Archiwum > Rozrywka

Jaką masz średnią ocen na koniec roku szkolnego?

<< < (12/13) > >>

D17:
Grubo u mnie po opuszczeniu 15 godzin i nie usprawiedliwieniu ich jest ostrzeżenie :) Przez trzy lata zawsze się ocierałem o 15 a to 12 a to 14 w ciągu roku :)

olmajti:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEHahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha. Zabawne.
Po pierwsze: Twój dawny nick to "OjciecDyrektor". W profilu ustawiłeś sobie 18 lat, a kiedyś wybuchła afera i wyszło na jaw, że masz 13 czy tam 14.
Po drugie: nie pierd.ol, że masz b. dobre zachowanie. Albo nie masz tyle godzin opuszczonych (bardziej prawdopodobne), albo nie masz takiego zachowania. U mnie jak masz 50 godzin opuszczonych to jest nieodpowiednie.

--- Koniec cytatu ---
za dawnych czasów, czyli jak byłem na licealnym etapie mojego życia zdarzyło mi się tak że w 2. klasie miałem 140 godzin opuszczonych i dobre zachowanie (z dwóch przedmiotów jeśli bym opuścił jeszcze po godzinie to miałbym NKL). tylko w wyniku pewnego nie porozumienia brałem udział we wszelakiego rodzaju występach, teatrzykach i innych szopkach (raz nawet, nie wiem po co, wygnali mnie na olimpiadę z matmy) czyli nieźle się nazapie*rzałem żeby pomimo tak wielu godzin nieobecności wyciągnąć zachowanie na pozytywne. w zasadzie statut mówił że za każde 10 nieusprawiedliwionych godzin ocena z zachowania leci w dół o 1 także powinienem mieć naganne do minus ósmej ale dałem rade 

można mieć(w każdym razie można było mieć w starym systemie) pozytywne zachowanie przy dużej ilości godzin opuszczonych godzin. problem polega na tym że ilość opuszczonych godzin jest odwrotnie proporcjonalna do średniej, także coś tu nie gra

makapaka.:
Też mam trochę nieobecności, ale kto na to patrzy. Tutaj jakieś nakrętki, tutaj konkurs i jakoś to się zatrze. Co kraj to obyczaj można powiedzieć o szkole i stopniu nauczania.

leoarsalan90:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEHahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha. Zabawne.
Po pierwsze: Twój dawny nick to "OjciecDyrektor". W profilu ustawiłeś sobie 18 lat, a kiedyś wybuchła afera i wyszło na jaw, że masz 13 czy tam 14.
--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze, jeżeli nie wiesz to nie pisz, ponieważ mój " dawny nick " to leoarsalan90 (patrz e-mail w profilu) a nie OjciecDyrektor. Lat mam dokładnie 18 i 6 dni
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPo drugie: nie pierd.ol, że masz b. dobre zachowanie. Albo nie masz tyle godzin opuszczonych (bardziej prawdopodobne), albo nie masz takiego zachowania. U mnie jak masz 50 godzin opuszczonych to jest nieodpowiednie.

--- Koniec cytatu ---
Po drugie u mnie w szkole możesz mieć nawet 300 h opuszczonych i nie wpływa ci to na zachowanie, ponieważ u mnie w szkole jest punktowy system oceniania z zachowania, w którym to dostaje się punkty ujemne tylko za nieusprawiedliwione godziny, a za usprawiedliwione dodatnie, także proszę o rozwagę przy pisaniu, jeżeli się dokładnie nie wie co się pisze

aha jeszcze jedno, tyle godzin opuszczonych mam głownie z powodu takiego, że w pierwszym półroczu trochę leżałem w szpitalu i właśnie robię prawko i jazdę mam niekiedy w czasie lekcji, a zaległości dało się nadrobić

cinosław:
Haha, za usprawiedliwione godziny dodatnie punkty. Nieźle macie w tej szkole, nic tylko nie chodzić, później usprawiedliwiać i mieć mnóstwo dodatkowych punktów xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej