Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (30/31) > >>

NexaT:

--- Cytuj ---To zdanie idealnie pasuje do Ciebie syngenta:
--- Koniec cytatu ---
Dobra, skończ pier_olić, bo w kilku postach zdążyłeś się wymądrzyć, a teraz chowasz łeb w piach i sypiesz takimi tekstami.


--- Cytuj ---Oj przestań pie*dolić. Kiedyś nawet Ned napisał "weź taboret, ale twardy i pie*dolnij się nim w łeb", a Ty po jakimś czasie wydałeś z siebie coś identyczego. To tak daję, bo lubisz dowody.
--- Koniec cytatu ---
Tutaj przyznam Ci racje, ale ten jeden argument chyba nie może określić, że wzoruje się na Nederlandzie, no proszę. Wiem, że nie dam rady Cię przekonać, więc ciągnięcie tego jest bezsensu, nawet nie wiem po co o tym zaczynałeś. -.-


--- Cytuj ---Nie, nie tylko mnie i nie tylko mnie zaczynasz porządnie działać na nerwy.
--- Koniec cytatu ---
To olej moje posty, bo inaczej trafisz do psychiatryka.
A tak w ogóle, co ma gadka o ironii do wnerwiania Twojej osoby?


--- Cytuj ---Z przykrością stwierdzam, że mijasz się z prawdą.
--- Koniec cytatu ---
Jezu, nie chce mi się cofać i szukać mojego postu, który może by Ci wytłumaczył, ale cóż... jeśli uważasz, że się mylę, to nie ma o czym gadać.


--- Cytuj ---"Ironia to nie jest rzecz namacalna, więc możesz mi tu udawać Greka w nieskończoność."
--- Koniec cytatu ---
Kocham Cię za to.


--- Cytuj ---A, i więcej już nie pisz, bo wolę porobić "coś pożytecznego" ;)
--- Koniec cytatu ---
Tak, idź porobić coś pożytecznego 14 letni hipokryto. :D

plumber#10:
Widać, że ciągniesz to na siłę.

kmiron#10:

--- Cytuj ---Tak, idź porobić coś pożytecznego 14 letni hipokryto
--- Koniec cytatu ---
Wypraszam sobie. Czemu hipokryto? Ja nie uważam, żebym miał coś do powiedzenia w pewnych sprawach, za to Ty - owszem :).

Poza tym, czy napisałem coś o swoim wieku, oprócz tego, że mam mniej niż 20 lat?

NexaT:

--- Cytuj ---Dobrze, 14-latku z olbrzymim doświadczeniem życiowym.
--- Koniec cytatu ---

kmiron#10:
No i co z tego?

Kiedy piszesz, "nie każdemu, uwierz mi", wskazuje to na fakt, iż Twoje rozległe doświadczenia pokazują, komu należy się szacunek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej