Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (15/31) > >>

pawlodar_10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDostałem spam od: ""plumber10#", "Santi6" oraz "S@ntino". Kiedy odmówiłem założenia u Was konta, zostałem bezczelnie obgadany na waszym shoutboxie.


--- Koniec cytatu ---
Kiedy ja miałem 12-14 jak większość użytkowników tego tworu wraz z administracją nie znałem większości słów, jakie padły na mój temat na tym shoutboxie, więc wiesz :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIEale z powodu sprzeciwu userów, został wycofany.

--- Koniec cytatu ---

I wzięliście sobie ten z pesleague, a co.

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENie wiedziałem, że jest to strona poświęcona PES-owi, bo strona jest poświęcona przede wszystkim karierom do różnych gier i po to została stworzona, a nie po to, żeby zrobić konkurencję dla PesLeague. Dałem linka do swojej kariery na grze Fifa, bo tu na PesLeague nie można takich prowadzić, tym się kierowałem. :)

--- Koniec cytatu ---
Ta, ta... skończ z tym, bo To robi się nudne.


--- Cytuj ---Odezwał się dorosły, a w administracji PAF same dzieci. Dowód:
--- Koniec cytatu ---
Ta, po 15... w temacie "Oceń użytkownika" plumber napisał, że jest w moim wieku. Sami się pogrążają.


--- Cytuj ---To wy się pogrążacie tworząc takie wątki.
--- Koniec cytatu ---
Jeśli obgadujecie wszystkich jak leci, na tym swoim pseudo-forum, to pozwoliłem sobie założyć temat, żeby wszyscy zobaczyli jacy z was "użytkownicy".


--- Cytuj ---Ty z sygnęta powinniście założyć stronę dla zdesperowanych nastolatków.
--- Koniec cytatu ---
- napisał 14 latek. :D :D (nieumiejący napisać poprawnie nicku)

plumber#10:
Po pierwsze ja nigdy nie pisałem, że mam 15 lat... Jak szukacie informacji to dokładnie.

NexaT:
A ty naucz się czytać dokładnie. ;)

plumber#10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ty naucz się czytać dokładnie. ;)

--- Koniec cytatu ---
Naucz się pisać poprawnie, chyba, że jesteś tak zdesperowany, że piszesz "ty" z małej...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej