Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

(1/31) > >>

NexaT:

--- Cytuj ---Co wy na to, żeby wykupić reklamę na PL  Duży uśmiech lub na innym forum? Założyć jest ją banalnie, i nikt z PL nie ma na to wpływu, tylko problemem mogą być koszty Niezdecydowany
--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


--- Cytuj ---Chamówa jak jasna anielka, ale chciałbym widzieć miny Syngenty czy Pawłodara.
--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


--- Cytuj ---Jednak miny dwóch głównych napinaczy z PL i tak byłyby bezcenne.
--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


--- Cytuj ---Daj na dwa dni, tyle starczy a fajnie bd zobaczyć kolejny wątek sygnety i wtedy my bd mieli z nich ubaw  Duży uśmiech
--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kto ma ubaw ten ma. :D :D
Kocham was za to, iż mimo gadania, że chcecie być niezależni od PL, to i tak ciągnięcie użytkowników tylko z tej strony. :D :D
barthez - nie spodziewałem się tego po Tobie. ;)

plumber#10:
A ciągnięcie tego tutaj również jest zabawne. Może dajmy sobie z tym spokój bo zachowujemy się koszmarnie. I tak większość pewno do Was wróci, więc po co ten raban...

PortoFan:

--- Cytuj ---Kocham was za to, iż mimo gadania, że chcecie być niezależni od PL, to i tak ciągnięcie użytkowników tylko z tej strony.  
--- Koniec cytatu ---
Ominąłeś niektóre posty, m.in. mój.
Poza tym mam już pewne podejrzenia kto założył konto o nicku "haha ale beka z was" ;)
Po trzecie - po co taki wątek? :) Chcesz się pochwalić, czy co? :)

NexaT:
Idźcie wykupcie sobie reklamę na tym forum, myśląc, że nic się nie da z tym zrobić.

Tak, a tym wszystkim, którzy tam poszli powinno się zbanować, ale niestety nie ode mnie to zależy. :D

UP, chce żeby wszyscy widzieli, jacy z was geniusze.

Sklado:
Ooo, no normalnie znalazł się ktoś, kto chce się podlizać "adminom" pesleague, wstawiając posty z innego forum.
No normalnie, "kocham" Cię za to.. Na nic, lepszego już wpaść nie możesz?
Albo chociaż jak już podajesz posty, na tamten temat to byś wkleił wszystkie?
I może byś się już, odwalił od tego forum?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej