Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (27/31) > >>

Slay:
Reasumując
Powstanie tego nowego forum to swoistego rodzaju miejscowa schizma XXI wieku.
W regulaminie było wyraźnie podkreślone, że można tylko prowadzić kariery w grze PES, ponieważ jest to forum o tejże grze, a znaleźli się tacy "protestanci", którym to nie pasowało i stworzyli sobie swoje oddzielne miejsce. Jeżeli już tak zrobili, to niech sobie tam będą, a niech nie spamują tego forum. Mało tego robili jeszcze wielką "reklam" swojego "dzieła". Stąd moja prośba do adminów, niech zbanują resztę tych buntowników tak jak już zrobili to z kilkoma.

EDIT
REJESTRACJA lub LOGOWANIEChcieli przeprosić za Jaxoka, który reklamował w każdym dziale ich forum.

--- Koniec cytatu ---
Czemu tylko za niego ??? Doszły mnie głosy, że reklamował wszem i obec również nijaki S@ntino

Douglas:
co tu sie dzieje ;)

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
--- Cytuj ---Mhm.
--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
Z przykrością stwierdzam, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. (nie odpisuj na to, tylko poszukaj)


--- Cytuj ---Nie chce mi się przeszukiwać całego forum pod kątem Twoich zacnych wypowiedzi, ale nie raz odnosiłem takie wrażenie, czytając je. Aż mi się śmiać chciało, jaka tania podróba Neda.
--- Koniec cytatu ---
Ktoś niedawno pisał, "traktuj internet z dystansem", ja apeluje o to także do Ciebie. Internet to dla mnie rzecz, w której mogę miło spędzić czas, i na prawdę nie potrzebuje osoby, która muszę naśladować. :D

Jeśli zarzucasz mi, że moje posty są ironiczne, to chyba proszę o kilka przykładów. Nie dbam o to, czy to twoja opinia, ale jeśli piszesz coś takiego, to najpierw miej pewność, że tak jest. (może te posty wydają się ironiczne tylko Tobie?)


--- Cytuj ---Z pół roku temu? W wątku Chelsea, o ile pamiętam.
--- Koniec cytatu ---
O ku_wa, to na prawdę niedawno...


--- Cytuj ---Irona to nie jest rzecz namacalna, więc możesz mi tu udawać Greka w nieskończoność :).
--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi o to, żebyś nie szukał na siłę ironii tam, gdzie jej nie ma - czemu nie dziwi mnie fakt, że nie zrozumiałeś o co chodzi i musisz dalej to ciągnąć?


--- Cytuj ---A, i "stary" to do kumpla (o ile posiadasz) ;).

--- Koniec cytatu ---
Przepraszam, następnym razem będę pisał Mr. kmiron, pasuje?

--- Cytuj ---Czemu tylko za niego Co? Doszły mnie głosy, że reklamował wszem i obec również nijaki S@ntino
--- Koniec cytatu ---
Tak, ale inni robili to tylko na PW, a Jaxok w każdym dziale.

plumber#10:
To zdanie idealnie pasuje do Ciebie syngenta:


--- Cytuj ---Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
--- Koniec cytatu ---

kmiron#10:

--- Cytuj ---Ktoś niedawno pisał, "traktuj internet z dystansem", ja apeluje o to także do Ciebie. Internet to dla mnie rzecz, w której mogę miło spędzić czas, i na prawdę nie potrzebuje osoby, która muszę naśladować.
--- Koniec cytatu ---
Oj przestań pie*dolić. Kiedyś nawet Ned napisał "weź taboret, ale twardy i pie*dolnij się nim w łeb", a Ty po jakimś czasie wydałeś z siebie coś identyczego. To tak daję, bo lubisz dowody.


--- Cytuj ---Jeśli zarzucasz mi, że moje posty są ironiczne, to chyba proszę o kilka przykładów. Nie dbam o to, czy to twoja opinia, ale jeśli piszesz coś takiego, to najpierw miej pewność, że tak jest. (może te posty wydają się ironiczne tylko Tobie?)
--- Koniec cytatu ---
Nie, nie tylko mnie i nie tylko mnie zaczynasz porządnie działać na nerwy.


--- Cytuj ---O ku_wa, to na prawdę niedawno...
--- Koniec cytatu ---
Bing! Ironia.
No, niedawno :).


--- Cytuj ---Z przykrością stwierdzam, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
--- Koniec cytatu ---
Z przykrością stwierdzam, że mijasz się z prawdą.


--- Cytuj ---Chodziło mi o to, żebyś nie szukał na siłę ironii tam, gdzie jej nie ma - czemu nie dziwi mnie fakt, że nie zrozumiałeś o co chodzi i musisz dalej to ciągnąć?
--- Koniec cytatu ---
"Ironia to nie jest rzecz namacalna, więc możesz mi tu udawać Greka w nieskończoność."


--- Cytuj ---Przepraszam, następnym razem będę pisał Mr. kmiron, pasuje?
--- Koniec cytatu ---
Nie. Może być tak, jak nazwałem się na forum? Nie ma tam cząstki "mr.".

A, i więcej już nie pisz, bo wolę porobić "coś pożytecznego" ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej