Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (35/40) > >>

Mathi:
Oni już dawno powinni ulec karze śmierci, lub dożywociem w obozie koncentracyjnym.

NexaT:
Włączyłem teraz "Srpski film" i zaciął mi się na 38 minucie, nie chce mi się oglądać od nowa...

Mathi:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEWłączyłem teraz "Srpski film" i zaciął mi się na 38 minucie, nie chce mi się oglądać od nowa...

--- Koniec cytatu ---

To zostaw włączony i poczekaj te 38 minut.

krolewski1902:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEKu_wa, takim sukinsynom to bym obciął jaja i podgrzał na patelni, a później kazałbym im wpie_dolić. Nie wiem jak można tak człowieka zabijać, i jeszcze to nagrywać. Chętnie zobaczę kogoś innego, jak robią to na tych popieprzonych ruskach, heh...

--- Koniec cytatu ---

No to przeczytaj to:
Armin Meiwes

Fanom serialu "Technicy-magicy" (ang. "IT Crowd") ta historia może się wydać znajoma. W jednym z odcinków kultowej brytyjskiej produkcji pojawia się postać Niemca, który opublikował ogłoszenie, poprzez które poszukiwał chętnego, który dałby się zjeść.

 Wspomniany odcinek popularnej komediowej serii został zainspirowany historią Armina Meiwesa - potwora z Rotenburga, który w 1999 r. umieścił w Internecie ogłoszenie, w którym uczciwie przyznał, że poszukuje kogoś, kto dałby się zabić, a potem zjeść. Choć wydaje się to niewiarygodne, znaleźli się chętni. W 2001 r. na anons odpowiedział Bernd Jurgen Armando Brandes - inżynier z Berlina. Obaj mężczyźni spotkali się i przystąpili do realizacji upiornego scenariusza. Najpierw Meiwes odciął penisa ochotnika. Po przyprawieniu członka i usmażeniu go, wspólnie go zjedli. Do dalszej konsumpcji potwór z Rotenburga przystąpił już sam - po zabiciu Brandesa. Cały akt został zarejestrowany na filmie wideo. Za swój czyn Meiwes został skazany na dożywocie.

NexaT:
Lol, to może reinkarnacja istnieje i w poprzednim wcieleniu byłem gościem, który wymyślił ten scenariusz? Niee... jestem opętany!! ;D

A teraz wracając do "Srpski". Oglądałem od nowa i zacięło mi się teraz na 60 minucie, no szlag mnie zaraz trafi! Powiem wam tylko tyle, iż film przez pierwsze 60 minut nie jest straszny. Ma ktoś jakiś inny link, niż kinomaniak?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej