Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (38/40) > >>

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Oglądał ktoś?
Ja dzisiaj oglądałem pierwszy raz i szczerze mówiąc, ciary miałem na całym ciele przez dobre 15 minut. (oglądałem w dzień)
Przeczytajcie opis, najlepiej po obejrzeniu, tam macie jeszcze spolszczony dialog.

chmielu2108:
Łee, ani to straszne, ani prawdziwe.;)

pawlodar_10:
Ogladalem wczoraj u kumpla Shutter. Tylko ten oryginalny, tajlandzki. Zdecydowanie najstraszniejszy z horrorow, ktore widzialem, do tego kapitalna koncowka. Ogolnie to ryje banie, mialem pozniej niezle schizy :)

NexaT:
Ku mojemu zdziwieniu, wczoraj na TVP1 puścili "1408", liczyłem na naprawdę fajny psychologiczny horror, a tutaj pupcia... zaciekawiła mnie jedynie końcówka, sam nie wiedziałem co o niej myśleć - czy nadal są w klątwie pokoju czy co... wiele sytuacji niewyjaśnionych.

pawlodar, o ten Ci chodzi?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

pawlodar_10:
Pozwole sobie odswiezyc.

Gral ktos z was w Slendera?

Slender można określić w trzech słowach: straszna, krótka i darmowa.Gracz rozpoczyna rozgrywkę w lesie
jedynie z latarką i paskiem staminy,
który maleje podczas biegania. Naszym zadaniem jest znalezienie
ośmiu kartek, które są rozmieszczone losowo w charakterystycznych miejscach typu samotne drzewo, ogromna skała czy w środku toalety. Wydaje się proste, ale po podniesieniu już pierwszych kartek mamy wrażenie, że coś nas śledzi. Przerażająca postać na którą w trakcie gry natkniemy się próbuje nas złapać, a gdy jej się uda gra natychmiast kończy się i zamyka. Nazwa gry i jej motyw pochodzi od mitycznej postaci Slender Man czy Slenderman, która została stworzona na forum Something Awful przez użytkownika Victor Surge.

Masakra jakas. Gralem przed chwila i po zebraniu 5 kartki wylaczylem, bo juz nie dalem rady. Zdecydowanie najstraszniejsza gra, jaka widzialem. Polecam wszystkim, ale wiecie, ostroznie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej