Archiwum > Rozrywka

Zamkną portal Chomikuj.pl?

<< < (4/4)

pawlodar_10:
Jak nie masz co z tym robić to wiesz :)

D17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMam rozumieć, że muzyki też byś nie pobierał, tylko kupował wyznaczone albumy w sklepie?


--- Koniec cytatu ---
Tak. Kiedyś jak byłem mały i nie miałem komputera ani odtwarzacza na płyty to kupowałem kasety. Jedna sztuka 30zł i teraz gdyby nie było takiego luksusu jak internet też bym to robił.

kopson:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETak. Kiedyś jak byłem mały i nie miałem komputera ani odtwarzacza na płyty to kupowałem kasety. Jedna sztuka 30zł i teraz gdyby nie było takiego luksusu jak internet też bym to robił.

--- Koniec cytatu ---
Wiesz, ja słucham dużo muzyki, i interesuje się muzyką ogólnie. Mniejsza z tym jaki to gatunek muzyki, ale w kilku wywiadach sami muzycy mówili o tym, że oni sami przesyłają swoje albumy do internetu, i zachęcają do słuchania. Kogo stać, albo kto chce to kupuje, ale to nie jest jedyna rzecz, za co dostają pieniądze. Choćby na Youtube, dostają kase za reklamy i za subskrypcje i odtworzenia. :)
Pozdrawiam.

Nederland:
Muzycy większość swoich dochodów czerpią z koncertów.

blackout.:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMuzycy większość swoich dochodów czerpią z koncertów.

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście. :) Większość zysków biorą z koncertów, a z albumów większą część pieniędzy 'bierze' wytwórnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej