Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (17/31) > >>

NexaT:
Pisanie zwrotów grzecznościowych z dużej litery nie jest wskazane, pani od polskiego Cię tego nie uczyła?


--- Cytuj ---Co do regulaminów do nie do mnie. Ja ustalałem do karier i różni się. Przecież wrócą tu jeszcze
--- Koniec cytatu ---
Najlepszy administrator forum, ever. :D

I właśnie z tego powodu, iż wszyscy tutaj wrócą, powinni dostać bana stałego.

EDIT: Wracając do regulaminu karier, to, że go trochę zmodyfikowaliście, nie oznacza, że nie jest skopiowany.

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEI wzięliście sobie ten z pesleague, a co.

--- Koniec cytatu ---
Nie miej o to do mnie pretensji, nie jestem adminem na tej stronie.

TheKrzychu, sam kiedyś uczestniczyłeś w takich tworach jak PaF i przymierzałeś się do stworzenia oddzielnej strony. :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIEniektórych tutaj się powinno zamknąć w gimbazie i nie wypuszczać tak długo, aż nie znormalnieją. :P

--- Koniec cytatu ---
To miało być odpowiedzią na co?

REJESTRACJA lub LOGOWANIEbo k*rwa jedziecie na "sławie" Pesleague, reklamując to swoje śmieszne forum, a tak na prawdę siedzi tam banda hermetycznych dzieciaków, których poziom i wiedza o zarządzaniu jest żałosna, niższa od niejednego przeciętnego użytkownika tego forum - wystarczy poczytać wasze regulaminy - kopiuj -> wklej z tego forum.

--- Koniec cytatu ---
Nieźle, szkoda że uogólniasz nas wszystkim tam zgromadzonych. :)


--- Cytuj ---Ta, ta... skończ z tym, bo To robi się nudne.
--- Koniec cytatu ---
Boże...

Robi - co mają zwykli userzy na PaF, jakim ja tam jestem, do ustalania regulaminu (o czym wcześniej wspomniałem)?

Sklado:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEsyngenta - ty masz jakieś kompleksy samotnego dziecka ?

--- Koniec cytatu ---
podbijam, do teraz nie doczekaliśmy się odpowiedzi na to pytanie ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIEbo k*rwa jedziecie na "sławie" Pesleague, reklamując to swoje śmieszne forum, a tak na prawdę siedzi tam banda hermetycznych dzieciaków, których poziom i wiedza o zarządzaniu jest żałosna, niższa od niejednego przeciętnego użytkownika tego forum - wystarczy poczytać wasze regulaminy - kopiuj -> wklej z tego forum.
Sprawa powinna być dawno przez adminów zamknięta i wyciszona, a każdy co miał coś wspólnego z reklamą tego waszego PaF-a zbanowany i to na długo.

--- Koniec cytatu ---
Powiedz nicki tych osób, a nie wrzucasz wszystkich od razu do jednego worka...

plumber#10:
Dobra skończmy już bo to nie ma sensu.

robi99:

--- Cytuj ---To miało być odpowiedzią na co?
--- Koniec cytatu ---
a musi być odpowiedzią ?


--- Cytuj ---Nieźle, szkoda że uogólniasz nas wszystkim tam zgromadzonych. :)
Robi - co mają zwykli userzy na PaF, jakim ja tam jestem, do ustalania regulaminu (o czym wcześniej wspomniałem)?
--- Koniec cytatu ---
mówię o administracji. Z resztą poziom części userów z tego forum, którzy poszli na "wasze" jest podobny do poziomu tamtego zarządu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej