Archiwum > Rozrywka

na prośbę lizoo

<< < (20/31) > >>

kmiron#10:

--- Cytuj ---:?
--- Koniec cytatu ---
Radzę przestudiować historię Polski.


--- Cytuj ---w 5s może powstać nowy punkt.
--- Koniec cytatu ---
I uważasz, że to by było ok?


--- Cytuj ---heh, nie byłoby w tym nic dziwnego, jak nie to, że modem na PESNext jesteś ty.
obiektywizm aż "wypływa" z cb.
--- Koniec cytatu ---
To pokaż mi inne takie forum.

PortoFan:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEjuż dawno ta sprawa powinna być zamknięta i wyciszona, a po tej waszej stronie ani widu, ani słychu tutaj.

--- Koniec cytatu ---
No więc proponuję to po tych kilku stronach dość ostrej dyskusji. Chyba sam widzisz, argument za argument - to się nigdy nie skończy, póki ktoś nie zakończy, przynajmniej ja nie mam zamiaru już tutaj z Wami się kłócić. Pozdrawiam. ;)

TheKrzychu - ktoś tu miał takie pretensje do mnie, bo prowadzę karierę na grze Fifa na innej stronie, już nie pamiętam kto, bo to było wczoraj, możesz przejrzeć posty sprzed kilku stron, jeśli chcesz się dowiedzieć.
Zresztą, nie tylko do mnie, Syngenta tu o bana się ubiegał dla użytkowników PaF. :)

Sklado:

--- Cytuj ---w 5s może powstać nowy punkt.
--- Koniec cytatu ---
Forum jest demokratyczne, tak?
Więc każda zmiana regulaminu powinna zostać przedyskutowana z użytkownikami.
Chyba, że bawimy się w faszystów/socjalistów..
Czekam na odpowiedź na ten post i wyciszam się.
Bo taka dyskusja nie ma sensu...

thekrzychu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETheKrzychu - ktoś tu miał takie pretensje do mnie, bo prowadzę karierę na grze Fifa na innej stronie, już nie pamiętam kto, bo to było wczoraj, możesz przejrzeć posty sprzed kilku stron, jeśli chcesz się dowiedzieć.

--- Koniec cytatu ---

- Na moje niech sobie robią inne forum, niech się udzielają userzy gdzie chcą, ale niech nie mieszają z błotem jednego serwisu czy drugiego, wywyższając własny i dodatkowo reklamując(a raczej spamując)....

REJESTRACJA lub LOGOWANIEZresztą, nie tylko do mnie, Syngenta tu o bana się ubiegał dla użytkowników PaF. Uśmiech

--- Koniec cytatu ---

- Akurat wszyscy co spamowali powinni dostać bana. (czyt. Plumber, S@ntino,"Santi6). Naprawdę ich zachowanie było chamskie, bezczelne, a wręcz żałosne. Bez względu na to jakimi osobami są i jakie mają charaktery. Popełnili błąd, który złamał regulamin, jak i filozofię tego forum, a za błędy się płaci niestety...

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIERadzę przestudiować historię Polski.

--- Koniec cytatu ---
lol, dla mnie wypowiedź jest zrozumiała jak nie używa się zamiennie dwóch skrótów.

--- Cytuj ---I uważasz, że to by było ok?
--- Koniec cytatu ---
a uważasz, że takie głupie pi*rdolenie, że coś jest w regulaminie, a nie ma też jest ok ? -Prawo nie pisane, jak komuś to nie odpowiada, to można na siłę napisać.

--- Cytuj ---To pokaż mi inne takie forum.

--- Koniec cytatu ---
po co ? Podważyłem tylko wiarygodność twojej wypowiedzi i widzę, że temu waszemu forum brakuje jeszcze dużo do "poziomu" PL/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej