Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (23/31) > >>

plumber#10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEco wy tam ćpacie ? Bo pod głową to wy równo na pewno nie macie. :P

--- Koniec cytatu ---
Zamknij się już.

Sklado:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZamknij się już.

--- Koniec cytatu ---
Grzeczniej Plumber ;)

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEHeh... wszyscy to widzą, tylko nie Ty ;). Grubymi nićmi szyte.
--- Koniec cytatu ---
To na jakiej podstawie się na nim wzoruje? Tylko nie wyjeżdżaj, że cytuje wiadomości i odpowiadam na każde zdanie...


--- Cytuj ---A po cholerę cały ten temat?! Chcesz się podlizać adminom, to jedno. A normalne argumenty?
--- Koniec cytatu ---
Argumenty? Przeczytaj cały temat, to się dowiesz po co go założyłem.


--- Cytuj ---Dobrze, 14-latku z olbrzymim doświadczeniem życiowym.
Nie chodzi mi o szacunek, w rozumieniu "respekt", ale traktowanie z godnością. Plumber nic złego Ci nie zrobił.

--- Koniec cytatu ---
Dobrze, dwudziestolatku (czy ile tam masz...) siedzący na forum i przejmujący się tą głupią dyskusją, zamiast robić coś pożytecznego.
Jest demokracja i nie musisz mi narzucać coś czego nie chce robić. Nie zamierzam pisać zwrotów grzecznościowych do plumbera z wielkiej litery, i to Cię tak bardzo boli?


--- Cytuj ---Jeśli tak bardzo chcesz to poszukam go na fifpes i znów Ci dam Mrugnięcie - po za tym, odpowiedz mi na pytanie...
--- Koniec cytatu ---
Poszukaj, chętnie zobaczę ten temat z tym linkiem.
Ty mi odpowiedz na pytanie, na czym opierają się "kompleksy samotnego dziecka", bo nie rozumiem.

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIESkoro nie potrafisz odpowiedzieć sensownym argumentem na argument, musisz się od razu ośmieszać? Składo ma w tym przypadku pełną rację.

--- Koniec cytatu ---
God, o czym wy pieprzycie ? Jaka demokracja, faszyści ? Ogarnijcie się ludzie, bo ustrój panuje w pojęciu państwowym, a nie na jakimś forum. :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIEZamknij się już.

--- Koniec cytatu ---
ojoj, komuś nerwy puszczają, jakie to smutne... :(

kmiron#10:

--- Cytuj ---To na jakiej podstawie się na nim wzoruje?
--- Koniec cytatu ---
Ciągła ironia, inteligencja na siłę, lubowanie się w oblewaniu żółcią innych userów.


--- Cytuj ---Argumenty? Przeczytaj cały temat, to się dowiesz po co go założyłem.
--- Koniec cytatu ---
Eee... żeby się pośmiać z PaFowiczów?


--- Cytuj ---Dobrze, dwudziestolatku (czy ile tam masz...) siedzący na forum i przejmujący się tą głupią dyskusją, zamiast robić coś pożytecznego.
--- Koniec cytatu ---
Mam mniej niż 20.
Że co, słucham? :D Powiedział ten, który założył ten temat, który rozbuchał dyskusję i który najczęściej na forum ma z kimś utarczki.


--- Cytuj ---Jest demokracja i nie musisz mi narzucać coś czego nie chce robić. Nie zamierzam pisać zwrotów grzecznościowych do plumbera z wielkiej litery, i to Cię tak bardzo boli?
--- Koniec cytatu ---
A czy ja chcę coś narzucać? Po prostu próbuję przekonać, że nie warto pałać nienawiścią do otoczenia :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej