Autor Wątek: Kolejny trailer z E3!  (Przeczytany 20270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:03:44 »
Jakby nowe generacje konsol miały wyjść za rok, było by to na E3, najwcześniej na nowe generację będzie PES 2015. A poza tym foxEngin niema nic wspólnego z gameplayem bo to silnik graficzny który świetnie wygląda na obrazkach a animacja ruchu na nim to niewiadoma

Głupoty piszesz. Zobacz sobie Metal Gear Rising na youtube. To jest na silnik Fox

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:17:01 »
po co te sprzeczki ? tutaj mialy byc zamieszczone opinie a nie kłótnie ,a wracajac do tematu to przecież konami mówiło że nowy pes 13 będzie na nowym silniku a z tego co widze to żadnego podobieństwa do 12 niema ,wszystko zmienione animacje piłkarzy,bramkarzy itd. a trailer porównując 12 i 13 to 2 inne trailery

bardzo cię proszę o link do oświadczenia. Słyszę to już 10 raz, pasowałoby ,m żeby ktos podał link , skoro słyszał....



nowy engine zmieni gamelay o tyle, że dojdą bardzo szczegółowo liczone kolizje zawodników

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:27:59 »
Zapewne chodzi oto: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:42:07 »
Już to gdzieś pisałam więc jeśli Player ID się sprawdzi to FIFa będzie daleko w tyle nawet ze swoimi super animacjami.
Jakbyś śledził informacje o FIFIe na bierząco to wiedziałbyś, że poza animacjami FIFA ma już dawno Player ID tyle, że nazywa się to Personality+. EA wprowadziło już to w FIFIe 11.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:56:01 »
Zapewne chodzi oto: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


to ściema, ten facet od dwóch lat dementuje cytaty, które rzekomo pochodzą od niego. Ktoś puszcza plotę, że ten słynny Adam z forum WE powiedział coś i wszyscy powtarzają
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 17:06:45 wysłana przez Orson »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:04:03 »
No tak, bo najlepiej dać wszystko automatycznie, żeby dzieci sobie mogły poradzić, i łatwiej bramki strzelać, nie?
Uspokój się, bulwersujesz się w tym temacie tak, że Ci zaraz żyłka pęknie.
Niektórzy wolą dla rozluźnienia pograć sobie w PES'a na automatycznych ustawieniach, nikt im tego nie zabroni. Ja też chciałbym, aby była możliwość wrócenia do automatu.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:26:34 »
Uspokój się, bulwersujesz się w tym temacie tak, że Ci zaraz żyłka pęknie.
Niektórzy wolą dla rozluźnienia pograć sobie w PES'a na automatycznych ustawieniach, nikt im tego nie zabroni. Ja też chciałbym, aby była możliwość wrócenia do automatu.
Przecież będzie taka możliwość więc o co ci chodzi.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 10, 2012, 17:10:42 »
Uspokój się, bulwersujesz się w tym temacie tak, że Ci zaraz żyłka pęknie.
Niektórzy wolą dla rozluźnienia pograć sobie w PES'a na automatycznych ustawieniach, nikt im tego nie zabroni. Ja też chciałbym, aby była możliwość wrócenia do automatu.


no ale to powinno być dostępne tylko offline imo. Chcesz pograć z cpu czy z kolegami na kanapie- proszę.

ale online to powinno być jakimś wyzwaniem, po to się przecież gra w gry online- by się sprawdzić.

Ktoś w takim razie powie, że chce by online móc pograć sterowaniem dwuprzyciskowym - Fifa takie coś ma. Przecież nie na tym to powinno polegać

Offline powinien być możliwy do ustawienia jak chcesz , sieć powinna wymagać jakichś umiejętności

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 10, 2012, 22:02:18 »

no ale to powinno być dostępne tylko offline imo. Chcesz pograć z cpu czy z kolegami na kanapie- proszę.

ale online to powinno być jakimś wyzwaniem, po to się przecież gra w gry online- by się sprawdzić.

Ktoś w takim razie powie, że chce by online móc pograć sterowaniem dwuprzyciskowym - Fifa takie coś ma. Przecież nie na tym to powinno polegać

Offline powinien być możliwy do ustawienia jak chcesz , sieć powinna wymagać jakichś umiejętności
wystarczy by online przed meczem bylo ustalenie i wybor kto jak gra i zaden problem albo osobne ligi

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 10, 2012, 22:04:19 »
Popieram Pana Orson, dobra myśl, szkoda że tego się nie wprowadzi do PESa ja mam duuże problemy z nauczeniem się fuul manuala.. no ale długie lata grałem ze wspomaganiem i tu się dowiedziałem jakiś czas temu że jest manual.. ale nie ważne.. myśl Pana Orson'a jest całkiem fajna.. niestety nic z tego ponieważ konami nie wesprze tego ze względu że wiele ludzi kupuje tego pesa tylko po to by grać online
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 11, 2012, 12:44:53 »
no bo przecież jak dodadzą manuala bez możliwości wyboru przeciwnika TYLKO z takimi ustawieniami to wszystko pójdzie na marne :(

dlatego się bardzo cieszę , że Seabass odszedł a przyszedł ktoś nowy - "Szczupak" ("Seabass - znaczy Szczupak) popełniał takie proste i niewytłumaczalne błędy, pewno by twego nie zrobił , tu jest nadzieja


powiem wam tak- grałem w Fife przez dwa lata na manualu. Sprawa wygląd tak:zabawa jest nieziemsko wciągająca , gra zmienia całkowicie oblicze. Np taka Fifa na manualu a na asystach to DWIE RÓŻNE GRY. Nie da się grać na pałę, trzeba patrzeć gdzie się podaje, jest wolniej taktycznie, nie ma chaosu.

Tyle, że jest trudno (i dobrze) -gdyby wiec przyszło komuś zagrać na asystach z kimś na manualu to ten drugi miałby dużo gorzej. Jeden grałby bardzo szybko, drugi nie dałby rady (jesli mowa o graczach z podobnym skillem ) - dlatego cały nowy ficzer pesa- manual- zostałby zepsuty.




Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 11, 2012, 15:18:18 »
a ja pamietam pesa bez manuala i nikt sie nie klocil teraz gram na tych 2 kreskach bo dla mnie to najbardziej wybalasnowane jak w starszych czesciach.

Dla mnie konami zamordowalo bodajze 10le  oprocz gameplaju menu wygladaly jakos  koszmarnie te czarne plansze;/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 15:19:52 wysłana przez longfly »

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 11, 2012, 16:23:31 »
no bo przecież jak dodadzą manuala bez możliwości wyboru przeciwnika TYLKO z takimi ustawieniami to wszystko pójdzie na marne :(

dlatego się bardzo cieszę , że Seabass odszedł a przyszedł ktoś nowy - "Szczupak" ("Seabass - znaczy Szczupak) popełniał takie proste i niewytłumaczalne błędy, pewno by twego nie zrobił , tu jest nadzieja


powiem wam tak- grałem w Fife przez dwa lata na manualu. Sprawa wygląd tak:zabawa jest nieziemsko wciągająca , gra zmienia całkowicie oblicze. Np taka Fifa na manualu a na asystach to DWIE RÓŻNE GRY. Nie da się grać na pałę, trzeba patrzeć gdzie się podaje, jest wolniej taktycznie, nie ma chaosu.

Tyle, że jest trudno (i dobrze) -gdyby wiec przyszło komuś zagrać na asystach z kimś na manualu to ten drugi miałby dużo gorzej. Jeden grałby bardzo szybko, drugi nie dałby rady (jesli mowa o graczach z podobnym skillem ) - dlatego cały nowy ficzer pesa- manual- zostałby zepsuty.

nie wydaje mi się że jak zderzą się dwaj zawodnicy o podobnych umiejętnościach, to ten co gra na manualu nie dał by rady. zacznimy od tego że jeśli ktoś gra bez wspomagania to znaczy że mu się gra lepiej w ten sposób. full manual play to była kwestja czasu. rzecz naturalna jak ewolucja. od premiery ISS2 i 8. kierunków biegania piłkarzy minęło już za dużo czasu. ta opcja powinna zostać wprowadzona wcześniej.


tak przy okazji. nie siejmy defektyzmu. Bassy (Strzępielowate) są zaliczane do okoniowatych a nie szczupakowatych :P
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:12:23 »
Przecież będzie taka możliwość więc o co ci chodzi.
O co mi chodzi? Czytałeś to co napisałem?

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:39:20 »
mi brakuje strzałek jakie można było ustawić w którą strone miał biegać zawodnik
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:45:51 »
mi brakuje strzałek jakie można było ustawić w którą strone miał biegać zawodnik
mi tez teraz niby sa karty nie karty ale to kompletnie nie to samo. Opcje ustawienia calego zespolu tez zbyt ogolne. Zostawili indywidualne krycie mogli i to

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 11, 2012, 22:15:11 »
jest co poprawiać bo konami nie wiadomo dlaczego usuwają rzeczy które były dobre.. np odłożone kartki za faul. wiecie po akcji wraca i pokazuje kartkę.. no i te strzałki które miały  sobie to coś.. jak by te strzałki połączyć z kartami to by fajnie wyszło bo trzeba by było się czasami zastanowić gdzie ustawić strzałki zawodnikom z takimi i takimi kartami.
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 11, 2012, 23:23:07 »
jakie strzałki? ;ff

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 12, 2012, 02:18:11 »
strzałki dzięki którym mogłeś nakreślić zaangażowanie off i def poszczególnych piłkarzy oraz korytarze ich biegów. Właśnie, oddajcie to Konami :(

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2012, 05:42:17 »
filmiki zawsze dobrze wyglądają zweryfikuje to demo poczekam zobacze

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2012, 05:42:17 »