Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (24/31) > >>

Sklado:

--- Cytuj ---Poszukaj, chętnie zobaczę ten temat z tym linkiem.
--- Koniec cytatu ---
To nie był temat, tylko było to pisane na SB..

--- Cytuj ---God, o czym wy pieprzycie ? Jaka demokracja, faszyści ? Ogarnijcie się ludzie, bo ustrój panuje w pojęciu państwowym, a nie na jakimś forum.
--- Koniec cytatu ---
Żyjesz w Polsce? Obowiązuje Cię prawo(ustrój ;)) jakie panuje w Polsce.
masz obejrzyj sobie sparing, może wyluzujesz..: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Cytuj ---Argumenty? Przeczytaj cały temat, to się dowiesz po co go założyłem.
--- Koniec cytatu ---
Ja i nie tylko ja widzimy, że próbujesz się tylko i wyłącznie podlizać się adminom PL.

--- Cytuj ---Ciągła ironia, inteligencja na siłę, lubowanie się w oblewaniu żółcią innych userów.
--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się ;)

plumber#10:
sygneta, założyłeś ten wątek i ciągle się pogrążasz? I mów, że nie jesteś zdesperowanym człowiekiem...

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIECiągła ironia, inteligencja na siłę, lubowanie się w oblewaniu żółcią innych userów.
--- Koniec cytatu ---
Proszę Cię... kogo ja oblewam "żółcią", no kogo? Ironia? Kiedy ostatnio użyłem ironii, bo jakoś sięgam pamięciom i nic nie pamiętam. (oczywiście mogę się mylić)


--- Cytuj ---Eee... żeby się pośmiać z PaFowiczów?
--- Koniec cytatu ---
W dużej mierze z tego powodu, ale nie tylko, żeby nie wyjść na hipokrytę, czy coś.


--- Cytuj ---Że co, słucham? :D Powiedział ten, który założył ten temat, który rozbuchał dyskusję i który najczęściej na forum ma z kimś utarczki.
--- Koniec cytatu ---
Przyjąłem, że masz więcej niż 20 lat, więc napisałem tak, a nie inaczej.


--- Cytuj ---Jest demokracja i nie musisz mi narzucać coś czego nie chce robić. Nie zamierzam pisać zwrotów grzecznościowych do plumbera z wielkiej litery, i to Cię tak bardzo boli?
--- Koniec cytatu ---
A czy ja chcę coś narzucać? Po prostu próbuję przekonać, że nie warto pałać nienawiścią do otoczenia :).
[/quote]
No to do plumbera mnie nie przekonasz, więc pisanie kilku postów pod rząd, dlaczego muszę stosować wielką literę jest dla Ciebie zbędnym męczeniem klawiatury.

--- Cytuj ---sygneta, założyłeś ten wątek i ciągle się pogrążasz? I mów, że nie jesteś zdesperowanym człowiekiem...
--- Koniec cytatu ---
A tobie widzę skończyły się teksty, bo ostatnio piszesz tylko 'zamknij się', lub coś w stylu tego co cytuje.
Zdesperowanym człowiekiem? Proszę Cię.

plumber#10:
A co masz do mnie tak ogólnie, syngeta?

kmiron#10:

--- Cytuj ---sygneta, założyłeś ten wątek i ciągle się pogrążasz? I mów, że nie jesteś zdesperowanym człowiekiem...
--- Koniec cytatu ---
I jeszcze zarzucaj innym, żeby szli robić coś pożytecznego :D.


--- Cytuj ---Proszę Cię... kogo ja oblewam "żółcią", no kogo?
--- Koniec cytatu ---
Choćby tego, do którego nie chcesz używać form grzecznościowych :D.


--- Cytuj ---Ironia? Kiedy ostatnio użyłem ironii, bo jakoś sięgam pamięciom i nic nie pamiętam. (oczywiście mogę się mylić)
--- Koniec cytatu ---
Twoje wypowiedzi ociekają ironią. No a jeszcze niedawno pisałeś coś normalnie i wmawiałeś wszystkim, że to ironia i nikt Cię nie rozumie ;D.


--- Cytuj ---W dużej mierze z tego powodu, ale nie tylko, żeby nie wyjść na hipokrytę, czy coś.
--- Koniec cytatu ---
Na razie to wychodzisz na idiotę.


--- Cytuj ---No to do plumbera mnie nie przekonasz, więc pisanie kilku postów pod rząd, dlaczego muszę stosować wielką literę jest dla Ciebie zbędnym męczeniem klawiatury.
--- Koniec cytatu ---
Dzięki za troskę, moja klawiatura ma się dobrze ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej