Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa 2012/13 MOŻNA WYSYŁAĆ SKŁADY NA KOLEJKI 3-4!  (Przeczytany 87449 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Brawa dla Bełchatowian, pokazali charakter.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Takiej inauguracji sezonu mojego GKS-u się nie spodziewałem, cieszy świetna gra nowych nabytków szczególnie Cousin'a, który zdobył bramkę, ogólnie spotkanie było wyrównane i Śląsk też miał swoje szanse, ale na szczęście ich nie wykorzystał.

ziomeq21

  • Gość
Takiej inauguracji sezonu mojego GKS-u się nie spodziewałem, cieszy świetna gra nowych nabytków szczególnie Cousin'a, który zdobył bramkę, ogólnie spotkanie było wyrównane i Śląsk też miał swoje szanse, ale na szczęście ich nie wykorzystał.

Oj... Dobra tam cicho. Ja tu się pogrążam w rozpaczy po przegranej więc cicho.. ;D

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Fatalna skutecznosc i bezbramkowy remis ;( Przeciwnik oddał 1(!) strzał w meczu , ja 15 ;// ,W następnej kolejce cięzki mecz z Wisła , ale mam nadzieję  , że zdobęde pierwsze 3 punkty ;] .
ronaldo3.png" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.

Zarząd klubu Ruch Chorzów zwalnia w trybie natychmiastowym trenera MaddiMNagic. Działacze poszukują trenera, który poprowadzi klub w drugiej, a być może pierwszej kolejce tego sezonu.

Chętni pisać na PW.
Pan MaddiMNagic trafia u mnie na listę. Jawną kpiną jest nie wysłanie składu na 1 kolejkę. Temu Panu już dziękujemy.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 1

Cracovia Kraków vs Zagłębie Lubin

Kolejne spotkanie pierwszej kolejki. Jesteśmy w Krakowie gdzie Cracovia podejmuje Zagłębie. Obie drużyny wzmocnione przed sezonem celują zdecydowanie wyżej niż stawiają ich bukmacherzy. Obie drużyny chciały już na początku pokazać ,że ten sezon będzie przełomowy i nie będą zamykać tabeli. Cracovia wyszła na spotkanie ofensywnie, adrian4900 chciał od początku narzucić swoja grę Zagłębiu. Oto składy:



13-Traore zagrywa ziemią pole karne, Oziębała wyprzedza obrońcę, jednak strzał obok bramki.
15-Alexandr Suvorov zagrywa w pole karne, a tam obrońców przeskakuje atletyczny Coulibaly GOOOOLLLL 1:0!!!!
20-Suvorov raz jeszcze, z piłką mija się Coulibaly ta trafia w dezorientowanego obrońcę z Lubina, spada pod nogi Coulibalego GOOOOOOLLLL 2:0!!!!
44-Traore w pole karne, Pawłowski szczupakiem GOOOOOLLLL 2:1!!!!!
59-Caetano sam na sam.....piłka ląduje niemalże w narożniku boiska. Ależ kiks
75-Sernas z pierwszej piłki, świetnie Kaczmarek
82-Caetano strzela, równie świetnie Gliwa.
89-Sernas z woleja, nad bramką,ależ to zmarnował.
90-Koniec!! Cracovia w końcu wygrywa na inaugurację..Cracovia po pierwszej kolejce przed takimi drużynami jak Lech,Jagiellonia!


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 1

Górnik Zabrze vs Wisła Kraków

Na stadionie w Zabrzu, miejscowy Górnik podejmował Wisłę. Wisłę, która chce w tym sezonie obronić tytuł. Bez wątpienia faworytem tego spotkania byli piłkarze mistrza Polski. Górnik to jednak od zawsze niewygodny rywal dla Krakowian, więc musieli się oni spodziewać ciężkiego boju. Wzmocniony Załuską i Petrzelą Górnik, stawiany jest w roli czarnego konia  ligi. Oto składy:



30-Nakoulma drybluje w polu karnym, jednak strzał obok bramki.
33-Meliskon z pierwszej piłki z 16 metrów, również obok.
43-Mudzja dośrodkowuje w pole karne, Biton zgrywa głową do Meliksona, a ten strzałem z woleja daje prowadzenie Wiśle GOOOOLLL 0:1!!!!!
90-Koniec spotkania! Wisła wygrywa na początek, jednak jeśli marzy o mistrzostwie musi poprawić grę w ataku. W obronie świetnie, nie dali Górnikowi żadnej okazji. Z przodu jednak, wielkie nudy, poza bramką brak dogodnej sytuacji.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 1

Legia Warszawa vs ŁKS Łódź

Pierwszy mecz nowego sezonu Legii. Nowy sezon to nowe nadzieje dla Legionistów. Zdecydowani faworyci do zdobycia tytułu sezon rozpoczynają od wydaje się łatwego starcia z ŁKSem. Beniaminek z Łodzi nie powinien sprawić Warszawianom wielkich kłopotów. ŁKS zapowiadał przed sezonem,że po wzmocnieniach klub na pewno utrzyma się w lidze i wielu zaskoczy swoją dyspozycją. Tak naprawdę słowa ŁKSu może zweryfikować tylko boisko. Obie ekipy pojawiły się w następujących składach:



4-Strzał Radovicia, jednak w środek bramki, bez kłopotów Wyparło.
10-Saganowski strzela mocno, Kuciak odbija przed siebie. Dobija Gancarczyk GOOOOOLLLLL 0:1!!! Nie, nie. Kilkumetrowy spalony Marka.
30-Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wielkie zamieszanie, piłka odbija się raz po raz od zawodników Legii i ŁKSu, w końcu spada na linię bramki, próbujący wybić obrońcy ŁKSu wpadają z nią do bramki GOOOOOLLLL 1:0!!!!
32-Ljuboja sam na sam po zagraniu Silvy, mając na plecach obrońcę wynosi piłkę nad bramką. Szkoda.
58-Dośrodkowanie z boku boiska Łobodzińskiego, Rodionov efektownie wyprzeda obrońców i strzałem szczupakiem umieszcza piłkę w bramce GOOOOOLLLLL 1:1!!!!!!
65-Ljuboja głową, jednak obok bramki.
73-Rzut wolny, strzał Ljuboji, świetnie na rzut rożny Wyparło.
92-Koniec! Wielkie rozczarowanie w Warszawie. Legia zawodzi, na plus jedynie Żyro, Ljuboja, Silva. ŁKS cieszy się z pierwszych punktów. Mają piłkarze z Łodzi powody do radości bo zatrzymuję jednego z faworytów do tytułu.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 14:05:43 wysłana przez RoGalos »

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 31, 2012, 13:57:02 »
Taka tam literówka, ale najpierw po golu ŁKS napisałeś 'goooool 0:1' a potem po wyrównaniu Legii 'gooool 1:0' ;)

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 31, 2012, 14:06:45 »
Bardzo dobry mecz w wykonaniu moich podopiecznych dwie szybko strzelone bramki Coulibalego (widać że świetny transfer się zapowiada) ale również dobra dyspozycja Suvorova, gol stracony przed przerwą i była nerwówka w drugiej połowie ale utrzymaliśmy wynik gratulacje dla drużyny

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 31, 2012, 15:04:58 »
Dobry mecz w wykonaniu ŁKS`u, gdy po raz pierwszy przeczytałem pierwszego rywala, to się załamałem a tu remis

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 31, 2012, 16:20:39 »

Nowym managerem Ruchu został dzisiaj Cinosław! Tak szybkie zatrudnienie nowego trenera sprawi iż Ruch będzie prowadzony w pierwszej kolejce już przez nowego szkoleniowca, a nie jak wcześniej przypuszczano przez asystenta. Działacze z Chorzowa mają nadzieję ,iż ich wybór tym razem będzie znacznie lepszy od poprzedniego.

Micmaxer

  • Gość
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 31, 2012, 16:23:14 »
Brawo dla managera Cracovi . Liczę na poprawę moich zawodników z kolejnymi meczami .

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 31, 2012, 16:26:56 »
Zobaczymy co uda mi się osiągnąć z Chorzowskim zespołem. Liczę na miejsce w pierwszej szóstce, ale patrząc na to, że nie zrobiłem żadnych transferów, a raczej mój poprzednik nie zrobił to o miejsce w szóstce trzeba będzie mocno walczyć.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 31, 2012, 17:05:35 »

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 1

Korona Kielce vs Ruch Chorzów

Spotkanie zamykające pierwszą serię spotkań. Na Arenie Kielce, miejscowa Korona podejmowała Ruch. Według bukmacherów obie drużyny to głównie faworyci do spadku, jednak tym meczem drużyny mogły udowodnić iż znawcy mylą się. Drużynę Ruchu tuż przed samym spotkaniem objął Cinosław, nie mając ani chwili na przygotowanie zespołu,przejął go z marszu co na pewno zasługuje na uznanie. Drużyny pojawiły się na boisku w następujących składach:



10-Strzał Zieńczuka broni Małkowski.
21-Duże zamieszanie strzał Korzyma piłka trafia w obrońcę i wpada do bramki. Gol samobójczy GOOOOOLLLL 1:0!!!!!!
54-Abbot obok bramki po strzale z pierwszej piłki.
75-Kiełb sprzed pola karnego, jednak bez żadnego skutuku.
90-Vuković dośrodkowuje, a Korzym strzałem głową przy bliższym słupku zaskakuje Ruch GOOOOOLLLL 2:0!!!!!!
92-Koniec! Ruch przegrywa w Kielcach jednak innego rezultatu nie można było się spodziewać. Kiedy Cinosław pozna się z drużyną, Chorzowianie na pewno będą grać lepiej.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 31, 2012, 17:31:55 »

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 2

ŁKS Łódź 1:3 Zagłębie Lubin
28' 0:1 Serigo Reina(Pawłowski)
48' 0:2 Farkas (Pawłowski)
61' 1:2Saganowski (Gercaliu)
86' 1:3 Sernas (Wilczek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 Legia Warszawa
32' 1:0 Sanou(Ziajka)
54' 1:1 Vrdoljak(Silva)

Polonia Warszawa 1:0 Lechia Gdańsk
36' 1:0 Dvalishvili (Bruno)

Ruch Chorzów 2:1 Lech Poznań
34' 0:1 Grosicki (Tonev)
75' 1:1 Jankowski(Burliga)
81' 2:1 Piech(Jankowski)

Widzew Łódź 0:3 Korona Kielce
6' 0:1 Korzym(Kuzera)
59' 0:2 Korzym
90' 0:3 Stano(Lisowski)

Wisła Kraków 2:0 Jagiellonia Białystok
45' 1:0 Chavez
68' 2:0 Melikson(Garguła)

Śląsk Wrocław 1:0 Górnik Zabrze
23' 1:0 Voskamp(Kulakov)

Cracovia Kraków 1:2 GKS Bełchatów
5' 0:1 Kosowski RK
74' 1:1 Patejuk(Budziński)
82' 1:2 Lacić(Baran)

PÓŹNIEJ PODSUMOWANIE 2 KOLEJEK. O SCREENACH ZAPOMNIAŁEM. NIE ZROBIŁEM W 2 MECZACH I POTEM BYŁO JUŻ BEZ SENSU.

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 31, 2012, 18:57:09 »
Od razu lepiej to wygląda. Zwycięstwo z Kolejorzem. Oby tak dalej.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 31, 2012, 19:29:24 »

T-Mobile Ekstraklasa kolejka 1-2 Podsumowanie

Za nami dwie kolejki nowego sezonu naszej Ekstraklasy. Po dwóch seriach spotkań w czubie tabeli sensacyjnie. Typowana do ostatniego miejsca w lidze Korona po dwóch świetnych spotkaniach prowadzi z sześcioma punktami na koncie. Kielczanie strzelili pięć bramek nie tracąc żadnej. Drugie miejsce przypada póki co obrońcom tytułu Wisła w pierwszym meczu nie zachwyciła, jednak w drugim zagrała bardzo solidnie z Jagiellonią i w efekcie również ma sześć punktów na koncie. Trzecie miejsce to znowu niespodzianka, ponieważ należy ono do GKSu Bełchatów. Mieszanka młodości i doświadczenia póki co daje w Bełchatowie niesamowity efekt. Miejsce tuż poza podium przypada póki co beniaminkowi z Bielska-Białej, który pokonał Lechię i zatrzymał Legię. Cztery punkty również na koncie Polonii Warszawa, więc po dwóch kolejkach Detox14 nie musi obawiać się o posadę u Wojciechowskiego. Po jednym spotkaniu, póki co wygrały Zagłębie, Śląsk, Cracovia, Ruch, Ci ostatni wart odnotować zaliczyli fantastyczny powrót i pokonali w drugiej kolejce przy Cichej Lecha. Smaku zwycięstwa nie doznały jeszcze Legia, ŁKS, Widzew, Jagiellonia,Lech. Niewątpliwie dla tych pierwszych i ostatnich jest to wielkie rozczarowanie. Typowani do mistrzostwa, nie potrafili wygrać w dwóch pierwszych kolejkach. Póki co bez punktów są tylko Górnik i Lechia.

Aktualna tabela ligowa po dwóch kolejkach:


Najlepsi strzelcy:

3-Korzym
2-LacicCoulibalyMelikson
1-DemjanCousinDiaz PawłowskiRodionovSergio Reina FarkasSaganowskiSernasSanouVrdoljakDvalishviliGrosickiJankowskiPiechStanoChavezVoskampKosowski Patejuk

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 31, 2012, 19:37:46 »
Druga porażka 0:1, niestety nie jest dobrze. Ostatnie miejsce po dwóch kolejkach, co bardzo mnie martwi, ale mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej.

Offline DetoX14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2012r.
  • Borussia Dortmund <3 !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 31, 2012, 19:52:38 »
Jak na początek nie jest źle remis z Lechem i zwyciestwo z Lechią napawa optymizmem w porównaniu do takich "wielkich drużyn" jak nasz lokalny rywal czyli Legia czy Lech i Śląsk. Ogromna gratulacje dla menadżerów Korony, Wisły i Bełchatowa. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 TRWA PIERWSZA KOLEJKA.
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 31, 2012, 19:52:38 »