Autor Wątek: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...  (Przeczytany 15404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Spurs by Matth3w - Witaj liderze...!
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 20, 2012, 13:31:58 »
rozkręca sie Bale. kolejne kapitalne zawody, po tym jak zaszalał z Stuttgartem. Łabędzie nie były łatwym rywalem, ale jako  wicelider musiałeś pokazać swoją wartość. a po meczu objęcie prowadzenia. me gusta.

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 20, 2012, 22:31:31 »


FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...



1 runda FA Cup



2:0

: 17`Dos Santos(Van der Vaart),47`Defoe(Van der Vaart)
: 56`Sinclair,63`Oscar,66`Sigurdsson - 63`Lee
              56`Rose,63`Huddlestone,66`Defoe - 63`Falque
: 88`Sigurdsson(ŻK)




Dzisiaj André Villas-Boas potwierdził,teorię i praktykę innych trenerów angielskich gigantów i w wyjściowym składzie postawił na zawodników rezerwowych czy nie łapiących się do 18 meczowej. Rywalem Southampton czyli beniaminek Barclays Premier League. Wydawało się,iż wywalczenie awansu do 2 rundy nie powinno zawodnikom stanowić żadnego problemy i potwierdziło się. Świetne spotkanie wreszcie rozegrał Rafael Van der Vaart,grał niczym prawdziwy profesor. Każda akcja musiała być "podbita" i zakończona jego podaniem czy uderzeniem. Pierwszy cios Spurs zadali już w 17 minucie za sprawą Giovaniego Dos Santosa,który w ostatnich spotkaniach potwierdza swoją dobrą dyspozycję. Młody skrzydłowy otrzymał perfekcyjne prostopadłe podanie do Van der Vaarta i w jednej chwili znalazł się sam na sam z bramkarzem Świętych,którego pokonał piękną podcinką. Po tempie gry Tottenhamu,który dyktował dzisiaj warunki widać było,że chcą wywalczyć awans okupiony jak najmniejszą stratą energii. Starali się nie brać udziału w akcjach zapowiadających uraz czy kartkę. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:0. Już po rozpoczęciu drugiej połowy Koguty przypieczętowały awans za sprawą bramki Defoe. Akcja wręcz identyczna jak bramka Dos Santosa,czyli perfekcyjne prostopadłe podanie Van der Vaarta i wyjście sam na sam z bramkarzem Świętych,Defoe. Tylko jedyną różnicą jest tylko wykończenie akcji,Giovani postawił na wykończenie podcinką a Defoe na standardowe minięcie bramkarza i skierowanie piłki do pustej bramki. Po stracie drugiej bramki,zawodnicy Southampton widocznie odpuścili i pogodzili się z przedwczesnym odpadnięciem z FA Cup. Tottenham widocznie zwolnił i dociągnął do końca spotkania bez żadnego głupiego osłabienia czy urazu. W 2 rundzie również nie powinni mieć wielkich problemów,ponieważ zmierzą się "tylko" ze spadkowiczem z Barclays Premier League w poprzednim sezonie a mianowicie z Boltonem Wanderers,który w 1 rundzie uporał się z innym spadkowiczem czyli Blackburn Rovers pokonując go 3:2.

André Villas-Boas : "To,że zagraliśmy ostrożnie i bez zbędnej "pompki" to nie wskazuje na zlekceważenie rywala. A mianowicie,założyłem drużynie zakończenie spotkania bez zbędnego urazu czy głupiej,osłabiającej kartki i w 99% oni je spełnili. Ogólnie było to spotkanie tzw."bez historii",mało ciekawe,rozegrane głównie w środku pola. Jedyną ciekawą atrakcją w tego spotkania była fenomenalna i profesorska gra Rafaela. Liczę na to,iż utrzyma taką formę przez jak najdłuższy czas."

Sandro : "Rozegraliśmy dzisiaj mało interesujące ale ważne spotkanie. Nie liczył się dzisiaj styl gry a ostateczny wynik i to nam się udało. Broń Boże, nie zlekceważyliśmy Świętych i do każdego kolejnego spotkania z nimi podejdziemy równie zmotywowani. Jednak 1 runda FA Cup,to dopiero rozgrzewka i głupio było złapać jakąś kartkę czy uraz,więc chcieliśmy zagrać bardzo ostrożnie. Widzę,wy dziennikarze już wprowadzacie nas do 3 rundy bo w 2 spotkamy się z Boltonem i to tylko dla tego,że jest on spadkowiczem. Otóż,nie to nie będzie łatwe spotkanie i każdy wynik jest możliwy."

Rafael Van der Vaart : "Na temat poziomu spotkania nie będę się udzielał,bo zagraliśmy tak jak zakładaliśmy a nie jak chcieliśmy. Postaramy się aby z rundy na rundę prezentować będziemy się jeszcze lepiej. Moja forma.? Jestem pewien,że to jeszcze nie koniec jej wzrostu i z meczu na mecz będę prezentował się tak jakiego mnie wszyscy pamiętacie."


Zawodnik Spotkania : Rafael Van der Vaart

Zagrał dzisiaj po profesorsku. Każde podanie było dokładne i przemyślane. Zaliczył dzisiaj 2 asysty co tylko podsumowuje dokładność jego podań. Gdyby dopisało więcej szczęścia mógłby strzelić nie 1 bramkę ale patrząc na jego wcześniejszą grę i tak możemy się cieszyć,iż Rafael powoli wraca do normalności.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W kolejnych odcinkach :

-wyjazdowe spotkanie z WBA w ramach 7 kolejki Barclays Premier League,
-aktualna tabela  Barclays Premier League,klasyfikacja strzelców oraz asystentów,


Chciałem również jednocześnie podziękować jak i przeprosić Darkowi. A mianowicie za logo FA Cup,nie mogłem znaleźć nigdzie interesującego mnie więc postanowiłem zapożyczyć bez pozwolenia owe logo od Ciebie. Mam nadzieję,iż się nie obrazisz ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 20, 2012, 22:43:26 »
Mógłbyś dodawać nieco większy screen ze składami? Jest co prawda czytelny, ale niewielkie powiększenie nie zaszkodzi.
" border="0

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:56:58 »
Dobrze, że Van der Vaart punktuje w postaci asyst i zasłużył sobie na miano zawodnika meczu. Graliście z rywalem dla was wręcz banalnym i dobrze, że swoją szansę dostali rezerwowi. Mecz nie porwał, ale tak jak napisałeś, najważniejszy jest wynik i kolejna runda, aczkolwiek myślę, że mecz z prawdziwego zdarzenia zobaczymy dopiero jak zagrasz z Arsenalem (jeśli nie odpadnie :D)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:31:34 »
Przeważnie tak jest, że Puchar Anglii wiele angielskich zespołów traktuję po macoszemu. Nie inaczej było u was. Trener dał wolne wielu zawodnikom, ale i tak udało się wygrać. Nie graliście jakoś szybko, ale to wystarczyło. Cieszy mnie bardzo dobra Rafy, mam nadzieję, że tym spotkaniem pokaże, że wraca do formy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Spurs by Matth3w - FA Cup czyli szansa dla rezerwowych...
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:31:34 »