Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (9/31) > >>

Slay:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEW regulaminie nie ma mowy o tym, że ban należy się osobom, które są zarejestrowane na innych forach o tematyce PES.
--- Koniec cytatu ---
Ale należy się za rozpowszechnianie treści o tematyce innej niż pesleague, a kolega mówił mi jeszcze nim założyłem tutaj konto, że były takie treści rozpowszechniane o właśnie tym fifaandpes czy jakoś tak.
Syngenta, jestem w pełni twojego zdania.

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEAle należy się za rozpowszechnianie treści o tematyce innej niż pesleague, a kolega mówił mi jeszcze nim założyłem tutaj konto, że były takie treści rozpowszechniane o właśnie tym fifaandpes czy jakoś tak.
Syngenta, jestem w pełni twojego zdania.

--- Koniec cytatu ---

23. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

24. Zabronione jest umieszczanie linków do polskich serwisów poświęconych Pro Evolution Soccer. Strony te stanowią konkurencję dla pesleague.pl i linki do nich będą usuwane. Dozwolone jest linkowanie serwisów zagranicznych.

Strona o której mowa jest o karierach do gier sportowych, m.in. PES, a nie wyłącznie o PES;
poza tym "kolega mi mówił" śmiesznie brzmi. Poza tym osoba, która rozpowszechniała to wszędzie (tj. spamowała w wielu wątkach) została już chyba zbanowana.

NexaT:
Pochwalcie się, że wysyłaliście reklamy na PW, i to nie był tylko Jaxok, i właśnie za coś takiego powinny polecieć bany. ;)

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPochwalcie się, że wysyłaliście reklamy na PW, i to nie był tylko Jaxok, i właśnie za coś takiego powinny polecieć bany. ;)

--- Koniec cytatu ---
Wybacz Syngenta, nie wiem jak inni, ale ja nikomu nic nie wysyłałem. ;)

barthez:
Napisz jeszcze kto, bo przynajmniej ja nie wysyłałem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej