Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (29/40) > >>

kopson:
Paranormal Activity oglądałem jedną część, ale wielkiego wrażenia na mnie nie robił, nie bardzo mój klimat ;) Zna ktoś filmy typu Droga bez Powrotu, Wzgórza mają oczy ? Najlepiej, by był z naszego wieku, lub z lat 90', bo wiem, że kiedyś było dużo takich filmów ale część z nich to były kicze :D
I może zna ktoś film typu Piła, tyle że zamiast Jigsawa występował by nie człowiek, ale jakiś stwór ? :D

NexaT:
Obejrzyj sobie "Zejście".

kopson:
Dzięki, po zdjęciach widzę że ciekawy film :)
Tylko mam pytanie. W opisie filmu pisze, że ci jaskiniowcy nie mają oczu, a na zdjęciach mają :D

barthez:
Zejście jakoś mnie nie urzekło. "Teksańska masakra piłą mechaniczną" - początek (2006), lub po prostu "Teksańska masakra piłą mechaniczną" (2003). Ewentualnie "Krwawa masakra w Hollywood". Powinno być w twoim typie.

kopson:
Teksańską oglądałem. Jakoś mnie nie urzekła.. Nie wiem, może za mało efektów, ale w tamtym czasie gdy powstała pierwsza Teksańska(mówię o tej z 74), to był to jeden z dwóch najlepszych horrorów w historii, obok Wzgórza Mają oczy (pierwotna wersja tego filmu powstała w 77' :)). Polecam ten film z 77', może te części z naszego wieku mają lepsze efekty itd, ale tamten film jest godny obejrzenia z racji świetnego klimatu :) (a fabuła taka sama :D)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej