Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (34/40) > >>

MaddiMNagic:
Tylko wróć cały i zdrowy  ;D

Mejor:
Spoko syngenta, ja oglądałem 2 razy i jakoś jeszcze jestem normalny. Po pierwszym obejrzeniu na pewno cię obrzydzi.

Mathi:
Powodzenia. ;)

Pikachu:
Słyszeliście bądź widzieliście?  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W przeciągu jednego miesiąca zabili 21 ludzi, młodych i starych, kobiet i mężczyzn, dorosłych i dzieci. Śledzili ofiary, szli za nimi lub proponowali im podwiezienie swoim samochodem, kiedy ofiary szły wzdłuż ulicy. Nie wybierali nikogo szczególnego, tylko ludzi, którzy wygłdali tak jakby nie byli w stanie siê broniæ. Wszyscy pochodzili z dobrych rodzin.

Z jakiegoś powodu tych dwóch idiotów nakręciło film z brutalnego morderstwa mężczyzny. Nie wiemy kto to jest i jakie były okoliczności zdarzenia. Mężczyzna zostaje zabity przy użyciu młotka i śrubokrętu, torturowany przez długi czas i w końcu pozbawiony przez nich życia. Przez pewien czas mężczyzna zachowuje świadomość, kiedy jest powoli zabijany.

Śmieją się i dobrze bawią kiedy to robią, spędzają razem miłe chwile. Jeden z morderców trzyma kamerę i nagrywa całe plugawe przedsięwzięcie.

Po wszystkim zmywają krew z rąk przy pomocy wody z rynsztoka. Nakręcili dwa spośród morderstw, więc będą mieli coś co będzie im je przypominać na stare lata. Jak miło!

NexaT:
Ku_wa, takim sukinsynom to bym obciął jaja i podgrzał na patelni, a później kazałbym im wpie_dolić. Nie wiem jak można tak człowieka zabijać, i jeszcze to nagrywać. Chętnie zobaczę kogoś innego, jak robią to na tych popieprzonych ruskach, heh...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej