Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (8/40) > >>

pawlodar_10:
Znacie jeszcze jakies takie teorie w stylu tego lotniska w Denver?

Adriek1910:
Pozwolę włączyć się do tematu ;)
Sam bardzo lubię czytać takie historie, aczkolwiek nie mam jakichś przeżyć tego typu.
Jak się nie mylę to całe "OOBE" było motywem przewodnim filmu "Naznaczony" o którym kilka postów niżej ktoś wspominał.
@Syngenta ty miałeś taki "syndrom", że wyszedłeś i widziałeś siebie, że śpisz, czy po prostu w śnie kontrolowałeś co chcesz mówić i robić?
Ja jedyne przeżycia miałem podczas snu gdy wydawało mi się że spadam  :D, ale wtedy się budziłem przestraszony - słyszałem, że jeśli podczas tego efektu postarasz się nie budzić lecz spadać dalej to osiągnie się stan świadomego snu.

NexaT:
Po prostu jeśli o czymś pomyślałem, to to miałem. Np. chciałem przenieść się na Mount Everest, byłem tam. Na takiej zasadzie to działa.

Oczywiście ten świadomy sen miałem niezbyt długo, bo później się przebudziłem, ale wiem, że byłem w swoim pokoju, tylko, że był on zupełnie inny. Łóżko miałem jakieś z metalu, niebieskie i piętrowe, zegar wisiał na przeciwległej ścianie. Spostrzeganie takich rzeczy w świadomym śnie jest ponoć bardzo ważne. ;)


--- Cytuj ---kilka postów niżej ktoś wspominał.
--- Koniec cytatu ---
chyba wyżej.

krolewski1902:
Ja wole nie ogladac horrorow itp bo pozniej mam glupie mysli i do piwnicy jak schodze to wole nie patrzec w drzwi obok mnie. A z historii najbardziej lubie czytac te o kanibalach. Tylko bez skojarzen ze sam jaram sie nimi. Czytałem kiedys 10 najstraszniejszych aktow kanibalizmu, niektore byly niezle. A wracajac jeszcze do filmow itp. Jak bylem mały to siostra wlaczyla mi jakis film z pozoru normalny az jakis duch czy cos wyskoczylo, myslalem ze umre ze strachu sama istota to nic ale ten pisk jaki oddala to zwalał z nog.

barthez:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZnacie jeszcze jakies takie teorie w stylu tego lotniska w Denver?

--- Koniec cytatu ---
Gdzieś na yt widziałem ciekawy filmik o teorii spiskowej rządu USA z zamachami z 11 września.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej