Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (13/31) > >>

mc:
syngenta - ty masz jakieś kompleksy samotnego dziecka ?

NexaT:

--- Cytuj ---24. Zabronione jest umieszczanie linków do polskich serwisów poświęconych Pro Evolution Soccer. Strony te stanowią konkurencję dla pesleague.pl i linki do nich będą usuwane. Dozwolone jest linkowanie serwisów zagranicznych.
--- Koniec cytatu ---
O reklamowaniu polskich stron nie ma?

thekrzychu:
Dostałem spam od: ""plumber10#", "Santi6" oraz "S@ntino". Kiedy odmówiłem założenia u Was konta, zostałem bezczelnie obgadany na waszym shoutboxie. Wszyscy (albo zdecydowana większość) z PaF zachowują się do użytkowników pesleague jak antysemici w stosunku do Żydów. Jeszcze kilka dni temu na PaF był regulamin,że jeśli będę się udzielał na ich forum nie mam prawa udzielać się na innych forach o podobnej tematyce :P Ktoś tu ma chyba jakieś zaburzenia w związku z dążeniem do władzy i afiliacji...

REJESTRACJA lub LOGOWANIEz fifpes było tak samo. Portal thekrzycha to samo. Wygląda, że wszyscy powinni dostać bany oprócz Ciebie :).

--- Koniec cytatu ---

Tja, moja strona istniała 2 dni i miała 3 użytkowników :) Moje forum było potęgą :) Nie ma co :)

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEO reklamowaniu polskich stron nie ma?

--- Koniec cytatu ---
Nie wiedziałem, że jest to strona poświęcona PES-owi, bo strona jest poświęcona przede wszystkim karierom do różnych gier i po to została stworzona, a nie po to, żeby zrobić konkurencję dla PesLeague. Dałem linka do swojej kariery na grze Fifa, bo tu na PesLeague nie można takich prowadzić, tym się kierowałem. :)

TheKrzychu - Ale uogólniasz :o poza tym tamten regulamin został wpisany przez jedną osobę, ale z powodu sprzeciwu userów, został wycofany.

plumber#10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDostałem spam od: ""plumber10#", "Santi6" oraz "S@ntino". Kiedy odmówiłem założenia u Was konta, zostałem bezczelnie obgadany na waszym shoutboxie. Wszyscy (albo zdecydowana większość) z PaF zachowują się do użytkowników pesleague jak antysemici w stosunku do Żydów. Jeszcze kilka dni temu na PaF był regulamin,że jeśli będę się udzielał na ich forum nie mam prawa udzielać się na innych forach o podobnej tematyce :P Ktoś tu ma chyba jakieś zaburzenia w związku z dążeniem do władzy i afiliacji...

Tja, moja strona istniała 2 dni i miała 3 użytkowników :) Moje forum było potęgą :) Nie ma co :)

--- Koniec cytatu ---
Ja nic nie pisałem o Tobie. A ten punkt w regulaminie był nie wymyślony przeze mnie i od razu go skasowałem..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej