28, 2012, 08:37:26 »
A jak kur*** będą wyglądać to nikogo nie obchodzi bo na lige angielską nie mają na chwile obecną licencji.

Ale widać że "chyba" jesteś fanboj fify jako że wspomniałeś o tym że tam mają 4 komplety stroi i żal ci dupę ściska że fifa ma lepsza oprawie graficzną, ale grafika to nie wszystko, ale ty tego nie rozumiesz.
??? ???
I naucz się czytać ze zrozumieniem :P
Że tak powiem załatwiłeś się własną bronią... ;) No i jeżeli jestem fanbojem FIF-y, to czemu ma mi żal dupę ściskać skoro "moja" gra ma lepszą grafikę od PES-a :D :D? Pomyśl... ;) W ogóle gdzie ja mówiłem coś, że fifa ma lepsza oprawie graficzną ??? ??? I gdzie mówiłem, że grafika to podstawa gry piłkarskiej, skoro całą tą dyskusję odwołałem właśnie do grafiki - że w ten sposób PES nie wygra, bo tak na prawdę ważny jest zupełnie nowy gameplay
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 08:47:02 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1850 dnia: Październik 28, 2012, 13:48:48 »
Co za żałosna konwersacja, a Ty Kostek wypowiadasz się jakbyś bóg wie co znał i wiedział, no chyba że pracujesz w Konami, a tak to elo, ale ogarnij poślady i sie nie wywyższaj wiedzą, bo zaś płytka.

PES 2014 WYCHODZI NA NOWYM SILNIKU FOX ENGINE, KTÓRY WPROWADZA NIE TYLKO ELEMENTY GRAFICZNE TYLKO ZMIENI WSZYSTKO

Metal Gear Solid:Ground Zeroes został stworzony na tym silniku, na którym właśnie powstanie PES 2014.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Konami szuka ludzi do pracy w Europie, więc gra nie musi być w 100% Japońska.

coż - powiedziałem jakie są fakty -od czasu MGSa nie stworzono w Konami dobrego silnika graficznego (a jedynie od przeciętnych do słabych ) , dwa -napisałem , ze Konami nie jest w stanie konkurować finansowo z zachodnimi developerami. To też jest fakt , jeśli ci się chce -sprawdź sobie budżety developerów

więc o co ci chodzi, jaj "bóg wie co wiedział"? To są znane powszechnie fakty, że ty ich nie znasz no to nie znaczy, że sa wyciągnięte z podziemi i ze trzeba pracować w Konami by je znać  ;D  ;D ;D


Ten filmik ze Snejkiem jest o tyle bekowy, że masę ludzi się na niego nabrało. Działał na PC - developerskim konfigu, którego
 nie zobaczysz w sklepach być może nawet za 6 lat (mają tam pospinane układy graficzne np , dysponując gigantyczną liczbą pamięci na rendering i fizykę) . a będą musieli sobie radzić z konsolami, na bank słabszymi niż ich developerskie zabawki.


Tak, ze panie koziom- spokojnie. Ja wiem- to internet tylko ale poczytaj sobie, zanalizuj a dopiero wtedy formuj swe sądy.

Bo jak chocby te budżety - naprrawdę dziś bez pieniędzy się nie da..nie tak dawno konami wydało oświadczenie, że nie wyda patcha na 360 do Silent Hilla HD bo ich nie stać. I rzeczywiście ten oddział odpowiedzialny za konwersję nie miał już kasy. Tam nie jest bogato  w porównaniu z zachodem.

To wszystko możesz posprawdzać, łatwo powiedzieć "żałosne" ale jakieś fakty przytoczyć, coś sie dowiedzieć- to juz trudniej , prawda?

ps a ci ludzie z Europu to już ustalone przecież- ludzie z ich oddziału mają zająć się otoczką - tj przyśpiewkami, atmosferą meczową w ich kolejnej grze , nie było mowy o nowym oddziale koderów. Jeśli masz jakieś inne info- podaj je ale oczywiście ze źródła oficjalnego

__________

a tak w ogóle to człowieku -jakąś książkę przeczytaj może , poprawi ci się styl pisania - bo ten obecny to poziom żenujący : nie wywyższaj wiedzą, bo zaś płytka. - przecież to analfabetyzm prawie ...

znowuż- to tylko intenrnet, który dziś ma każdy, normalne, że trafiają się takie jednostki. Ale miej panie jakąś miarę- śmiać  się, że ktoś wie więcej, gdy osobiście nawet pisać poprawnie nie potrafię , nosz kurde
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 13:57:00 wysłana przez Kostek123 »

Offline kubuswhiskey

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Warszawa :D
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2012r.
  • ;)
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1851 dnia: Listopad 01, 2012, 04:34:21 »
coż - powiedziałem jakie są fakty -od czasu MGSa nie stworzono w Konami dobrego silnika graficznego (a jedynie od przeciętnych do słabych ) , dwa -napisałem , ze Konami nie jest w stanie konkurować finansowo z zachodnimi developerami. To też jest fakt , jeśli ci się chce -sprawdź sobie budżety developerów

więc o co ci chodzi, jaj "bóg wie co wiedział"? To są znane powszechnie fakty, że ty ich nie znasz no to nie znaczy, że sa wyciągnięte z podziemi i ze trzeba pracować w Konami by je znać  ;D  ;D ;D


Ten filmik ze Snejkiem jest o tyle bekowy, że masę ludzi się na niego nabrało. Działał na PC - developerskim konfigu, którego
 nie zobaczysz w sklepach być może nawet za 6 lat (mają tam pospinane układy graficzne np , dysponując gigantyczną liczbą pamięci na rendering i fizykę) . a będą musieli sobie radzić z konsolami, na bank słabszymi niż ich developerskie zabawki.


Tak, ze panie koziom- spokojnie. Ja wiem- to internet tylko ale poczytaj sobie, zanalizuj a dopiero wtedy formuj swe sądy.

Bo jak chocby te budżety - naprrawdę dziś bez pieniędzy się nie da..nie tak dawno konami wydało oświadczenie, że nie wyda patcha na 360 do Silent Hilla HD bo ich nie stać. I rzeczywiście ten oddział odpowiedzialny za konwersję nie miał już kasy. Tam nie jest bogato  w porównaniu z zachodem.

To wszystko możesz posprawdzać, łatwo powiedzieć "żałosne" ale jakieś fakty przytoczyć, coś sie dowiedzieć- to juz trudniej , prawda?

ps a ci ludzie z Europu to już ustalone przecież- ludzie z ich oddziału mają zająć się otoczką - tj przyśpiewkami, atmosferą meczową w ich kolejnej grze , nie było mowy o nowym oddziale koderów. Jeśli masz jakieś inne info- podaj je ale oczywiście ze źródła oficjalnego

__________

a tak w ogóle to człowieku -jakąś książkę przeczytaj może , poprawi ci się styl pisania - bo ten obecny to poziom żenujący : nie wywyższaj wiedzą, bo zaś płytka. - przecież to analfabetyzm prawie ...

znowuż- to tylko intenrnet, który dziś ma każdy, normalne, że trafiają się takie jednostki. Ale miej panie jakąś miarę- śmiać  się, że ktoś wie więcej, gdy osobiście nawet pisać poprawnie nie potrafię , nosz kurde


Bardzo mądrze, spokojnie i rozsądnie powiedziane, takich ludzi się ceni !
Zabawny Jesteś :D

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1852 dnia: Listopad 01, 2012, 13:10:03 »
a bardzo dziękuję  :)

powiedziałem co wyżej następuje bo takie są fakty. Często mnie ktoś za ta opinię atakuje  (bo wiadome- jeśli fakty się nie zgadzają z naszą opinią to tym gorzej dla faktów) a ja przecież z całego serca zycze Konami by wreszcie pełną dominację osiągnęli -w każdym aspekcie. Fifa u mnie odpada, nie będę pisał dlaczego bo to nie jest miejsce ku temu przeznaczone, wystarczy, że powiem iż na PES a jestem skazany, kibicuje więc jemu.


I marzy mi się by powstała 3 piłeczka od twórców NBA2k....mogłaby przejąc fotel lidera. NBA2K jest cholernie symulacyjne i bardzo złożone , nieprzyjazne dla masherów i dzieci z adhd 

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1853 dnia: Listopad 04, 2012, 00:47:55 »
Brak słów, wystarczy ze przeczytam początek posta, i już wiem że to post eksperta ds. PES 2013 ,,kostek" ala gmoch. I skończmy już ten offtopic i skupmy się na temacie działu.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1854 dnia: Listopad 06, 2012, 15:38:43 »
Muszę przyznać, że odstawiłem PESa na miesiąc dla FIFy i po tym czasie zagrając w końcu mecz było (gra się ;) ;)) bardzo przyjemnie... :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2012, 19:19:45 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1855 dnia: Listopad 10, 2012, 13:21:27 »
Brak słów, wystarczy ze przeczytam początek posta, i już wiem że to post eksperta ds. PES 2013 ,,kostek" ala gmoch. I skończmy już ten offtopic i skupmy się na temacie działu.

temat nosi nazwę "dyskusję o PES 2013" ,  , koziom dyskusje o pES 2013 uważa za offtop, zapewne pragnie porozmawiać o kulinarnych podbojach Magdy Gessler. Cóż wiec nasza celebrytka porabia, masz jakieś info?

brak słów powiadasz zresztą? dziwnym nie jest, piszesz jak połowiczny analfabeta, słów zapewne też brakuje  :P

_____________________

Artuur- ja taka sama sytuacja, przerwę miałem 2 tygodniową i na nowo cieszę się PES 2013, ba, nawet na powrót mi się bardzo podoba, zapomniałem jaki był nawet w wersji 1.0  :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 13:23:43 wysłana przez Kostek123 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1856 dnia: Listopad 17, 2012, 16:43:56 »
Po zakupie nowego pada (od PS2) i rozegraniu większej ilości meczy na nim, zauważyłem że system manualnego podania (w skali od 0 do 5) jest całkowicie błędnie zrównoważony na różnych trybach gry.
Różnica jest między meczem towarzyskim a trybem kariery. W tym przypadku dla trybu kariery podania na jednej kresce są trudniejsze względem meczu towarzyskiego też na jednej kresce.

Nie wiem czemu tak jest ale jako że w PES gram głównie mecze towarzyskie jestem do tego przyzwyczajony... a tu nagle w innym trybie na tych samych ustawieniach jest gorzej....

Taka sama sytuacja jest w MLO a Meczu Rankingowym...

Offline pesfan21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1857 dnia: Listopad 17, 2012, 20:48:31 »
Nie wiem czy dobrze trafiłem, jeśli nie to prosze o usuniecie :p
chciałem się podzielić kilkoma bramki z pes 13 :)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=plcp

Offline [URGED]

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2012r.
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1858 dnia: Listopad 17, 2012, 23:03:02 »
No niektóre ładne.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1859 dnia: Listopad 18, 2012, 09:59:14 »
Nie wiem czy dobrze trafiłem, jeśli nie to prosze o usuniecie :p
chciałem się podzielić kilkoma bramki z pes 13 :)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=495722014306fb10dac602b1a4b75614&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=plcp
Downing bardzo fajne. Inne niczego sobie.
PS: Siła Pesa - strzały z połowy
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2013, newsy, dyskusje, video & screeny
« Odpowiedź #1859 dnia: Listopad 18, 2012, 09:59:14 »