Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (18/31) > >>

NexaT:

--- Cytuj ---Boże...
--- Koniec cytatu ---
To właśnie mówię, gdy czytam Twoje posty. (twoje - z dużej, czy z małej plumber?)
Nie możesz pojąć, że na tym waszym "forum" macie dodatki i inne tego typu rzeczy? Nie wmawiaj, że tamta strona jest stworzona tylko do karier, bo to nie prawda...


--- Cytuj ---podbijam, do teraz nie doczekaliśmy się odpowiedzi na to pytanie Mrugnięcie
--- Koniec cytatu ---
Ty już się tak nie wymądrzaj, lepiej pokaż na jaką stronę mnie wczoraj odsyłałeś.
Wyjaśnij mi na czym polega kompleks "samotnego dziecka", bo nie do końca rozumiem.
To, że wkur_ia mnie wasze obgadywanie i kopiowanie wszystkiego od PL, i miałem ochotę o tym pisać, dla tego tak mnie nazwałeś "mc"?


--- Cytuj ---owiedz nicki tych osób, a nie wrzucasz wszystkich od razu do jednego worka...
--- Koniec cytatu ---
To sobie poczytaj cały temat, a się dowiesz kto wysyłał.

kmiron#10:

--- Cytuj ---Pisanie zwrotów grzecznościowych z dużej litery nie jest wskazane
--- Koniec cytatu ---
Nie, wcale nie próbujesz być drugim Nederlandem.

Nawet jeśli jakaś zasada tego nie nakazuje, może warto użyć mózgu i POMYŚLEĆ samodzielnie? Sądzę, że z dobrego wychowania i szacunku dla drugiego człowieka można użyć tej wielkiej litery :).


--- Cytuj ---powinni dostać bana stałego
--- Koniec cytatu ---
Wskaż mi punkt regulaminu, który poprze tę tezę.


--- Cytuj ---Jesteście gorsi, niż stonka.
--- Koniec cytatu ---
Ale podobnie dla PL szkodliwi, jak dla prawdziwej PL stonka. Tak więc po co te wszystkie bulwersy? Z forów "rewolucyjnych" w stosunku do PL żyje i ma się dobrze tylko PESNext. Reszta umiera bądź umarła śmiercią naturalną. Do końca wakacji, jak nie wcześniej, PaF podzieli los polskipes, fifpes czy Pes4u.

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETo właśnie mówię, gdy czytam Twoje posty. (twoje - z dużej, czy z małej plumber?)
Nie możesz pojąć, że na tym waszym "forum" macie dodatki i inne tego typu rzeczy? Nie wmawiaj, że tamta strona jest stworzona tylko do karier, bo to nie prawda...

--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze, ile razy mam mówić, że skasowałem już ten link?

Po drugie, czytaj ze zrozumieniem (co najpierw mi zaproponowałeś :D):

--- Cytuj ---bo strona jest poświęcona przede wszystkim karierom do różnych gier
--- Koniec cytatu ---

plumber#10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENie, wcale nie próbujesz być drugim Nederlandem.

Nawet jeśli jakaś zasada tego nie nakazuje, może warto użyć mózgu i POMYŚLEĆ samodzielnie? Sądzę, że z dobrego wychowania i szacunku dla drugiego człowieka można użyć tej wielkiej litery :).
Wskaż mi punkt regulaminu, który poprze tę tezę.
Ale podobnie dla PL szkodliwi, jak dla prawdziwej PL stonka. Tak więc po co te wszystkie bulwersy? Z forów "rewolucyjnych" w stosunku do PL żyje i ma się dobrze tylko PESNext. Reszta umiera bądź umarła śmiercią naturalną. Do końca wakacji, jak nie wcześniej, PaF podzieli los polskipes, fifpes czy Pes4u.

--- Koniec cytatu ---
Mniej my nadzieję, że tak nie będzie. Za jakiś czas przechodzimy na płatną domenę ;). Tak ogólnie, doskonale napisałeś :).

NexaT:

--- Cytuj ---Nie, wcale nie próbujesz być drugim Nederlandem.

Nawet jeśli jakaś zasada tego nie nakazuje, może warto użyć mózgu i POMYŚLEĆ samodzielnie? Sądzę, że z dobrego wychowania i szacunku dla drugiego człowieka można użyć tej wielkiej litery Uśmiech.
--- Koniec cytatu ---
Zabawny jesteś... Gdybyś nie zdążył zauważyć, to nawet, gdy z kimś się pokłócę na tym forum, to i tak używam zwrotów grzecznościowych w formie "wielkiej litery" wobec tej osoby, ale do takich ludzi jak "plumber" nie mam po prostu siły, i to, że pisze z małej nie oznacza, że trzeba mnie palić na stosie. Wolność słowa jest?


--- Cytuj ---Wskaż mi punkt regulaminu, który poprze tę tezę.
--- Koniec cytatu ---
Czy to musi być zawarte w regulaminie? Samo uczestniczenie w tym cyrku, pisanie jaka to administracja jest zła, a potem powracanie, myślę, że zasługuje na bana - ale już wcześniej podkreślałem, że nie ode mnie to zależy. Do tego kopiowanie regulaminów itp... Po prostu regulamin na tej stronie, także jest napisany ogólnikowo, dlatego nie ma punktów dotyczących "takiego czegoś".


--- Cytuj ---Po pierwsze, ile razy mam mówić, że skasowałem już ten link?
--- Koniec cytatu ---
No i co z tego, że skasowałeś?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej