Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (3/40) > >>

kopson:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEŻe ktoś wierzy w te bujdy to ja się dziwie. Chodzi mi o te opowiadania internetowe. Ale japońskie filmy horrory to ja lubie.

--- Koniec cytatu ---
wiesz co  to creepypasta ? To właśnie ma być wymyślone, byś ruszył wyobraźnią :D

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ja wam powiem, że jestem cykorem i nienawidzę takich historyjek :]

--- Koniec cytatu ---
Haha, to mamy coś wspólnego.

Ogólnie to jest nawet ciekawe, ale jak już się tego doświadczy to  :o

kopson:
Doświadczy ? Czyżbyś padł ofiarą kosmity/potwora/ducha ? :D

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDoświadczy ? Czyżbyś padł ofiarą kosmity/potwora/ducha ? :D

--- Koniec cytatu ---
Nie od razu jakichś potworów i kosmitów, ale różne ciekawe historie to i ja mogę opowiedzieć.

D17:
Miałem kiedyś taki przypadek :) Wystraszyłem się ,że hoho. Byłem w podstawówce w 6 klasie.
Wakacje mniej więcej środek. Wracałem od kolegi równo o 0:00 tzn. wyszedłem wcześniej 23:57 coś w tym stylu. Do pokonania miałem 200-300 metrów. Mieszkam na wsi , obok drogi którą szedłem była kukurydza już sporych rozmiarów na pewno wtedy większa ode mnie ;) Gdy ją minąłem usłyszałem za sobą kroki jakby ktoś za mną szedł  :o Bałem się odwrócić żeby sprawdzić kto to i dalej szedłem przed siebie w wielkim strachu gdy już byłem blisko domu dałem takiego chodu ,że mi prawie buty pospadały  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej