Archiwum > Rozrywka

Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.

<< < (9/40) > >>

Adriek1910:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZnacie jeszcze jakies takie teorie w stylu tego lotniska w Denver?

--- Koniec cytatu ---
Słyszałem coś kiedyś o podziemiach w Rzymie co rzekomo ma być ukrywane i strzeżone przez Kościół Katolicki na czele z Papieżem.
REJESTRACJA lub LOGOWANIEchyba wyżej.

--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi że wcześniej.

kopson:
A wiesz coś na temat tego, co tam dokładnie ukrywają ?
Co do tych teorii spiskowych, to poczytajcie o Roswell (1947 rok), temat może trochę inny, ale też interesujący.

NexaT:
Ogarnijcie filmik na yt, w którym udowadniają, że człowiek nigdy nie był na księżycu.

Adriek1910:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA wiesz coś na temat tego, co tam dokładnie ukrywają ?
Co do tych teorii spiskowych, to poczytajcie o Roswell (1947 rok), temat może trochę inny, ale też interesujący.

--- Koniec cytatu ---
Niestety nie pamiętam. Kiedyś natchnąłem się na takie artykuły i nie wiadomo czy to prawda.
O Roswell czytałem kilka razy, a nawet obejrzałem ze 3 filmy dokumentalne... ;D - ciekawe sprawy
Niestety gdy pojawią się jakieś przypadki zdarzeń paranormalnych, Rząd kraju tuszuje wydarzenia i trzyma w tajemnicy

REJESTRACJA lub LOGOWANIEOgarnijcie filmik na yt, w którym udowadniają, że człowiek nigdy nie był na księżycu.

--- Koniec cytatu ---
Znaczy ten z konferencją prasową? Gdzie wszyscy trzej tacy zdenerwowani?
Idąc tematem księżyca - Słyszałem że Buzz Aldrin zostawił na nim egzemplarz Playboya... :D

kopson:
Tak, szkoda, że są takie fakty, o których prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Dlaczego ? Czy jeśli NASA potwierdziło by, że współpracują z kosmitami (przykłady), czy choćby trzymali jakiś okaz w niewoli, to czy to by coś zmieniło w życiu przeciętnego człowieka ? Inna sprawa, gdyby wyszło na jaw, że robią eksperymenty na ludziach, czy mają plany ludobójstwa itp. to już byłaby katastrofa dla całego Świata. Mnie najbardziej ciekawi ta sprawa z obcymi. Niby ktoś tam coś widział, niby ktoś coś słyszał, ale nikt nie ma 100% dowodów, lub są ukrywane. Według mnie ta sprawa jest co najmniej dziwna. Gdyby kosmici faktycznie lądowali na ziemi, czy przebywali na niej, to mam pewność, że świat by się już dowiedział o ich istnieniu. Ja osobiście mam pewność, że żyje coś poza naszą planetą, wkońcu obcy nie wzięli się z niczego, ktoś lub coś musiało dać ku temu podstawy. Prawdopodobnie najwcześniej takich rzeczy dowiedzą się nasi praprapra wnukowie ;)
Ps. Proponuję zmienić nazwę tematu na bardziej rozszerzony, wtedy wiadomo byłoby o czym tu gadamy. Dajcie jakiś konkretny tytuł :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej