Autor Wątek: Kolejny trailer z E3!  (Przeczytany 20609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patryk19210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2011r.
  • De las glorias deportivas que campean por España v
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 13, 2012, 01:04:26 »
To te patche konami chyba zrobily z 12 gre monotonna , jakbym gral caly czas na slowmotion naprawdę albo moj pc nie ogarniał albo mam omamy ale coraz to nowym patchem umnie pes chodzil coraz wolniej(strzaly,podaniaitp)
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
Noble y bélico adalid,
caballero del honor.
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 13, 2012, 01:13:46 »
ten dalej swoje. Skończ już idioto...

proponuje przeczytać regulamin forum..
ale czego ty oczekujesz. i tak pełna wersia bendzie słaba, bo demo bendzie lepsze i nie bedzie strzałek. i bandazuw nie bendzie. to bendzie słaby pes, nie ludzcie się...
odsyłam do słownika

Strzałki dawały bardzo dużo kolorytu tej grze, i wielu graczom tego brakuje, także mi.. to iż sędzia nie pokazuje po akcji w tej odsłonie kartek za "kosę" jest także sporym niedociągnięciem, w końcu jest to symulator piłki nożnej. Konami mogło by wprowadzić np. możliwość zareagowania po jakimś faulu,lub otrzymanej kartce, np sposobem jak jest na online, że się skrót wciska i wyskakuje komentarz, choć tu z kolei małe dzieci czerpały by złe przykłady/wzorce

Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 13, 2012, 01:17:06 »
To te patche konami chyba zrobily z 12 gre monotonna , jakbym gral caly czas na slowmotion naprawdę albo moj pc nie ogarniał albo mam omamy ale coraz to nowym patchem umnie pes chodzil coraz wolniej(strzaly,podaniaitp)

Może niech Pan zrobi kilka dni wolnego od pesa?  miałem podobnie.. niedawno znudziło mi się to, po kilku dzionkach włączyłem ów grę i miałem odwrotne wrażenie do pańskiego:)

Chyba że komputer lekko zasyfiony, to wiadomo co robić.. ale obstawiał bym przy opcji 1
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 13, 2012, 01:32:12 »
Ale co wam da demo?? o.O po co się na to napalacie.. nie było wersji pesa kiedy pełne wydanie przypominało demo.. przykład PES 2012 gdzie demo było dużo lepsze, historia powtórzy się i tym razem.

w czym demo było lepsze ? wymień proszę, jestem ciekaw

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:40:02 »
Choćby w tym że mi się przyjemniej grało..
Tam nie widziałem takiego zachowania jak miałem niedawno w pesie że lecę skrzydłem 2 na 2 a bramkarz zostawia mi cały krótki słupek jak by czekał aż bd zagrywał do nadbiegającego napastnika, który był kryty.. czyli i mniej błędów.
Wracając do pytania Pana Orson'a to jakoś nikt, włącznie z ów Panem nie powiedział, które wydanie Pesa było zbliżone (rzeczywiście) do Dema które zwykle okazywało się lesze..  Demo Pesa 2012 tylko liznąłem by zobaczyć co tam jest i już podziękowałem niemalże od razu, choć nie powiem z kolegami pograło się czasami kilka spotkań, jednakże nie zmienia to tego że od kilku sezonów po prostu nie czekam żarliwie na wersje DEMONstracyjną.

Wyciąganie wniosków jest przydatne w życiu:)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 13, 2012, 14:36:47 »
no ale wiesz- powiedzenie "przyjemniej się grało " jest bardzo subiektywne. Mówiąc serio to nie bardzo pamiętam niuansów , jedyne co kojarzę, że w demie bramkarze pluli piłkę (nie pamiętam w którym , pierwszym czy drugim) a w fullu nie plują.

nie wiem. może takie coś tu działa: ludzie ogrywają demko kilka razy i do tego z cpu. Potem kupują pełną wersję i katują ją , grajac 500 + meczy online. naturalne, że wtedy wychwycą wszystkie błędy, które pewno też były w demku ale nie zauwazyli ich wtedy- bo grali za mało a cpu to nie dobry, żywy gracz

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:52:17 »
demo bylo dostepne z wieloma modyfikacjami i ludzie zdarzyli ograc je wzdluz i wszerz bylo taktyczne(demo1) fajne mocne strzaly i niezle klepanie pilka potem konami probowalo naprawic bramkarzy ale zamiast naprawic oslabilo strzaly i  gra stala sie bardziej nijaka- szybsza mniejsza wage odgrywalo rozgrywanie bramkarze dalej puszczali babole ale innego typu--zawiesiny badz wolno lecace kiksy.

Demo na pewno bylo charakterystyczne potem konami  cala gre wyrownalo w moim odczuciu stracila na jakosci.


Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 13, 2012, 19:28:21 »
Pan longfly odpowiedział Panu na pytanie do mnie, jak napisałem tylko liznąłem tego demiaka, bo wcześniej było podobnie.. teraz też jak wyjdzie to sobie pozwolę zobaczyć, przeczytam komentarze ludzi którzy tu są.. a potem porównam z tym jak już wyjedzą pesa 2013 :)
Z kolei chciałbym zauważyć że pan wymagał ode mnie odpowiedzi, lecz ja dalej czekam na odpowiedź co do tego co ja napisałem.. które z wydań pełnej wersji było powiedzmy zbliżone do dema, Panu bd ciężko odpowiedzieć pewnie bo sam pan już nie pamięta co i jak było wtedy, mi także było ciężko cokolwiek napisać, dlatego moja odpowiedź w Pańskich odczuciach jest niezadowalająca:)

Po prostu nauczony doświadczeniem szybko oceniłem demko ponieważ nie widziałem celu jej dalszego hmm.. konsumowania, choć nie powiem, z niepisaną przyjemnością zagrał bym w coś co będzie stworzone od fundamentów, gdzie błędy nie bd "waliły" w oczy, a gra bd należała do przyjemności, gdzie wachlarz zagrań zawodników bd b urozmaicony a i strzały będą latały tam gdzie się chce, gdzie obrońcy będą myśleli a nie trzymali się "sztuczności" że się tak wyraże, no i wrócił bym do tych strzałek które były b przydatne i można było zawsze coś ciekawego pograć:)
 Jednakże jest to tylko życzenie gracza, jak i wielu tu, i myślę że taka gra pogodziła by wszystkich:)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 13, 2012, 20:27:07 »
proponuje przeczytać regulamin forum..odsyłam do słownika


Toś dojebał... hahaha :D Specjalnie pisałem z "błendami", ale widzę, że jesteś zbyt głupi, żeby się domyśleć.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 13, 2012, 20:35:42 »
co do demka zapadly mi w pamiec 2 rzeczy fajne kombinacyjne ataki komputera i taktyczne rozklepywanie akcji.

Niestety teraz to sie zatarlo od tego czasu wyszlo demo 2 z innym gameplajem pelna wersja i 3 pacze oficjalne zmieniajace gameplaj- chcialbym by konami zrozumiala ze lepuej juz zostawic gameplaj w pelnej wersji bo wcale nie mam wrazenia ze pacz 1.06 cokolwiek poprawil dla mnie wrecz jest najgorszym jakiego wladowali dlatego  trzymam sie od niego z daleka.

Z jednej strony milo ze konami cos naprawia z drugiej tak naprawde malo co naprawia a raczej miotaja sie w kolko. Poniewaz edyzja 2013 ma bycsuper dopracowana 12ka licze na sporą przyjemnosc z gry.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ccc5d6db8e9e0dc1ed74625399041d04&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ccc5d6db8e9e0dc1ed74625399041d04&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

a tu wlasnie cos chyba nowego albo i starego  poprzez profil fejsa konami dodalo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 20:39:34 wysłana przez longfly »

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:14:26 »
Toś dojebał... hahaha :D Specjalnie pisałem z "błendami", ale widzę, że jesteś zbyt głupi, żeby się domyśleć.

Widzę że komuś daje satysfakcja z obrażania mnie.. gratuluje dobrej zabawy.. NIE jesteśmy na TY, nie jestem twoim kolegą..   nie będę się w tę zabawe wdawał.

Panie Longfly mówisz że ma być dopracowana, ale jak by nie spojrzeć to każda następna edycja miała taka być;) więc jak by nie spojrzeć nie ma podstaw ku temu by wierzyć w ich słowa o jakiejś mega poprawie, spodziewałbym się bardziej właśnie jak to napisałeś "a raczej miotaja sie w kolko"
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:26:32 »
NIE jesteśmy na TY, nie jestem twoim kolegą.. 

Na szczęście.

Czy Ty na prawdę jesteś tak głupi, i myślisz, że do użytkownika na forum będę pisał "Proszę Pana"? To tylko forum, opanuj się.

A piszę tak do Ciebie dlatego, że w każdym temacie piszesz jedno i to samo, jaki to PES słaby. Napisałeś raz, wystarczy. A Ty w każdym następnym wątku to powtarzasz... Zastanawia mnie jedno, skoro i tak wiesz, że PES będzie słaby, to po co siedzisz w tym dziale? Żeby obrzydzać innym grę?

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:50:13 »
hmm.. regulamin.. to 1
a 2 mam prawo do pisania tego co myślę.. tak samo można powiedzieć że nudne jest mówienie jaki to pes bd super.. raz wystarczy? no właśnie to panie działa w 2 strony. Kolejną sprawą jest to że kultura wymagana jest wszędzie, zarówno w szkole, jak i mieście, "kościele" , forum i w domu.. tak zostałem nauczony.
Nauczono mnie także w LO do wyciągania wniosków.. jak deszcz pada wiadomo że bd mokro prawda? ale wiadomo że bd też ślisko czy tak? Nie moja sprawa skoro  ktoś tego nie rozumie. Nie mam zamiarów komentować ataków na mnie.. skoro się nie podoba proszę nie czytać tego.. wystarczy dobra wola i chęci a choćby forum stanie się bardziej przyjazne..

Przykro mi..nie będę sobie nabijał postów obrażaniem użytkownika takiego czy siakiego. Proszę także czytać ze zrozumieniem bo choćby niedawno napisałem jakie są moje nadzieje/ życzenia odnośnie PESa, a jestem bo jestem, przynajmniej nie praktykuje zjawiska które zwie się "trolowaniem"
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:52:47 »
hmm.. regulamin.. to 1
a 2 mam prawo do pisania tego co myślę.. tak samo można powiedzieć że nudne jest mówienie jaki to pes bd super.. raz wystarczy? no właśnie to panie działa w 2 strony. Kolejną sprawą jest to że kultura wymagana jest wszędzie, zarówno w szkole, jak i mieście, "kościele" , forum i w domu.. tak zostałem nauczony.
Nauczono mnie także w LO do wyciągania wniosków.. jak deszcz pada wiadomo że bd mokro prawda? ale wiadomo że bd też ślisko czy tak? Nie moja sprawa skoro  ktoś tego nie rozumie. Nie mam zamiarów komentować ataków na mnie.. skoro się nie podoba proszę nie czytać tego.. wystarczy dobra wola i chęci a choćby forum stanie się bardziej przyjazne..

Przykro mi..nie będę sobie nabijał postów obrażaniem użytkownika takiego czy siakiego. Proszę także czytać ze zrozumieniem bo choćby niedawno napisałem jakie są moje nadzieje/ życzenia odnośnie PESa, a jestem bo jestem, przynajmniej nie praktykuje zjawiska które zwie się "trolowaniem"

Ale pierdoły, aż czytać się nie da.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 13, 2012, 22:39:58 »
Widzę że komuś daje satysfakcja z obrażania mnie.. gratuluje dobrej zabawy.. NIE jesteśmy na TY, nie jestem twoim kolegą..   nie będę się w tę zabawe wdawał.

Panie Longfly mówisz że ma być dopracowana, ale jak by nie spojrzeć to każda następna edycja miała taka być;) więc jak by nie spojrzeć nie ma podstaw ku temu by wierzyć w ich słowa o jakiejś mega poprawie, spodziewałbym się bardziej właśnie jak to napisałeś "a raczej miotaja sie w kolko"
tak ale poniewaz nie ma w co zagrac a widzialem zapowiedz fify gdzie zawodnicy ruszaja sie jakby srodek ciezkosci byl przypiety w pasie  a nogami przebieraja jak kukielki wiec zawsze pozostaje wiara. Inna sprawa czy wiara warta bedzie 110 zloty za egzemplarz  prawie tej samej gry.


nie polecam dyskusji z tym trolowym pisarzem poniewaz zwyczajnie doczepia sie jak glupi nic do dyskusji nie wnoszac - dzieci i ludzie o malym stopniu inteligencji niestety tak maja
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 22:42:02 wysłana przez longfly »

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 14, 2012, 00:00:12 »
Inna sprawa czy wiara warta bedzie 110 zloty za egzemplarz  prawie tej samej gry.

Odnoszę to samo wrażenie.. z tym że tu płaci się za "nową edycje" a nie za patcha jak w innych grach, jak choćby CCD
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kolejny trailer z E3!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 14, 2012, 00:00:12 »