Autor Wątek: Reprezentacja Francji by mojsesh - Kto zagra w finale EURO2012?  (Przeczytany 14503 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Reprezentacja Francji by mojsesh - Kto zagra w finale EURO2012?
« dnia: Czerwiec 19, 2012, 14:11:15 »
Witam was wszystkich po raz kolejny. Dokładnie od dnia dzisiejszego mam bardzo dużo wolnego czasu, także od razu wpadł mi do głowy pomysł na opisywanie czegoś na forum. Oczywiście całego wolnego czasu nie będę poświęcał na pisanie, bowiem są też inne ciekawe zajęcia, które można robić, aniżeli siedzenie przed komputerem. Padło na Francję, która jest jedną z moich ulubionych reprezentacji. Początkowo także myślałem o opisywaniu dokonań reprezentacji Irlandii, której zainspirowali mi kibicie. Idąc na Strefę Kibica aż roi się od ludzi w zielonych koszulkach. Niestety nimi grać nie mogę z tego względu, że musiał bym spuścić trochę z tonu i nie grać na 100%, bowiem nie realne by było wygranie Irlandią EURO czy innych turniejów. No ty chyba tyle ode mnie. Życzę miłej lektury.


Przydomek: Les Bleus, Tricolores (Trójkolorowi)
Związek piłkarski: Fédération Française de Football (FFF)
Rok założenia: 1919
Skrót FIFA: FRA
Miejsce w rankingu FIFA: 16 (stan na 9 maja 2012r.)
Punkty w rankingu FIFA: 938

Osiągnięcia w wielkich turniejach:
Mistrzostwa Świata: 1998 - mistrzostwo, 2006 - drugie miejsce, 1958 - trzecie miejsce, 1986 - trzecie miejsce
Mistrzostwa Europy: 1984 - mistrzostwo, 2000 - mistrzostwo
Puchar Konfederacji: 2001 - triumf, 2003 - triumf

" Celujemy w mistrzostwo Europy "


Krótki zapis słów Laurenta Blanc'a z konferencji prasowej.

Może nie jesteśmy postrzegani jako faworyci tych mistrzostw, jednak czujemy się naprawdę bardzo mocni. Naszym celem jest zdobycie Mistrzostwa Europy. Pewno teraz was takie stwierdzenie śmieszy, ale my mamy coś do udowodnienia. EURO jest dla nas wielką szansą dla zmazania plamy po Mistrzostwach Świata. Mogę obiecać, że będziemy walczyć do upadłego. Obecnie atmosfera w szatni jest bardzo dobra. Nie ma żadnych konfliktów, sporów czy sprzeczek. Skupiamy się tylko na grze oraz treningach. Mamy ciężką grupę. Gramy przecież z Anglikami, Szwedami oraz gospodarzami - Ukrainą. Własnie tego meczu obawiam się najbardziej, bowiem na trybunach zasiądzie kilkadziesiąt tysięcy sympatyków tej reprezentacji. My jednak umiemy radzić sobie z presją, która teraz jest jeszcze większa. Mamy młody, a zarazem bardzo utalentowany skład. Na każdej pozycji gra zawodnik, który wnosi wiele do gry drużyny. Nasz atak wraz ze skrzydłami, jest jednym z najlepszych na świecie, także czego chcieć więcej?

Lista powołanych na Mistrzostwa Europy


23 osobowa kadra na EURO2012.

Bramkarze:

1. Hugo Lloris   
16. Steve Mandanda   
23. Cédric Carrasso   

Obrońcy:

2. Mathieu Debuchy   
3. Patrice Evra   
4. Adil Rami   
5. Philippe Mexès   
13. Anthony Réveillère   
21. Laurent Koscielny   
22. Gaël Clichy   

Pomocnicy:

6. Yohan Cabaye   
7. Franck Ribéry   
8. Mathieu Valbuena   
11. Samir Nasri   
12. Blaise Matuidi   
14. Jérémy Ménez   
15. Florent Malouda   
17. Yann M'Vila   
18. Alou Diarra   
19. Marvin Martin   
20. Hatem Ben Arfa

Napastnicy:

9. Olivier Giroud
10. Karim Benzema
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 12:34:03 wysłana przez mojsesh »

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Bardzo fajny wybór :D Mam nadzieje, że słowa Blanca się sprawdzą i wygracie Euro. Grupę macie trudną bo Anglia i Szwecja to uznane marki a z Ukrainą będzie wsparcie kilkudziesięciu tysięcy ludzi na trybunach. Od razu rzuciło mi się powołanie tylko dwóch napastników na Euro. Czy Blanc taki skład powołał na Euro w realu bo nawet nie wiem :D?

Offline matthewstanki

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2012r.
    • Nottingham Forest by mati99
W grupie powinniście sobie poradzić, myślę że z Anglikami stoczycie bój o 1 miejsce. Bardzo ciekawa i lubiana Reprezentacja, jest o co walczyć ;) Czekamy na nowe wieści

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Super, kolejna reprezentacja, lubię to ;) Francuzi pod wodzą Blanca to inna ekipa. Myślę, że mogą coś ugrać na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Bardzo fajny wybór, mam nadzieję, że będzie to długa przygoda, zwłaszcza, że teraz praktycznie wszyscy będą mieli więcej wolnego czasu. Mnie zapowiedzi selekcjonera o tym, że powalczą o mistrzostwo wcale nie śmieszą. Oni mogą to zrobić, oczywiście przy odrobinie szczęścia. Mało napadziorów :P

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Wylew reprezentacji w trakcie Euro, niedługo Euro z karier zrobimy... ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Nie no super, wszyscy wielcy tego działu już prawie wrócili z karierami, brakuje tylko Lewego i Mastera (Super Mario i TekU. Wybrałeś bardzo ciekawą reprezentację, mającą w swoich szeregach wielu świetnych zawodników. Słowa Blanca mnie wcale nie śmieszą, oni są w stanie wygrać te mistrzostwa. Kadra bardzo ciekawa, ale brakuje mi tutaj jeszcze choć jednego napastnika. Powodzenia.

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Kogo interesują Żabojady...
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Skąd się biorą tacy ludzie jak ty? Roczny napływ Trolli znad Bałtyku? Swoją drogą, Francja to fajna reprezentacja, teraz już widać że będziesz grać jednym napadziorem, puki co jest tak jak przed Euro, czyli realnie.

Offline DetoX14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2012r.
  • Borussia Dortmund <3 !
Fracja to bardzo dobra drużyna. Tak ja mówi selekcjoner reprezentacji trójkolorowych jest młoda, utalentowana i żądna sukcesów. Mistrzostwo Europy jest w ich zasięgu, wszystko jest możliwe. W kadrze nie ma jakichś większych niespodzianek. Skład jest chyba taki sam jak w realnym świecie. Najbardziej licze na dwójkę skrzydłowych Nasri i Riberiego ;) Czekam na pierwsze mecze polsko-ukraińskiego euro !:D

Kogo interesują Żabojady...

bezsensowny komentarz...

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Każdy teraz praktycznie zaczyna reprezentacjami ;). Ty wybrałeś Francję, która ma na celu mistrzostwo Europy 2012. Czy im się to uda?

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Czy nastąpi przełamanie po dwunastu latach?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2012, 16:00:36 »
Bardzo fajnie, że powracasz. Wolałbym innego giganta z tej grupy no, ale jak już zacząłeś Francuzami to i tak powinno być fajnie. Posiadasz znakomitych piłkarzy, którzy jednak są bardzo nie grzeczni. Udowodnili to podczas ostatniej wielkiej imprezy, która okazała się klapą. Ciekawe czy będziesz stawiał na Evre.

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Czy nastąpi przełamanie po dwunastu latach?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2012, 18:42:38 »
jest i powrót mojsesha :) początek jak zawsze na wysokim poziomie, krótko, lecz na temat, o to w tym chodzi :)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Czy nastąpi przełamanie po dwunastu latach?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 19, 2012, 18:52:09 »
Ja za Francją nie przepadam, ale wiadomo, że jak pisze Mojsesh to musi być ciekawie, zatem czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój wypadków :D

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Czy nastąpi przełamanie po dwunastu latach?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2012, 18:58:55 »
Fajnie, że wracasz, fajnie, że Francją. Lubię tą reprezentację w szczególności za to, że kiedyś grał tam legendarny Zizou, którego lubiałem

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Czy nastąpi przełamanie po dwunastu latach?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2012, 19:19:13 »


Nasi rywale, czyli krótko o drużynach z którymi zmierzą się Francuzi w fazie grupowej Mistrzostw Europy.

Ukraina

Miejsce w rankingu FIFA: 52 (572pts)
Największe osiągnięcie: ćwierćfinał Mistrzostw Świata w 2006r.
Kapitan drużyny: Andrij Szewczenko
Gwiazda drużyny: Andrij Szewczenko

Ukraina z pozoru to najsłabszy przeciwnik w tej grupie, jednak tak to tylko wygląda na papierze.
Organizowane EURO odbywa się właśnie po części na Ukrainie i to za miejscowymi będzie stało na każdym meczu ponad 50 tys. kibiców.
Piłkarsko reprezentacja Francji, jest znacznie lepsza od Ukrainy, jednakże aplauz może ponieść gospodarzy.
Największą gwiazdą reprezentacji jest zdecydowanie Szewczenko, który po zakończeniu EURO planuje zakończenie kariery reprezentacyjnej.
Szanse na wyjście z grupy: 50%

