Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (3/31) > >>

barthez:
Swoją drogą, to widzę, iż bacznie obserwujesz każdy post dodany na forum "x". :D


--- Cytuj ---Co do napinaczy to się nie zgodę do końca bo według mnie pawlodar jest bardzo w porządku.
--- Koniec cytatu ---
Wiem, źle to ująłem, ale z tego co wiem to On miał ogromne pretensje co do nowego forum.

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIECo do napinaczy to się nie zgodę do końca bo według mnie pawlodar jest bardzo w porządku. Natomiast sygneta denerwuje wielu i nie wiem czy ma tu jakiś normalnych (niezdesperowanych) kolegów.

--- Koniec cytatu ---
Tak, szukam kolegów w internecie.

Idźcie coś pisać na swoim 'forum', bo nie mam z czego się śmiać. Pokażcie swoją znajomość interpunkcji.

barthez:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEIdźcie coś pisać na swoim 'forum', bo nie mam z czego się śmiać.

--- Koniec cytatu ---
Sam nas wywołałeś to tablicy.

Sklado:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEIdźcie coś pisać na swoim 'forum', bo nie mam z czego się śmiać. Pokażcie swoją znajomość interpunkcji.

--- Koniec cytatu ---
Pokazujesz swój, "żenujący poziom"...
Sam prowokujesz, a następnie odsyłasz..
Zastanów się ;)

plumber#10:
Powiedz sygneta czemu ten wątek ma służyć? Jeśli jesteście tacy mądrzy to powinniście być ponadto. W przypadku fifpes takiej napinki nie było, dlaczego? Przecież wiecie, że wszyscy tu wrócą do końca roku. Mimo iż tego nie chcę, tak przeczuwam. Co do znajomości interpunkcji to chyba nie jest źle bo są bardzo dobrzy pisarze i w dodatku mili. A nie Nederland, który przy każdym komentarzu pokazuje jak zdesperowany jest człowiekiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej