Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 100615 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #820 dnia: Grudzień 12, 2012, 17:51:07 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kun wraca do gry

Po 4 meczowej przerwie Argentyński napastnik wraca do składu Manchesteru City.Pod jego nieobecność siła rażenie spadła o ponad polowe.Ciężar za zdobywanie bramek przejął Cristiano który zdobył 2 z 3 bramek dla drużyny.Teraz będzie miał do pomocy również dobrego gracza napadu.Jak na razie klub spisuje się w miarę dobrze a zwłaszcza defensywa.Klub stracił do tej pory tylko 5 goli co daje mu 4 miejsce w lidze.Teraz powinien o wiele lepiej funkcjonować w ataku.Przypomnijmy ,że Manchester City walczy również w LM o wyjście do fazy pucharowej.Podobno na celowniku włodarzy znajduje się jeden gracz z londyńskiej Chelsea

2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #821 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:25:44 »
Dobrze jest :D
RoGalos  kiedy dasz tabele strzelców ?

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #822 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:11:09 »
No i kolejne 2 wygrane , jest lepiej niż myślałem i oby tak było jak najdłużej ;p .


EDIT. Menedzer Reading out ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 19:12:40 wysłana przez walec26 »
ronaldo3.png" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #823 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:52:08 »
Nowy menadżer powoli przywraca rytm The Blues! W 7 i 8 kolejce Chelsea pod wodzą nowego trenera zdobyła 4 punkty  a po 6 kolejkach zaledwie miała ich 2. Warte odnotowanie jest fakt że Chelsea po 6 kolejkach strzeliła zaledwie 1 bramkę a po przyjściu nowego trenera Chelsea w 7 kolejce po 15 minutach strzeliła ich dwie. W Londynie mają nadzieję, że nowy menadżer podoła wyzwaniu i wyniesie londyńskie Chelsea na sam szczyt tam gdzie jest ich miejsce. Właściciel Chelsea - Roman Abramowicz  liczy na dobrą współpracę między im a obecnym trenerem i zadeklarował że zawsze jest wstanie pomóc drużynie.

Krótki wywiad z nowym trenerem Chelsea Londyn.
R:Redaktor
T:Trener

R:Witam ponownie trenera w Angielskiej Premier League
T: Witam.
R: Przyszedł pan w trudnej sytuacji do Chelsea jakie są plany najbliższe.
T: Sytuacja wyglądała tragicznie jednak po ostatnich dwóch kolejkach sytuacja trochę się poprawiła jednak to dopiero początek bardzo trudnej pracy. Plan na najbliższe dwie kolejki to wydostanie się z strefy spadkowej.
R: Dwa najbliższe mecze będą dla was dość trudne zagracie z Fulham który obecnie jest na wysokiej 6 pozycji oraz z pana byłym klubem - Liverpoolem.
T:  Te mecze do najłatwiejszych na pewno  się nie zaliczają. Fulham w obronie jest niemal nie do przejścia obecnie tylko stracił jedną bramkę co jest prawie rzeczą niemożliwą i rzadko spotykaną w lidze Angielskiej.  Co do Liverpoolu to jest to klub który potrafi grać dobrze w piłkę jednak nie ma ustatkowanej formy i trzeba liczyć że w meczu przeciwko Chelsea będzie to ten słabszy dzień.
R:Wspomniał pan o ataku jest pan zdziwiony postawą tej formacji?
T:Nie ukrywam że byłem zdziwiony gdy zobaczyłem tabelę po 6 kolejkach i po ilości zdobytych bramek to trochę mnie to przestraszyło patrząc przecież na nazwiska piłkarzy jakich Chelsea posiada.
R: Ma pan pomysł na odblokowanie Falcao?
T: Falcao to świetny zawodnik i mam nadzieję że poprzez odpowiedni trening odzyska skuteczność.
R:Dziękuję za wywiad.
T: Proszę bardzo.

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #824 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:11:26 »
Ooo nawet nie wiedziałem , że Chelsea ma nowego menadźera ;p .
ronaldo3.png" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #825 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:12:40 »
Ooo nawet nie wiedziałem , że Chelsea ma nowego menadźera ;p .
Tak zostałem menadżerem Chelsea od 7 kolejki ;)

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #826 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:23:30 »

Klub ujawnia oferte za gracza.


Menadżer klubu Norwich City ujawnił ofertę jaką otrzymał od Chelsea za Micheala Turnera . Londyński klub proponował wymiane za dowolnego z obrońców Chelsea lub uwaga ... Radamela Falcao! Transfer miałby się odbyć podczas najbliższego okienka, nie jest jednak wcale powiedziane czy klub zdecydowałby się pozbyć , obecnie chyba najlepszego środkowego obrońcy ligi , a na pewno , najbardziej skutecznego. Sprawa jednak przestała być aktualna od czasu , kiedy nowym menedzerem "The Blues" został Marcin14. Kanarki obecnie niespodziewanie prowadzą w tabeli z 22 punktowym dorobkiem , nie przegrywając dotąd żadnego meczu , a jeden remisując.
ronaldo3.png" border="0

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #827 dnia: Grudzień 14, 2012, 22:07:24 »
Demba Ba - Everton to moja najlepsza decyzja w karierze.


[Dziennikarz]: Witam, Panie Demba!
[Demba Ba]: Witam serdecznie.
[Dziennikarz]: Czy mógłbym zająć chwilkę?
[Demba Ba]: Proszę bardzo.
[Dziennikarz]: To pana pierwszy wywiad, odkąd dołączył pan do klubu z Liverpool'u. Jak pan ocenia swój transfer?
[Demba Ba]: Everton to moja najlepsza decyzja w karierze. Trener to świetny taktyk, do tego traktuję każdego członka zespołu, jak rodzinę. Dostałem od niego ogromny kredyt zaufania, jak z resztą każdy, kto dołączył do zespołu w ostatnim okienku transferowym. Kiedy potrzebuję pomocy w sprawach sportowych, a nawet prywatnych, zawsze mogę zwrócić się do trenera lub do kogoś ze sztabu szkoleniowego.
[Dziennikarz]: Czyli uważa pan okres przebyty w Newcastle, jako stracony?
[Demba Ba]: Słucham? Zadaje pan naprawdę bezsensowne pytania.. Ale odpowiem na nie.. Nie! Okres w Newcastle był wspaniałym przeżyciem, smuci mnie obecna pozycja w lidze mojej byłej drużyny. Wiem, że nie radzą sobie najlepiej i nic na wskazuje na to, aby ich gra się poprawiła. Manager Srok potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę w szatni. Wyniki drużyny na pewno nie są jego winą, według mnie to piłkarze zawodzą.
[Dziennikarz]: To było by na tyle Panie Ba. Chciałbym przeprosić za sytuację z ostatniego pytania, głupio to zabrzmiało.
[Demba Ba]: Nie ma za co. Dowidzenia.
[Dziennikarz]: Dziękuję i również żegnam.

''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #828 dnia: Grudzień 14, 2012, 23:11:09 »
No cóż, Demba to wyborowy snajper. Widać, że tęskni za Newcastle, ale za to czuje się świetnie w Evertonie.  ;)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #829 dnia: Grudzień 15, 2012, 07:51:07 »
KONIEC. Dzięki bardzo za grę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 7/8!!!
« Odpowiedź #829 dnia: Grudzień 15, 2012, 07:51:07 »