Autor Wątek: Jak usunąć stworzonego zawodnika w PES 13 ?  (Przeczytany 2732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline theassassinatepl

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location: OLN
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.01.2014r.
Jak usunąć stworzonego zawodnika w PES 13 ?
« dnia: Styczeń 02, 2014, 23:37:56 »
Witam wszystkich. Możliwe że ktoś znający się na tym, będzie w stanie mi tutaj pomóc, bo w internecie nie ma żadnych info o moim problemie. Mianowicie chodzi o Pro Evolution Soccer 2013 i tryb tworzenia postaci w zakładce edycja w menu gry. Stworzyłem tam zawodnika - siebie, zapisałem i pojawił się w zarejestrowanych i potem grając Borussią Dortmund ( nie gram od nowa ale już drugi sezon, prawie trzeci ) w trybie trenera kupiłem "siebie" inaczej mówiąc z free agents do klubu. Mianowicie chciałbym całkowicie usunąć postać, bo z nudy zrobiłem w opcjach edytowania tak, że ma wszystko na maksa i jest 5-6 razy lepszy od Messiego. Z BVB go wydaliłem ale nadal jest w ofercie free agents do transferu. Próbowałem stworzoną postać, którą w menu edycji stworzyłem usunąć i usunąłem z zakładki PES, gdzie był ten zawodnik zarejestrowany, ale nadal w trybie trenera jest w free agents gotowy do transferu. Nie wiem co zrobić aby go nie było w tym trybie. Próbowałem zapisywać i wczytywać, ale nic to nie dało. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Offline beny09

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.12.2013r.
  • Borussia Dortmund
Odp: Jak usunąć stworzonego zawodnika w PES 13 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2014, 13:13:53 »
Witam wszystkich. Możliwe że ktoś znający się na tym, będzie w stanie mi tutaj pomóc, bo w internecie nie ma żadnych info o moim problemie. Mianowicie chodzi o Pro Evolution Soccer 2013 i tryb tworzenia postaci w zakładce edycja w menu gry. Stworzyłem tam zawodnika - siebie, zapisałem i pojawił się w zarejestrowanych i potem grając Borussią Dortmund ( nie gram od nowa ale już drugi sezon, prawie trzeci ) w trybie trenera kupiłem "siebie" inaczej mówiąc z free agents do klubu. Mianowicie chciałbym całkowicie usunąć postać, bo z nudy zrobiłem w opcjach edytowania tak, że ma wszystko na maksa i jest 5-6 razy lepszy od Messiego. Z BVB go wydaliłem ale nadal jest w ofercie free agents do transferu. Próbowałem stworzoną postać, którą w menu edycji stworzyłem usunąć i usunąłem z zakładki PES, gdzie był ten zawodnik zarejestrowany, ale nadal w trybie trenera jest w free agents gotowy do transferu. Nie wiem co zrobić aby go nie było w tym trybie. Próbowałem zapisywać i wczytywać, ale nic to nie dało. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)


wejdz w edit-register player - i wejdz tam gdzie on jest i nacisnij przycisk którym strzelasz

Offline theassassinatepl

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location: OLN
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.01.2014r.
Odp: Jak usunąć stworzonego zawodnika w PES 13 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2014, 14:09:16 »
No i właśnie tu jest problem, bo wchodząc w edycję i potem mam zakładkę zawodnicy i tam mam aby stworzyć nowego zawodnika lub jakiegoś zedytować, tylko że wybierając Borussię, to tego mojego stworzonego prędzej zawodnika tam nie ma. Nie ma go w others, nie ma go nigdzie. Tak jak pisałem, on się pojawił tylko w zarejestrowanych jako nowo stworzony gracz i spróbowałem go potem usunąć i pisało czy chcesz usunąć tego zawodnika, no to dałem że tak i zniknął, ale w trybie kariery, gdzie tam go kupiłem i przeszedł z free agents do BVB nadal jest. Wczytywałem różne sejwy i on nadal był. Nie wiem co teraz mam zrobić, może jest sposób wejść w jakieś pliki gry i tam może w jakichś linijkach on będzie, ale nie wiem. Jak będę miał czas i możliwość, prześlę screeny ;p

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jak usunąć stworzonego zawodnika w PES 13 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2014, 14:09:16 »