Archiwum > Rozrywka

Zamkną portal Chomikuj.pl?

<< < (2/4) > >>

NexaT:
Ja akurat na tym nie ucierpię, ale z drugiej strony... przepadną odpowiedzi do testów.

TekU:
Jak zamkną chomikuj to ja nie zdałem :D. A tak na serio to wielka szkoda dużo rzeczy najłatwiej pobrać z chomikuj nie bawiąc się w jakieś adfly itp. Po za ty mam na chomikuj 2 gb

D17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJak zamkną chomikuj to ja nie zdałem :D. A tak na serio to wielka szkoda dużo rzeczy najłatwiej pobrać z chomikuj nie bawiąc się w jakieś adfly itp. Po za ty mam na chomikuj 2 gb

--- Koniec cytatu ---
Kogo to obchodzi? Ja mam 50 GB i co? :)
Niech zamkną chomikuj i wszystkie inne warezy również.
Jestem przeciwko piractwu w sieci choć sam ściągam wszystko co mi potrzebne :) Jakby nie było takiej możliwości wybrałbym się wtedy do sklepu!

pawlodar_10:
Nawet nie chodzi o sciaganie gier, bo i tak bym nie wykupil tyle GB transferu, ale jest tam na prawde wiele ciekawych rzeczy.

Nederland:

--- Cytuj ---Wydawcom nie podoba się fakt, że internauci, którzy przekazali właścicielom Chomikuj.pl niewielką opłatę, mogą pobierać z tego portalu skany ich książek. Z tak prowadzonej dystrybucji wydawnictwa nie czerpią żadnych zysków.
--- Koniec cytatu ---
Rozumiem gry czy filmy, ale ściąganie książek z internetu to już naprawdę gruba przesada.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej