Autor Wątek: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!  (Przeczytany 29619 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Koniec półfinałów !
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:07:26 »
Piękna sprawa :D Ciężki wyrównany mecz. Hart pokazał klasę, broniąc karny Cristiano Ronaldo. Czwartą bramkę w turnieju strzelił Bent. Niestety nie utrzymaliśmy tego prowadzenia i w końcówce tracimy bramkę po ładnym strzale CR7. Jednak w dogrywce, ten na którego postawiłem dopiero pierwszy raz, daje Nam zwycięstwo i wymarzony awans do finału :D

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Koniec półfinałów !
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:28:18 »
I ch uj, koniec turnieju dla Portugalii. Mecz zacięty, ale sami mogą sobie pluć w brode, ponieważ wystarczyło wykorzystać rzut karny i bylibyśmy w finale. Ogólnie jestem zadowolony z całego turnieju, doszliśmy daleko i graliśmy naprawdę efektownie. Szkoda tylko, że nie będzie meczu o 3 miejsce, bo chętnie zagrałbym z Polską. No chyba że ziomeq i detox zrobią wyjątek i w ramach zabawy rozegrają taki mecz... :D

 

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Koniec półfinałów !
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:18:43 »
Kiedy będzie finał ?

ziomeq21

  • Gość
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Podsumowanie półfinałów !
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 09, 2012, 15:49:34 »

Podsumowanie Półfinałów !

Wyniki wszystkich półfinałów:

2 VS 0

1 VS 2



Ilość zdobytych bramek : 5
Średnia zdobytych bramek na mecz: 2,5
Klasyfikacja Strzelców:

1 miejsce:
C. Ronaldo 5


2 miejsce
Bent 4

3 miejsce
Long 3
Peszko 3
Petrić 3
Krancjar 3

4 miejsce:
Junker 2
A. Young
Karagunis 2
Menez 2
Shevchenko 2
Klose 2
Lewandowski 2
Błaszczykowski 2
Nani 2
Nuno Gomes 2

5 miejsce:
Gekas 1
Van Bommel 1
Bendtner 1
Baros 1
Rakitić 1
Gerrard 1
Obraniak 1
Van Persie 1
Van der Vart 1
Romedhal 1
Iniesta 1
Elmander 1
Pavlyuchenko 1
Hubschman 1
Podolski 1
Muller 1
Giovinco 1
Lampard 1
Henry 1
R. Meireles 1
Rooney 1
Olić 1
A. Caroll 1

Żółte Kartki: 2
Średnia ilość zółtych kartek na mecz: 1
Zdobywcy żółtych kartek:
Corluka 2

Braafheid 1
Bilyaletdinov 1
Tymoshchuk 1
Lustig 1
Hysan 1
Wernbloom 1
Ribery 1
Rakytskiy 1
Rosicky 1
Plasil 1
Krohen Dehil 1

R. Meireles 1
Danny 1
Whelan 1
Rooney 1
L. Jacobsen 1
Kevin Doyle 1
Pranjić 1
Nuno Gomes 1

Wyróżnienia: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Najciekawsze Spotkanie: Anglia2 - 1 Portugalia
Najlepszy Zawodnik: Cristiano Ronaldo
Najlepszy Manager: arek16lks


DATA FINAŁU UEFA EURO 2012 MANAGER !

Niedziela 10 czerwiec 2012
FINAŁ

Chorwacja VS Anglia


Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Podsumowanie półfinałów !
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 09, 2012, 19:27:48 »
O, dziękuję za Najlepszego Managera !

Czekam na finał!

ziomeq21

  • Gość
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:20:38 »

Faza Pucharowa
FINAŁ

Finał pełen emocji!!!!!!


1(4) - (5)1

75' Samobój - 64' Krancjar
brak - brak



Więcej zdjęć:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Przebieg gry:
Anglicy i Chorwaci pokazali wyrównany poziom gry. Od początku do końca starali się zaskoczyć bramkę przeciwnika. Wiele sytuacji nie było, oraz skuteczność w pierwszej połowie nie zaskawała to nie można było narzekać na brak emocji. Mocnymi strzałami starał się zaskoczyć bramkę Chorwatów bardzo dobry zawodnik z  Manchesteru United - Wayne Rooney, niestety wszystkie jego strzały kończyły się niepowodzeniem.
Druga połowa zaczęła się od nacisku Anglików, niestety kosztowało ich to bramkę, ponieważ w 64' popisowym strzałem w lewy róg bramki uderzył świetny zawodnik tych mistrzostw - Krancjar. Chorwaci prowadzili, więc nie zależało im na atakach, co zaskutowało utratą bramki gdyż w 75' Wayne Rooney strzelił z wielką siłą na bramke, ta odbiła się od jednego z obrońcy i wpadła do bramki. Gdy był wynik 1:1, ani jednej ani drugiej drużynie nie zależalo na utracie kolejnej bramki, dlatego oba zespoły grały spokojną i defensywną grę. W czasie dogrywki również nie było nic ciekawego. Jedynie pare strzałów z daleka, lecz nie zaskakiwały bramki przeciwnika. Wiele emocji jednak przyniosły wielce oczekiwane przez kibiców - RZUTY KARNE.


Przebieg rzutów karnych:
-Jako pierwszy podchodzi do strzału zawodnik Anglii - D. Bent. Przymierza się do strzału, podbiega i mocnym strzałem posyła piłkę w prawy górny róg i... NIE MA GOLA! Zbyt mocno posłana piłka nie trafiła w światło bramki. Wynik 0-0.
-Jako drugi podchodzi do strzału zawodnik Chorwacji - Perisić. Patrzy na bramkarza, podbiega do piłki i strzela w prawy górny róg bramki i... GOOOOLLL!!!. Hart niestety nie wyczuł piłkarza, mimo iż i tak nie miałby przy tym żadnych szans. Wynik 1-0 dla Chorwacji
-Kolejny strzał oddaje Wayne Rooney. Podbiega do piłki i strzela w lewy dolny róg i... NIE MA GOLA!!! Pletikosa świetnie go wyczuł i wybronił rzut karny. Wynik 1-0 dla Chorwacji.
-Następnym wykonawcą jest Olić. Spokojnie podbiega do piłki i strzela w prawy dolny róg i... NIE MA GOLA!!! Hart broni jego strzał. Wynik 1-0 dla Chorwacji.
-Do piłki podchodzi Ashley Young. Oddaje strzał w w prawą stronę bramki i... GOOOOLLLL!!! Bramkarz nie wyczuł toru piłki. Wynik 1-1.
-Przy piłce już czeka Krancjar. Strzela w lewy dolny róg i... GOOOOOLLL!!! Bramkarz nie miał nic do gadania. Wynik 2-1 dla Chorwacji.
-Następnym strzelcem jest Walcott. Bierze rozbieg, strzela w lewy górny róg i... GOOOOOLLL!!! Pozostawia bez szans bramkarza Chorwacji. Wynik 2-2.
-Następnie strzelać będzie Rakitić. Oddaje mocny strzał w lewy górny róg i... GOOOOOLLL!!! Znów bramkarz bez szans. Wynik 3-2 dla Chorwacji.
-Do może i ostatniego karnego podchodzi A. Caroll. Mocno posyła piłkę w prawy górny róg i... GOOOOOLLL!!! Bramkarz nawet nie drgnął. Wynik 3-3.
-Czy zakończy ten mecz Petrić? Strzela w lewy dolny róg i... NIE MA GOLA!!!. Bramkarz popisał się dobrą obroną! Wynik 3-3.
Rozpoczyna się kolejna seria...
-Jako pierwszy w kolejce jest Gerrard. Spokojnie oddaje strzał w prawy górny róg i... GOOOOOLLL!!! Bramkarz nawet się nie ruszył. Wynik 4-3 dla Anglii.
-Następnym wykonawcą jest Modrić. Oddaje strzał w prawy górny róg i... GOOOOOLLL!!! Bramkarz ruszył w całkiem inną stronę. Wynik 4-4.
-Kolejnym wykonawcą jest Ashley Cole. Oddaje strzał w prawy dolny róg i... NIE MA GOLA!!! Bramkarz wspaniale wyczuł całą sytuację. Wynik 4-4.
-Czy rozstrzygnie to spotkanie Pranjić?. Oddaje spokojny strzał w lewą stronę bramki i... GOOOOOLLL!!! Bramkarz poszedł w inną stronę. Wynik 5-4 dla zwycięskiej Chorwacji!!!!





Zwycięzcą EURO 2012 Manager by: DetoX14 & ziomeq21 zostaje:
Chorwacja pod wodzą arek16lks!!! Gratulacje!!!






Drugie miejsce otrzymuje:
Anglia pod wodzą bomba_r9!!! Gratulacje!!!



Skrót Meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Skrót rzutów karnych:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 18:30:13 wysłana przez ziomeq21 »

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:31:05 »
Super :)
nie spodziewałem się tego, zwłaszcza że Chorwację podjąłem tuz przed pierwszym meczem, i to był mój pierwszy Manager. Gratulacje dla Piłkarzy z Chorwacji

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 11, 2012, 13:36:21 »
A ja się cieszę z wielu powodów. Z tego finału ponieważ z Chorwacją przegrałem w fazie grupowej natomiast z Anglią przegrałem w ćwierćfinale więc mnie to cieszy że przegrałem z mistrzem i wicemistrzem Europy.

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 11, 2012, 14:08:25 »
Oddaliśmy znacznie więcej strzałów, bo aż 17, jednak tylko 5 w światło bramki. Szkoda, że nie udało się wygrać. Chorwacja lepiej strzelała karne i to oni zdobywają tytuł mistrzowski. Z przebiegu turnieju jestem zadowolony, nie przegraliśmy żadnego spotkania, ulegliśmy jedynie w serii rzutów karnych. Prowadziłem drużynę, która była wśród faworytów do zwycięstwa. W turnieju jednak okazało się, że faworyci zawodzą. Myślę, że nie zawiedliśmy i wicemistrzostwo Europy jest dużym sukcesem :)

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 13, 2012, 23:53:56 »
I pomyśleć, ze na samym początku tego managera Chorwacja była moja :D szkoda, ze zrezygnowałem ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2012, 00:29:49 wysłana przez PoSetiVe !? »
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Uefa Euro 2012 Manager ! Chorwacja wygrywa EURO!!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 13, 2012, 23:53:56 »