Anglia

Miejsce w rankingu FIFA: 6 (1145pts)
Największe osiągnięcie: zdobycie Mistrzostwa Świata w 1966r.
Kapitan drużyny: John Terry
Gwiazda drużyny: Wayne Rooney

Anglicy to jeden z faworytów do zdobycia Mistrzostwa Europy. Po nie udanych kolejnych wielkich imprezach
Anglicy liczą na przełamanie swoich piłkarzy, bowiem pierwsze i jedyne MŚ zdobyli w 1966 roku. Za Anglikami
przemawiają wielkie nazwiska. Od obrony do ataku drużyna ta wypełniona jest w wielkie gwiazdy, które w każdym
momencie mogą zmienić losy meczu. Ich największą gwiazdą jest piłkarz Manchesteru United - Rooney, który początkowo miał
być zawieszony za brutalny faul, jednak UEFA zdezaktywowała karę nałożoną na lidera Anglików.
Szanse na wyjście z grupy: 80%

Szwecja

Miejsce w rankingu FIFA: 17 (910pts)
Największe osiągnięcie: drugie miejsce na Mistrzostwach Świata w 1958r.
Kapitan drużyny: Zlatan Ibrahimovic
Gwiazda drużyny: Zlatan Ibrahimovic

Szwedzi to najmniej doceniania drużyna grupy D, jednakże na boisku wcale tak nie musi być.
Żółto-niebiescy w swoich szeregach, może nie posiadają zbyt wielu gwiazd, jednak w ataku, jest jedne
znaczące nazwisko, a mowa tu o Zlatanie Ibrahimovicu, który w napadzie potrafi bardzo wiele, także może
być to bardzo groźna broń Szwedów. Zlata i spółka tak jak poprzednie reprezentacje liczą w końcu na jakieś
przełamanie na światowej rangi turnieju, także możemy spodziewać się bardzo ciekawych meczy z udziałem Szwedów.
Szans na wyjście z grupy: 30%

" Wierzymy w końcowy sukces "

Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do turnieju, czujemy się naprawdę bardzo mocni.
Nasza grupa jest dość wymagająca, jednak mamy nadzieję, że sprostamy zadaniu i osiągniemy
nas cel minimum jakim jest wyjście z grupy. Potem oczywiście stopniowo będzie starali się brnąć
w górę, aż dojdziemy do finału, a tam rzecz jasna będziemy chcieli wygrać. Niestety los tak chciał, że już
w 1/4 możemy spotkać się z mistrzami świata oraz europy, także czekają nas naprawdę bardzo ciekawe oraz
pełne emocji mistrzostwa. - zakończył M'Vila.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2012, 19:33:07 »
Zgodzę się, że Anglia z waszych rywali jest najlepsza i powinna spokojnie wyjść z grupy. Jednak nie można skreślać Szwedów i ja bym im dał tyle procent co Ukrainie. Fajnie, że Rooneyowi odpuścili karę bo teraz drużynie Hodgsona będzie jeszcze łatwiej.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 20, 2012, 19:35:10 »
Znakomicie wykonany ten pierwszy obrazek ;)
Grupa jest taka jaka jest. Myślę że losy potoczą się tak jak w realnym świecie, czyli wyjdzie Anglia oraz "twoja" Francja.
Mam takie pytanie. Planujesz zakończyć karierę po Euro? czy będziesz prowadził ją dalej. Oczywiście chcem aby trwała ona jak najdłużej ;).

pasztelan

  • Gość
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 20, 2012, 19:59:33 »
Szkoda, że nie zmieniłeś kadry, bo mogłeś spokojnie wywalić Alou Diarrę, a dać za niego Lass Diarrę. I zamiast rezerwowego Matuidiego w PSG, np. podstawowego Sissoko, lub Bodmera. Albo jeszcze na obronę Yangę-Mbiwę z Monpellier. Ale cóż, grasz reprezentacją, którą najbardziej lubisz, więc życzyć tylko powodzenia ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2012, 20:10:21 »
fajnie, że wracasz. Tricolores to ciekawy zespół, który w twoim wydaniu może wiele osiągnąć. masz rację, wybierając Irlandię, raczej wygrywając straciłbyś na realiźmie, wygrywając multum meczów.
ja tam stawiam na Anglię, nawet jako mistrza Europy, ale ty bez większych problemów powinieneś wyjść z grupy obok Synów Albionu

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2012, 20:12:04 »
Bardzo ładne opisane i przedstawione ale po Tobie trzeba było się tego spodziewać ;)(dobra dość podlizywania ;D)
Ja również dałbym trochę wyższy procent Szwedom, którzy mogą się okazać groźniejsi niż się wydaje. Anglia największym zagrożeniem ale to Francja jest głównym kandydatem do pierwszego miejsca w grupie.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Francji by mojsesh - Nasi rywale, czyli krótko o przeciwnikach.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2012, 20:12:04 »