Autor Wątek: AS Roma by TracePL | Kariera zakończona z przyczyn technicznych | Zobacz nową!  (Przeczytany 13219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:17:57 »
Początek w miarę udany, szkoda tylko, że tak ubogi opis spotkania. Pisz więcej, rozwijaj zdania, w dodatku piszesz ogromną czcionką, a 6 linijek to trochę mało.
W następnym spotkaniu postaram się więcej opisać ;)

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:45:05 »
Według mnie strasznie nie realna jest ta kariera. Przyjście Eto`o to w ogóle jakaś fikcja jest ? Skąd nagle Roma miałaby 70 mln euro + to co zażyczy sobie Samuel,który już z pewnością przyzwyczaił się na wschodzie do potężnych stawek. Następnie Keita,czyli zawodnik,który w ostatniej chwili odmawia Chińczykom i przechodzi do Romy....no dobra można na to przymknąć oko ale,żeby od razu został kapitanem,no ludzie i to jeszcze w tym samym momencie gdy na boisku jest ikona Romy De Rossi ? Nie to nie przejdzie,jedynym realnym transferem jest Mertens chociaż również nie do końca. Co do samego prowadzenia kariery jest ona zbyt uboga,widać,że teksty piszesz na szybko,bez redagowania ich,gry słów czyli używania słownictwa oryginalnego,które mogłoby zainteresować czytelnika. Staraj się podglądać kariery bardziej doświadczonych użytkowników i zobacz co robisz źle. I na miłość boską,przestań spamować typu "Zapraszam do komentowania",bo kto będzie chciał to skomentuje,jeżeli nie to znaczy,iż coś jest nie tak i musisz włożyć jeszcze trochę pracy w tą karierę. Lepiej dodać 1-2 newsy na dzień ale przemyślane,dopracowane niż 4-5 słabych,z masą błędów. Bo pamiętaj jak zrobisz złe 1 wrażenie to później nie ważne jak się poprawisz,użytkownicy będą omijać szerokim łukiem twoją karierę.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 16, 2012, 16:32:23 »
Transfery moim zdaniem są dobre. A poza tym to one nie liczą się tak bardzo podczas opisywania kariery. Wiadomo są ważne ale nie aż tak żeby przez nie nie czytać bądź czytać czyjąś karierę.

Liczą się bardzo przy opisywaniu kariery, bo to Ci zawodnicy stanowią trzon Twojej historii i to oni jakby nie było ją kreują. Wyobraź sobie, że ktoś prowadzi kariere Legią i sprowadza Ronaldo, czy to nie robi ogromnej różnicy i aż nie wprowadza niesmaku? W ogóle nie wiem skąd Roma znalazła się w takiej sytuacji, by nagle szastać pieniędzmi i dawać 70 milionów za kogoś, kto szału już nie robi, można za to kupić z 5 naprawdę dobrych zawodników, którzy są przyszłościowi i szybko się rozwijają, chyba, że grasz przy maksymalnych funduszach...

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 16, 2012, 16:35:00 »
Liczą się bardzo przy opisywaniu kariery, bo to Ci zawodnicy stanowią trzon Twojej historii i to oni jakby nie było ją kreują. Wyobraź sobie, że ktoś prowadzi kariere Legią i sprowadza Ronaldo, czy to nie robi ogromnej różnicy i aż nie wprowadza niesmaku? W ogóle nie wiem skąd Roma znalazła się w takiej sytuacji, by nagle szastać pieniędzmi i dawać 70 milionów za kogoś, kto szału już nie robi, można za to kupić z 5 naprawdę dobrych zawodników, którzy są przyszłościowi i szybko się rozwijają, chyba, że grasz przy maksymalnych funduszach...
Nie gram przy maksymanlych funduszach...

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 16, 2012, 16:37:23 »
Mecz stosunkowo ładnie opisany, wynik dobry. Możesz być zadowolony.

Nie gram przy maksymanlych funduszach...
W takim razie nie widzę innej opcji jak bankructwo. 70 mln + tamte inne transfery to myślę,że kwota nie do uciągnięcia dla Romy. Sprawdzałeś prognozy transferowe w ogóle?

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 16, 2012, 16:37:34 »
Nie gram przy maksymanlych funduszach...

No to dobrze, ale musisz patrzeć na swój klub, tak jakbyś prowadził go naprawdę, a jeśli już chcesz zrobić z tego "bajkę" to nazwij temat FANTASY AS Roma

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 16, 2012, 16:56:48 »
Mecz stosunkowo ładnie opisany, wynik dobry. Możesz być zadowolony.
W takim razie nie widzę innej opcji jak bankructwo. 70 mln + tamte inne transfery to myślę,że kwota nie do uciągnięcia dla Romy. Sprawdzałeś prognozy transferowe w ogóle?
Właśnie też się zastanawiałem czego nie zbankrutowałem i okazało się, iż sobie coś źle zapisałem na kartce i potem źle to przepisałem na stronę. Eto'o kosztował mnie 40 mln euro + 15 mln euro bonusów ;D. Taka drobna pomyłka a tyle zamieszania przez nią ;).

EDIT: Postaram się już więcej takich transferów nie robić 8)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 16:59:17 wysłana przez TracePL »

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 16, 2012, 17:25:34 »

2. kolejka Serie A - 29.08.2012/Godz. 15:45 - 36°C/Rzym(Włochy)


Skromne zwycięstwo ale zawsze zwycięstwo!
AS ROMA 1:0 CALCIO CATANIA

'58 Eto'o (PK)

'29 Juan - '2 Almiran

brak


Kolejna kolejka Serie A - kolejny mecz. Tym razem AS Roma zmierzy się z Calcio Catania. Dzisiaj w Rzymie bardzo gorąco - 36°C. Miejmy nadzieję, że ta temperatura nie przeszkodzi piłkarzom.
Rozpoczęła Roma. Po krótkim ataku pozycyjnym na skrzydle rozpędził się z piłką Meretens. Został jednak brutalnie potraktowany na 17 metrze przez Almirona.
Do rzutu wolnego podszedł Heinze, który wiele razy zdobywał gole z takiej pozycji.
Kibice Romy mieli nadzieję, że i dziś ich kapitan zdobędzie w ten sposób gola. Piłka jednak poszybowała minimalnie ponad poprzeczką. Zawodnicy Calcio wiedzieli, iż nie mogą sobie pozwolić aby Roma ich zdominowała.
Szybko ruszyli do ataku, jednakże w obronie klasą sam dla siebie był Heinze. W pewnym jednak momencie groźnie przedarł się Maxi Lopez i kto wie jakby się ten mecz dalej potoczył, gdyby nie faul Juana za który otrzymał żółtą kartkę.
Do przerwy 0:0.
Pierwszą dogodną sytuacją w drugiej połowie był rzut rożny dla Catanii, po którym to główkował Maxi Lopez. Pewnie jednak obronił to uderzenie Curci.
Ponownie ruszyła Roma. W 58 minucie rozpoczął się zabójczy atak pozycyjny Romy, po którym to Mertens znalazł się w polu karnym. Już miał strzelać, kiedy to został popchnięty przez Spolliego.
Werdykt sędziego był następujący: Rzut karny. Podszedł do niego Eto'o i pięknym strzałem w okienko z 11tki zdobył gola. Była, to ostatnia akcja warta opisania.
Mecz zakończył się rezultatem 1:0 dla Romy, która to zachowała fotel lidera Serie A.

Najlepszy na boisku:


Gabriel Heinze 10/10: Nie było akcji Calcio podczas której Heinze nie byłby tuż obok zawodnika, który w danym momencie był przy piłce.
Gdyby nie jego przechwyty w kluczowych momentach meczu, kto wie czy Roma nie przegrałaby tego meczu. Warto jeszcze wspomnieć, iż w nie jednej akcji wspomagał napastników swojej drużyny. Jak trzeba było potrafił także mądrze rozdzielić piłkę.
Ten mecz chyba wszystkim uświadomił dlaczego, to właśnie on otrzymał opaskę kapitańską a nie Keita czy Eto'o.


Grupy Europa League wylosowane!


Wylosowane zostały grupy tegorocznej edycji Europa League.
Nie ma co ukrywać, iż jesteśmy faworytami grupy, choć Athletic Club może spokojnie powalczyć z nami o pierwsze miejsce w grupie.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 18:01:42 wysłana przez TracePL »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
przekoloryzowane... Keita ujdzie, ale Eto to kompletna abstrakcja.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 16, 2012, 19:18:30 »
Zapowiedz 3. kolejki serie a

Stadio Friuli, 41,652 miejsc

Udinese Calcio - AS Roma

Kibice obu drużyn czekają na ten mecz z niecierpliwością. Dlaczego? Otóż i Roma oraz Udinese dzielą ze sobą fotel lidera.
Kto będzie lepszy w tym spotkaniu? Według bukmacherów Roma ale czy ich prognozy się sprawdzą? Kto wie...
A waszym zdaniem? Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu?

leomessifan

  • Gość
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2012, 19:28:35 »
Graficznie bardzo dobra kariera. Wyniki też OK. Jedyne co w niej boli to troszkę nierealny transfer Eto'o ale to chyba żaden problem. Jak widzimy już pomaga drużynie, tak więc jest git!!! Moim zdaniem wygra Roma ale z Udinese też trzeba się liczyć tak więc uważaj!

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2012, 20:49:15 »
Już jutro mecz  ;D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2012, 20:51:25 »
Myślałem, że to reddevil8911 dokonał tych transferów, ale widzę, że to ty ściągnąłeś od jego ten styl pisania.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2012, 20:55:34 »
Grupa LE dość łatwa, tylko Bilbao może namieszać. Powiem ci poszalałeś z tymi transferami... Nawet trochę za bardzo. Etoo w Romie? Nie no to jest dobre. Z Udinese będzie ciężko, ale powodzenia.

PS. na przyszłość jak się chcesz wzorować na mnie to trochę pozmieniaj,

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2012, 21:04:17 »
Myślałem, że to reddevil8911 dokonał tych transferów, ale widzę, że to ty ściągnąłeś od jego ten styl pisania.
Spoko, coś pozmieniam przy okazji kolejnego transferu

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: AS Roma by TracePL | Kolejna kolejka Serie A zapowiedziana! | Kto wygra?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:33:17 »
Początek bardzo dobry ;) Transfery przydatne, lecz Eto' o trochę drogo poszedł :) Ale narazie się spłaca, widać to po 2 golach. Świetny początek w walce o Scudetto, 6 punktów. Teraz czeka was pierwszy prawdziwy sprawdzian.
Powodzenia ;)

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Trudny mecz z Udinese | Kto wygrał?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 17, 2012, 10:29:55 »

3. kolejka Serie A - 03.09.2012/Godz. 15:45 - 24°C/Udine(Włochy)


Trudny mecz z Udinese!
Udinese Calcio 1:2 AS Roma

'17 Di Natale - '71 Mertens '90+ Eto'o

'63 Keita

brak


Kolejny mecz na boiskach Serie A. Tym razem prawdziwy szlagier - dwóch liderów zmierzy się ze sobą. A mowa tu oczywiście o meczu AS Roma kontra Udinese Calcio.
Dzisiaj w Udine chłodnawo jak na włoskie warunki pogodowe - 24°C.
Zaczęło Udinese. Pierwszą akcją godną opisania, był pierwszy gol. Floro Flores przebiegł z piłką z własnej połowo pod pole karne Romy i wystawił piłkę na 20 m kapitanowi Udinese - Di Natale.
Ten posłał piłkę do siatki. Roma wyraźnie popupciadła ale potrafiła stwarzać groźne okazje. Jedną z nich był strzał Guardado, który poszybował jednak ponad poprzeczką. Do przerwy 1:0.
W drugiej połowie obie drużyny żwawo ruszyły do ataku i już po chwili Floro Flores znalazł się w sytuacji sam na sam z Curcim. Niestety jednak spudłował. Roma zdała sobie nagle sprawę, że musi atakować. Pierwszym groźnym atakiem, był strzał z 20 m Pjanić'a. Poszybował on jednak ponad poprzeczką. W 71 min Mertens przebiegł z piłką całe boisko, okiwał trzech obrońców i pewnie posłał piłkę do siatki. Udinese ponownie ruszyło. Floro Flores oddał strzał z 32 m jednak pewnie bronił bramkarz Romy. Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry gola zdobył Eto'o strzałem z obrębu pola karnego. Mecz zakończył się zwycięstwem Romy, choć to Udinese przeważało. Po tym meczu rzymski klub zachował fotel lidera.

Najlepszy na boisku:


Gabriel Heinze 8/10: Tak, ponownie Heinze. Nie było akcji rywala, której nie przerwałby albo przynajmniej nie próbował przerwać Heinze. Obecnie moim zdaniem jeden z najlepszych obrońców Serie A i pewny punkt defensywy Romy.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 15:03:49 wysłana przez TracePL »

leomessifan

  • Gość
Odp: AS Roma by TracePL | Trudny mecz z Udinese | Kto wygrał?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 17, 2012, 10:57:21 »
I znów Eto'o zapewnia wam zwycięstwo. Ten transfer bardzo Ci się udał. Masz u mnie stałego czytelnika ;)

Offline Mac-PC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2010r.
Odp: AS Roma by TracePL | 4. kolejka Serie A za nami | Kto wygrał?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 17, 2012, 11:20:30 »
Brakuje mi tu zdjęć z meczów. Same taktyki to trochę mało. W dodatku znowu pomaga ci Eto'o.  Miałeś dużo szczęscia.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | 4. kolejka Serie A za nami | Kto wygrał?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 17, 2012, 11:39:10 »
Brakuje mi tu zdjęć z meczów. Same taktyki to trochę mało. W dodatku znowu pomaga ci Eto'o.  Miałeś dużo szczęscia.
Zdjęcia będą ale od 5. kolejki bo w czwartej robiłem ale niechcący potem usunąłem. Także od 5. kolejki będą zdjęcia z meczów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 14:55:56 wysłana przez TracePL »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by TracePL | 4. kolejka Serie A za nami | Kto wygrał?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 17, 2012, 11:39:10 »