Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (31/40) > >>

MaddiMNagic:
Japońskie też są spoko.

kopson:
Japońskie horrory, to takie, które mają swój klimat, i na pierwszy rzut oka od razu widać, że to japoński a nie inny :D Ogólnie takie kraje jak Kanada, USA, Niemcy, Wielka Brytania i Japonia, może Australia, zdominowały ten rodzaj filmowy, zresztą tak jak większość filmów,gier, książek :D

Mejor:
Dodaj jeszcze Hiszpanów, bo z pod ich ręki wyszły takie produkcje jak: "Sierociniec", "28 tygodni później", "Saga REC", "Kręgosłup Diabła", "Ciemność".

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDo komedii? To pozdrawiam.

--- Koniec cytatu ---
No mnie akurat śmieszy fakt, iż gość przez 3/4 filmu goni jakiegoś faceta/kobietę, aby im tylko przewiercić dupę, a i tak na końcu główny bohater daje dyla. Ah, i te sceny z samochodem, gdzie na szczęście są kluczyki w stacyjce, ale jakimś cudem nie chce odpalić - przypadek? Proszę Cię...


--- Cytuj ---No nie wiem, czy by Ci było do śmiechu, gdyby na bezludziu gonił Cię w nocy psychol w dodatku z piłą mechaniczną w ręce
--- Koniec cytatu ---
Wykazałbym się większym poziomem inteligencji od głównego bohatera, i nie wpieprzałbym się do domu i zamykał w pokoju, czekając, aż ktoś przyjdzie. ;)

kopson:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wykazałbym się większym poziomem inteligencji od głównego bohatera, i nie wpieprzałbym się do domu i zamykał w pokoju, czekając, aż ktoś przyjdzie. ;)

--- Koniec cytatu ---

Racja, to było na prawdę głupie. Pamiętam tą scenę, kilka minut zastanawiałem się:
Po cholere on się wpieprza do pierwszego lepszego domu, i daje się złapać poje*ańcowi z maską świni ? :D Ale racja, człowiek czasem nie myśli że to film, i wczuwa się w rolę bohatera :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej