Autor Wątek: S.S.C Napoli by reddevil8911 Juventus vs Napoli komu 1/2?/ 2 Tygodniowa przerwa!  (Przeczytany 40304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
fajne podsumowanie. u góry błękitnie, że aż miło patrzeć, że został rozbity trójkątny beton we włoszech. przynajmniej przez te 2 miesiące. co do wyboru, dokonując dogłębnej analizy, to

1. Gilardino, odbudował sie chłopal
2. Sessegnon, dobrze się przyjął w nowym zespole, otoczeniu
3. Cavani tylko 3 miejce, pomimo 7 goli, bowiem jego zadaniem jest strzelanie, a otoczenie znał i miał łatwiej niż panowie wyżej.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Jako cały komentarz można by użyć tego: Zwycięstwa: 8/10. Macie naprawdę dobrą, fantastyczną wręcz formę, normalne jest,że czasem zdarzy się porażka, takie już uroki futbolu ,że kiedyś trzeba przegrać,ważne jednak,że szybko się odbudowujecie i wygrywacie dalej. Co do wyboru podtrzymuję moja słowa: Gilardino-może w klasyfikacji ma mniej punktów od Cavaniego ale strzelał ważniejsze bramki dla Was od Urugwajczyka, którego daję na miejsce drugie ;)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Zagraliście bardzo dobry miesiąc. Na waszą drużynę nie ma mocnych. Prezentujecie swoją dobrą formę , choć zawsze może być lepiej. ;) Czasami  traciliście jakieś punkty , jednak to nie było na miarę czegoś wielkiego. Nic się przez to nie stało. Wasza pozycja w lidze jest dobra , choć wypadało by powalczyć o pierwszą trójkę. ;)

Co do głosowania to moim zdaniem 10 punktów powinien otrzymać Gilardino. Chłopak zagra po przybyciu do nowego zespołu zaczął strzelać jak na zawołanie i było to bardzo potrzebne klubowi. Co do następnego miejsca to moim zdaniem tu powinien być Cavani. Zdobył kilka bramek i był także jednym z najlepiej asystujących. Przydawał się często i razem z innymi piłkarzami świetnie się dogadywał. Co do ostatniego miejsca to Sessègnon też zrobił coś dla drużyny jednak nie było to a z tak mocne i dobre jak wyczyny poprzednich graczy.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
1. Gilardino
2. Sessegnon
3. Cavani

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Ależ na razie radzicie sobie świetnie. W Lidze Mistrzów jeszcze nie zaznaliście klęski i miejmy nadzieję,iż jej nie zaznacie. W Serie A tracicie tylko punkt do lidera więc również jest to wspaniałe osiągnięcie. Co do piłkarza miesiąca sieprień/wrzesień to ja będę trochę inny :

1.Edison Cavani 10 pkt. - zdecydował się zostać w Neapolu i utrzymał świetną formę a nawet wszedł o poziom wyżej. Na dodatek oprócz 7 bramek zanotował również 4 asysty co jak na zawodnika formacji ataku jest bardzo rzadkim osiągnięciem.

2. Stephane Sessègnon 5 pkt.- przyszedł z Anglii i sprostał oczekiwaniom. Nie ma co się rozpisywać ponieważ każdy kto interesuje się tą karierą wie co ten chłopak odczynia.

3. Alberto Gilardino 3 pkt. - dobrze niszczy wszelkie systemy,lecz on przyszedł z innego włoskiego zespołu, więc jego czas aklimatyzacji był bardzo krótki. Gra również z lepszymi partnerami z którymi o bramki jest łatwiej.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!


7. Kolejka Serie A - 01.10. 2012 / Godz. 14 - 12°C (słonecznie)/ Neapol (Włochy) - San Paolo Stadium/ Widzów - 60 800/ Sędzia spotkania - Paolo Valeri



Koncert nieporadności zakończony solówką Mr Napoli#10!



S.S.C Napoli 1:0 A.C. Chievo Verona

46' Hamšík (Cavani) - Brak

41' Hamšík - Brak

Brak

70' Hamšík (Dzemaili), Pandev (Insigne), 87' Maggio (Dossena) - 64' Jokić (Drame)



Kibice na Stadio San Paolo stawili się licznie. Fani Azzurich odśpiewali głośno sto lat dla Mazzariego, który jutro skończy 62 lata. Piłkarze chcieli zorganizować mu urodzinowy prezent w postaci zwycięstwa, ale goście będący w dolnej części tabeli nie ułatwili im zadania. Obie drużyny spotkanie zaczęły powoli, aby po pół godzinie badania się nawzajem przejść do ataków. Mimo wielu sytuacji z obu stron, na przerwę dwie drużyny schodziły z wynikiem remisowym. Po wznowieniu gry padła bramka. Sessegnon do Cavaniego, który nie uderza a cofa piłkę do Hamšíka. Słowak bez namysłu posyła piłkę do bramki.  Po otwarciu spotkania oglądamy walkę z obu stron, zakończoną fajnymi bramkarzami obu zespołów. Udaje się dowieźć rezultat do końca. Sprawiliśmy trenerowi podwójny prezent na urodziny: wygrana i zdobycie fotelu lidera. Teraz czeka nas bardzo ciężkie starcie z Milanem u siebie. Wcześniej jednak musimy rozegrać rewanżowe spotkanie w TIM Cup z Novarą.




Najlepszy z naszych na boisku:



Gökhan İnler (7,5/10): Świetne spotkanie szwajcarskiego pomocnika. Biegał za trzech, zatrzymywał każdy atak rywali i momentalnie po przejęciu piłki uruchamiał akcję zaczepną.

_____________________________________________________________________________________________________________________



2 mecz 1 rundy TIM Cup

Novara Calcio 3:3  (3:4 w dwu meczu "awans Napoli") S.S.C. Napoli

9' Gonzalez (Mascara), 33' Mascara, 71' Mascara (Garcia) - 55' Vargas (Insigne), 57' Vargas (Donadel), 72' Vargas (Chavez)


« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 23:56:44 wysłana przez reddevil8911 »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Z Chievo było nerwowo, oddałeś wiele strzałów ale nic nie mogło wpaść do bramki, co pokazuje,że chyba nie najlepiej Ci się grało tego dnia. Ostatecznie jednak lider drużyny tuż po przerwie zdobywa jedynego gola...Znowu asysta Cavaniego..kolejna już, wygryza powoli właśnie Hamsika jeśli chodzi o ten element. W pucharze było niespodziewanie ciężko. Świetny mecz rozgrywa Mascara zaliczając dwa trafienia i asystę.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No dość ciekawe spotkanie mimo iż padła tylko jedna bramka. Świetny prezent urządzacie trenerowi, który kończy 62 lata. Mam nadzieję, że objęty fotel lidera przez twój zespół będzie tylko i wyłącznie należał do ciebie. W kolejnej kolejce Milan. Będzie na pewno ciężko, bowiem rywal ze światowej czołówki.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
prezent się udał. skromne zwycięstwo, ale jednak daje lidera. do trojki Sessegnon-Gilardino-Cavani dołącza powoli Hamsik, ktory z meczu na mecz się rozkręca.

szkoda, że nie opisałeś spotkania z Novarą, bo było co opisywać :D

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: S.S.C Napoli by reddevil8911 Wygrana z Chievo i lider, prezentem dla Waltera!
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 18, 2012, 17:06:36 »
Podsumowanko bardzo ładne, w tabeli trzymacie się wysoko, Liga Mistrzów pełna samych plusów, teraz tylko Real Madryt i z górki. Podoba mi się ten pomysł z klasyfikacją kanadyjską przy ocenach zawodników :) Ostatni mecz ligowy pokazem nieskuteczności choć... nie do końca. Oddaliście bardzo dużo strzałów celnych i chyba tylko dobra postawa gości uchroniła ich przed utratą bramki. Co do spotkana pucharowego, to widzę, że Novara sprawia i Tobie problemy i było gorąco, oby Genua nie postawiła aż tak twardych warunków.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: S.S.C Napoli by reddevil8911 Wygrana z Chievo i lider, prezentem dla Waltera!
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 18, 2012, 19:45:17 »
Piłkarze może za bardzo chcieli wygrać ten mecz aby uczcić urodziny trenera. Na szczęście dobra akcja zaraz na początku drugiej połowy pozwoliła wam sprawić nie lada prezent Mazzariemu w postaci wygranej i pozycji lidera. Teraz ważny mecz z Milanem. Powodzenia ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: S.S.C Napoli by reddevil8911 Wygrana z Chievo i lider, prezentem dla Waltera!
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:18:32 »


8 Kolejka Serie A - 09.10.2012/ Godz. 16 - 9C (słonecznie)/ Neapol (Włochy) - Stadio San Paolo/ Widzów - 64 750 / Sędzia spotkania - Nicola Rizzoli(Włochy)



Sesse! Sesse! Sesse! Stephane Sessègnon w pojedynkę załatwia Milan!



S.S.C. Napoli 3:1 A.C. Milan

1' Pandev (Sessègnon), 32' Sessègnon (P.K.), 90+2' Sessègnon (Maggio) - 63' Ibrahimović

Brak

Brak

82' Pandev (Insigne), Gargano (Dzemaili), Vargas (Gilardino) -60' Muntari (Pato)



Kibice Azzuri licznie stawili się na stadionie. Mimo, że rywal był bardzo wymagający wszyscy liczyli na wielki mecz swoich ulubieńców. Mazzari mocno zaskoczył wystawiając w pierwszym składzie młodziutkiego Vargasa, a na ławce usiadły takie tuzy jak: Gilardino czy Cavani. Szkoleniowiec zaskoczył wszystkie i ten zabieg szybki zaczął zbierać swoje żniwa. Kibice jeszcze dobrze nie usiedli na trybunach a już musieli wstawać i drzeć się w niebo głosy. Sessegnon urwał się Anontoniniemu, minął rywala i wrzucił mocną piłkę w pole karne. Do niej wyskoczył Pandev i mocnym strzałem głową nie dał Abbiatiemu żadnych szans. Szaleństwo na trybunach, na zegarze 43 sekunda gry i już ich ulubieńcy prowadzą. Wszyscy myśleli, że goście po tym trafieniu będą nieco oszołomieni, ale nic z tego. W ciągu 20 minut stworzyli sobie parę świetnych okazji, ale ich wykończenie było dalekie od dobrego. Niewykorzystane sytuację się mszczą, ile razy już to słyszeliśmy? Stare piłkarskie porzekadło się sprawdziło w 32 minucie. Po centrze Maggio w polu karnym pada podcinany Vargas i sędzia wskazuję na wapno. Allegri jest wściekły jak osa wykrzykuje różne " pochlebstwa" w kierunku arbitra, ale Nicola Rizzoli zachowuje chłodny umysł i tylko upomina szkoleniowca Rossoneri. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Sessegnon. Benijczyk posyła Abbiatego w lewy róg, sam strzela w środek bramki. Komentatorzy włoscy krzyczą: Duo Zero! Duo Zerro Napoli! La grande Milano per la gloria !!! ( Dwa zero! Dwa zero Napoli!  Wielki Milan na kolanach!!!) Jednak Rossoneri nie składają broni i walczą o kontaktową bramkę. Swoje szansę mieli Ibrakadbra, Robinho, ale wynik do przerwy pozostaje bez zmian. Po zmianie stron Pandev po centrze Sessegnona powinien zdobyć bramkę na 3:0, ale jego " szczupak" minimalnie chybił. W odpowiedzi strasznie pudłowali Ibra, Boateng. Goście dopinają swego w 63 minucie. Ibra po błędzie obrony wychodzi oko w oko z De Sanctisem i technicznym strzałem pokonuje naszego bramkarza. Ten gol nie dał jednak gościom nic, bo od tej pory zaczęliśmy grać piłką i mieliśmy swoje sytuację. W 78 minucie Vargas przegrywa pojedynek z Abbiatim, a strzał Pandeva wybija z Linii Abate. Emocje w tym spotkaniu kończą się w doliczonym czasie gry. Centrę Maggio świetnym strzałem głową kończy niesamowicie dysponowany dziś Sessegnon, który wbija ostatni gwóźdż do trumny Milanu. Rizzoli kończy spotkanie, a chwilę później ma już na plecach Allegriego i Thiago Silve, którzy nadal mają do niego pretensje. Nie zmienia to jednak faktu, że wygrywając to spotkanie pozostajemy liderem i mamy już dwa punkty przewagi nad drugą Genoą. Za tydzień czeka nas najważniejszy mecz tej rundy. W meczu derbowym, który popularnie zwany jest Derby del Sole (Derbami Słońca) na Stadio Olimpico w Rzymie podejmiemy 4 w tabeli Romę. Zapowiada się niesamowite derbowe spotkanie.





Najlepszy w naszej ekipie:



Stephane Sessègnon (10/10) - perfekcyjne spotkanie w wykonaniu Benijczyka. Tym spotkaniem i kilkoma innymi pokazał wszystkim niedowiarkom, że wart był swojej ceny. Transferowy strzał w 10 sztabu Napoli. W pojedynkę dziś odesłał Milan z kwitkiem. Zaliczył asystę i zdobył dwie bramki. Gdyby Pandev wykorzystał jego jeszcze dwie centry to byłoby z Milanem krucho jak nigdy. Absolutny numer 1. Atnonini pilnujący Benijczyka dziękował niebiosom, że to koniec spotkania. Dzisiaj był niemiłosiernie ogrywany przez byłego gracza Black Cats. Zresztą posłuchajcie sami MVP spotkania:

Dzięki za te wielkie honory, naprawdę kibice są tutaj fantastyczni. Przed wyjazdem do Włoch czytałem wiele opinii, że tutaj jest sporo rasizmu, ale ja się z niczym takim nie spotkałem. Jestem tutaj 3 miesiąc i z każdym kolejnym czuję się coraz lepiej. Dzisiaj czułem się mega mocny. Kiedy był karny to krzyknąłem do Marka, daj mi go strzelić!. On mi ustąpił, a ja trafiłem. Jestem wielce zadowolony z mojej formy, ale jeszcze bardziej z naszej dotychczasowej dyspozycji . Powoli chyba jednak można zacząć nas serio liczyć jako jednego z faworytów do mistrzostwa. Trzeb jednak zejść na ziemię, bo za chwilę arcy ważny mecz. Derby w Rzymie z Romą, będziemy chcieli je wygrać dla kibiców.


_____________________________________________________________________________________________________________________

Czym są Derby del Sole (Derby Słońca)?





A.S. Roma - S.S.C. Napoli

Derby del Sole (Derby Słońca) - spotkanie pomiędzy dwoma włoskimi klubami Romą i Napoli. Rzym jako największe miasto w centrum Italii reprezentuje tą część kraju. Z kolei Neapol jako największy ośrodek miejski na południu kraju jest reprezentantem Południa. Pierwsze spotkanie pomiędzy Azzuri (Napoli) a Giallorosi (Roma) odbyło się w 1929 roku i padł w nim remis 2:2. W ostatnim sezonie po spotkaniach derbowych "na tarczy" wrócili gracze z południa kraju. Najpierw przegrali u siebie 3:1 by potem zremisować 2:2 w Rzymie. Zbliżające się spotkanie 9 kolejki Serie A będzie ich meczem numer 133. Lepszy bilans mają gracze Romy (44 wygrane, 47 remisów, 41 porażek), a Napoli mają "tylko" (41 wygrane, 47 remisów, 44 porażek). W bramkach ponownie prowadzą gospodarze najbliższego derbowego starcia (163-151) a goście (151-162). Sędzią najbliższych derbów będzie międzynarodowy włoski arbiter Paolo Tagliavento. O kilka słów komentarza do zbliżającego spotkania poprosiliśmy eksperta Canal+ od Serie A, Tomasza Lipińskiego:



Na te spotkanie czeka wiele fanów włoskiej piłki. Nie ma co się dziwić. Już dawno oba zespoły nie reprezentowały tak wybornej formy jak w tym sezonie. Gospodarze spotkanie zajmują czwarte miejsce, mając tylko cztery punkty straty do najbliższego rywala. Z kolei ekipa Mazzariego po kapitalnym meczu z Milanem urosła do faworyta tego starcia. Muszę z tego miejsca pochwalić trenera Azzuruch i uderzyć się w pierś. Nie wierzyłem w transfer Benijczyka, ale jak widać się pomyliłem. Szybko znaleziono następce sprzedanego do PSG Lavezziego. Faworyta tego spotkania wskazać bardzo ciężko, ale ja jako fan trenerskiego geniuszu Mazzariego postawię na wygraną gości 2:1.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 23:56:01 wysłana przez reddevil8911 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Ależ świetny mecz. Już na samym początku pokazałeś Milanowi, że nie będą mieli łatwego życia w tym meczu. Dwie szybko strzelone bramki ustawiły ten mecz, a wielki Milan był na kolanach. Cieszy mnie dobra forma Sessegnona, który można powiedzieć wygrał ci ten mecz. Mogło być bardziej okazale, jednak strzał Pandeva został wybity z linii bramkowej.
Powodzenia w derbach Słońca :).

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Wyrasta nowy faworyt na piłkarza miesiąca. Doskonałe spotkanie i to w takim meczu...W meczu gdzie przeciwnik z wyższej półki już być nie mógł. Milan to doskonała ekipa, ale pomimo tego nie pozwoliłeś im na nic. Wygrałeś zasłużenie dominując w posiadaniu piłki i strzałach. Teraz mecz z Romą, powodzenia, chociaż jeśli Sessegnon utrzyma formę, a do tego dojdzie jeszcze Cavani z Gilardino to nie będzie Ci ono potrzebne :)

Offline Smiles.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.05.2012r.
Nie graj 4-5-1, ani 4-2-4, bo to wgl nie pasuję do Napoli... Co do transferów to też kicha, nic nie pasuję. Zawodnicy z dupy wzięci, Gilardino nie potrzebny, jest Cavani. Samba? On nie gra stylem Napoli, David Luiz mógłby przejść, Alex, ale nie Samba. To na tyle.

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Ależ mecz w wykonaniu Sessègnona,sam pokonał wielki AC Milan. Świetny mecz w jego wykonaniu i miliony wydane na transfer już się spłacają. I kolejną dobrą nowiną jest lider !. Mam nadzieję,iż tak łatwo go nie oddacie i na koniec sezonu będziecie świętować mistrzostwo. Powiem Ci szczerze,iż pierwszy raz w życiu słyszę o takich derbach,ale tak to jest jak w niewielkim stopniu interesuję się Serie A. W takiej formie z pewnością pokonasz Rzymian.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
świetny mecz w wykonaniu Twojego Napoli. Po transferze przede wszystkim Sessegniona i Gilardino ta druzyna niesamowicie odżyła. Dzisiaj reprezentant Beninu o ile się nie mylę pokazał swoją wartość. Sam mecz rozpoczęliście idealnie. Skończyliście równie dobrze co zaczęliście :D Teraz mecz z Romą. Nie słyszałem nigdy o Derbach Słońca jeżeli mam być szczery :D powodzenia ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Świetny mecz z Milanem. Mazzari zaskoczył wszystkich sadzając na ławce Cavaniego i Gilardino. Bardzo szybko strzelacie pierwszą bramkę w tym meczu. Nie minęła nawet minuta, a na trybunach już panował szał radości. Sessegnon wrzucił piłkę w pole karne, a Pandev wpakował futbolówkę do siatki. Następnie niewykorzystane sytuacje Milanu się na nim mszczą, a katem jest Sessegnon, który wykorzystał rzut karny. Potem Ibra strzelił bramkę kontaktową, która na niewiele się zdała, gdyż tuż przed końcem meczu Benijczyk strzela drugiego gola w tym meczu. Świetne spotkanie w wykonaniu Sessegniona. W tabeli powiększacie przewagę nad drugą Genoą. Kolejny mecz zagracie z Romą. Będą to derby słońca. Nawet nie wiedziałem, że są takie derby :) Zapowiada się również wspaniałe widowisko.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Aż trudno uwierzyć, że z taką łatwością udało się wam rozprawić z Milanem :o :P W pierwszej minucie ustawiliście sobie to spotkanie, zdecydowanie dzięki Sessegon'owi, który najpierw fantastycznie ograł Antoniniego i wyłozył Pandev'owi, a później ze spokojem wykorzystał jedenastkę. Przez chwilę można się było obawiać ACM, które stworzyło sobie kilka okazji, jednak, jak nie oni, straszliwie je marnowali.. W drugiej połowie, wbrew pozorom, nic nie pomogła im bramka Zlatana, nadal to wy dyktowaliście warunki spotkania. Udowodniliście swoją wyższość w ostatniej minucie, kiedy to swoją drugą bramkę strzelił zdecydowany bohater Sessegon, on był w tym meczu niesamowity, nie do zatrzymania. Oby więcej takich spotkań nie tylko w jego wykonaniu, ale i całej drużyny :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!


9 Kolejka Serie A - 13.10.2012/ Godz. 21.00 - 8°C (pogodnie)/ Rzym (Włochy) - Stadio Olimpico/ Widzów - 78 850/ Sędzia spotkania - Andrea Romeo (Włochy)



Derby del Sole dla Azzuri!



A.S. Roma 0:2 S.S.C. Napoli

Brak - 23' Sessègnon (Hamšík), 83' Gilardino

Brak

Brak

61' D'Allesandro (Rosi) - 67' Samba (Campagnaro) Cavani (Gilardino), 82' Dzemaili (Gargano)



Przed nami 133 odsłona Derbów Słońca. Gospodarzem dzisiejszego meczu jest miasto Rzym, a dokładnie Stadio Olimpico. W ekipie Giallorosi brakuję Tottiego, który leczy kontuzję. Natomiast w naszym składzie wszyscy gotowi na wielką bitwę. Arbiter daję gwizdkiem sygnał do rozpoczęcia gry. Gospodarze od razu rzucają nam się do gardeł. Wykonują dwa razy rzut różny, ale nic wielkiego nie wynika. Mija pierwszy kwadrans i gra zaczyna się wyrównywać. Prawą stroną urywa się obronie Sessegnon, ale jego uderzenie zatrzymuje Curci. Co się odwlecze to nie uciecze i kilka minut później zdobywa bramkę. Inler do Hamiska, Słowak podaję do Sessegnona, który znajduję lukę w obronie i umieszcza futbolówkę w siatce. Kibice Azzuri szaleją ze szczęścia. To nie był koniec popisów Benijczyka. W kolejnej akcji ponownie nawija obrońców gospodarzy i wykłada piłkę jak na tacu Cavaniemu. Urugwajczyk powinien zdobyć gola na 2:0, ale minimalnie chybił. W drugiej części meczu długo się nic nie działo. W 69 minucie Kjaer mógł zdobyć bramkę głową, ale fatalnie spudłował. W odpowiedzi Gilardino przytrzymywany przez dwóch obrońców zdołał oddać strzał, ale nie zrobił krzywdy Curciemu. Co nie udało mu się wcześniej zrobił w 83 minucie. Zabrał piłkę Rosiemu i mocnym strzałem z 12 metra nie dał szans Curciemu. Sektor zajmowany przez naszych fanów oszalał po raz drugi ze szczęścia. Do końca meczu nie wiele działo się ciekawego. Gospodarzy żegnały przeraźliwe gwizdy, a nasi fani jeszcze długo fetowali wygrane derby. Dziś świętujemy jutro zaczynamy szykować się na bardzo trudne spotkanie w Madrycie z Realem.





_____________________________________________________________________________________________________________________

Najlepszy z naszych na boisku:



Stephane Sessègnon (8,5/10) - Drugi tytuł MVP spotkania dla Benijskiego objawienia tego sezonu. Swoimi bardzo dobrymi występami stawia się w roli faworyta w konkursie na najlepszego zawodnika października. W meczu z Milanem dwie bramki asysta, dziś tylko bramka. Mimo tego obrona gospodarzy miał z nim istne utrapienie.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Messaggi da Napoli#2



Już wiemy kto został najlepszym zawodnikiem sierpnia/września!



3. Stephane Sessègnon (30 pkt)

2. Edison Cavani (36 pkt)

1. Alberto Gilardino (73 pkt)




Zawodnikiem miesiąca został wybrany Alberto Gilardino, który zmiażdżył w głosowaniu swoich rywali.. 29 letni włoski zawodnik został sprowadzony do Neapolu za 6 mln euro. Miał zastąpić sprzedanego do PSG Lavezziego i z każdym meczem pokazuje, że nie były to pieniądze wydane w błoto. Nie ma co się dziwić, jeśli ktoś w Serie A występuje od zawsze i strzelił już w tych rozgrywkach ponad 150 bramek. Jeszcze raz gratulujemy Alberto za doskonałą grę w minionym miesiącu.

Dziękuje bardzo za takie wyróżnienie, ale ja staram się tylko robić to umiem najlepiej, czyli strzelać bramki. Jestem zadowolony z mojej obecnej dyspozycji, dużo pracuję na treningach. Kilku ludzi mnie już skręśliło, ale ja w Neapolu odbudowałem formę i słyszałem, że Cecasare Prandelli był mnie oglądać. To mnie tylko motywuję do bycia lepszym. Chciałbym jeszcze kiedyś zagrać znów w kadrze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 14:19:53 wysłana przez reddevil8911 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer