Archiwum > Rozrywka

Naziemna telewizja cyfrowa DVB-T w Polsce odbiór, jakość..

<< < (4/6) > >>

AreQ:
No porównując do tv analogowej jak miałem jedynkę dwójkę i sniezacy polsat a tutaj mam 18 kanałów to zastanawiam się nad nie przedłożeniem umowy z cp. Jak jeszcze wyjdzie mobilna która będzie można normalnie odbierać też, czyli polsat sport itp. to już mi nic więcej nie będzie trzeba. ;)

Wytapatalkowane z mojego Galaxy Ace ; pp

D17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE polsat sport

--- Koniec cytatu ---

Polsat to zło! Wystrzegaj się tego kanału. A mam pytanie czy ten projekt będzie ciągle darmowy?

thomas1345:
Niedawno się zaopatrzyłem w taki dekoder :) :P Sygnał odbiera mi z Krosna czyli ok. 90 km ode mnie. Czy jestem zadowolony?? Szału nie ma, ale to i tak lepiej niż tvp 1,2, info, polsat i śnieżący tvn :D Czasem przycina mi przy gorszej pogodzie... Wy też tak macie??

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPolsat to zło! Wystrzegaj się tego kanału. A mam pytanie czy ten projekt będzie ciągle darmowy?

--- Koniec cytatu ---
leci Ekstraklasa i ja nie narzekam :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIEnormą jest ''lagowanie'', przycinanie, gdy wieje porywisty wiatr? przynajmniej raz zauwazyłem (10-15 km do nadajnika, poziom sygnału w okolicach 93)

--- Koniec cytatu ---
ja mam gorszy sygnał i jestem 60 km. od nadajnika i nie mam żadnych problemów wszystko super działa. niedługo może podkręcą nadajnik u Ciebie i będzie większa moc.
REJESTRACJA lub LOGOWANIENiedawno się zaopatrzyłem w taki dekoder :) :P Sygnał odbiera mi z Krosna czyli ok. 90 km ode mnie. Czy jestem zadowolony?? Szału nie ma, ale to i tak lepiej niż tvp 1,2, info, polsat i śnieżący tvn :D Czasem przycina mi przy gorszej pogodzie... Wy też tak macie??

--- Koniec cytatu ---
no właśnie u mnie lagów nie ma. może to być od taniego dekodera albo słabej anteny. pamiętam jak jeszcze nie dawno musiałem chodzić co chwilę na dach i kręcić anteną bo jedynka śnieży a teraz 19 kanałów i nic nie trzeba kręcić :)



W czwartek 10 maja 2012 roku) ruszyła testowa emisja pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej z nadajnika RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec, z kolei dzisiaj - w piątek (11 maja 2012 roku) - rozpoczęto testowe emisje w pięciu nowych lokalizacjach:
RTCN Przysłucha / Kozłowiec
RTCN Poznań / Śrem
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły
RTCN Giżycko / Miłki
RTCN Konin / Żółwieniec

AreQ:
W piątek (18 maja 2012 roku) ruszyła testowa emisja pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej z kolejnych pięciu lokalizacji:
- RTON Tarnów / Św. Marcina
- SLR Chruszczewka
- RTCN Katowice / Kosztowy
- RSTV Jawor / Bieszczady
- TON Ciechanów

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej