Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397352 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #900 dnia: Listopad 22, 2012, 01:42:22 »
Witam mam problem, łączę się bez problemu a kiedy rozpoczynam mecz to zrywa połączenie z przeciwnikiem, czego jest to wina? jakieś porady?
jak wgrałeś jakiś dodatek i tak ci sie dzieje to go usuń...ja miałem tak jak dodałem buty do kitservera i mnie wywalało...

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #901 dnia: Listopad 22, 2012, 11:49:07 »
no własnie opisało ale lipa coś u mnie...mi spadło na B po jakiś 50 meczach... później spadło mi na C jak miałem 60 parę lub 70
parę nie pamiętam...miałem problemy z karta i kompem i mnie rozłączyło parę razy no i ze mną się rozłączali jak wygrywałem...a  teraz mam 210 meczy i 49 fair play i nie rozłącza mnie tylko co uciekają mi z meczy jak wygrywam (goście powyżej 700 pkt) i mi nie wskakuje B  dalej mam te C:( :( :(
a no i dodam że według konami jak ponad 45 meczy się zakończy to powinien się zmienić ten ranking uprzejmości a ja na pewno 45 kończę na 50 i pupcia blada :(
witam ,a jaki symbol jest lepszy A czy AA? bo mi np. z AA zrobiło sie odrazu B ;\

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #902 dnia: Listopad 22, 2012, 15:06:50 »
Cytuj
Witam mam problem, łączę się bez problemu a kiedy rozpoczynam mecz to zrywa połączenie z przeciwnikiem, czego jest to wina? jakieś porady?

Pewnie grasz na jakimś patch'u i w tym jest błąd, nie jest poprawnie zrobiony a przeciwnik pewnie gra na czystym pes i powstaje błąd bo gra wykrywa problem z Option File dla online.

Rada... graj na czystym PES.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #903 dnia: Listopad 22, 2012, 18:50:03 »
witam ,a jaki symbol jest lepszy A czy AA? bo mi np. z AA zrobiło sie odrazu B ;\
AAA jest najlepsze później AA no i A,B i te jeb... C :(
Pewnie grasz na jakimś patch'u i w tym jest błąd, nie jest poprawnie zrobiony a przeciwnik pewnie gra na czystym pes i powstaje błąd bo gra wykrywa problem z Option File dla online.

Rada... graj na czystym PES.
dokładnie jak się gra online to lepiej na czystym 8)

Offline zabinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #904 dnia: Listopad 22, 2012, 21:41:13 »
A więc jeszcze raz....

Odinstaluj pesa całkowicie
Wykasuj z moich dokumentów folder konami
Ściągnij program CCleaner i po zainstalowaniu go w nim wejdź do zakładki rejestr (po lewej stronie), dajesz analizuj a następnie napraw... (wyskoczy okienko potem i dajesz napraw wszystkie).
Zainstaluj potem ponownie.

A następnie zrób tak jak jest napisane w tym przydatnym poradniku (odnośnie instalacji patcha 1.01 i DLC) REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Dopuki nie masz wersji gry 1.01 nie ściągaj DLC bo nie zadziała. Dopiero jak uruchomisz grę i będzie widniał napis że masz wersje gry 1.01 możesz ściągać DLC.


Dzięki za pomoc! Działa już wszystko.
Pomogło skasowanie folderu w moich dokumentach

Offline MarcinG8_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #905 dnia: Listopad 23, 2012, 16:12:18 »
Witam wszystkich,

Gram na Pesleague.pl od mniej więcej tygodnia...
i aż do dzisiaj nie miałem problemu
gram oczywiście na oryginalnym Pes2013 + PedEdit 2.2 .

grałem już co najmniej kilkadziesiąt meczy online aż do dzisiaj, ponieważ zaraz po uruchomieniu meczu (jakieś 5-10sekund)
wyskakuje mi taki oto komunikat
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 i wyrzuca z meczu. chciałbym się poradzić czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje??
dodam jeszcze raz że grałem od tygodnia mniej więcej online na właśnie tej samej konfiguracji czyli orginalny pes2013 + patch2.2 od PesEdit.
Mam nadzieję że pomoże ktoś...


OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #906 dnia: Listopad 23, 2012, 16:28:33 »
Komunikat mówi że "mecz został przerwany z nieoczekiwanych okoliczności".

Powód może być różny. Albo powstał jakiś błąd w PESEdit i nie można grac online na nim. Albo twój przeciwnik gra na jakimś patchu który nie jest kompatybilny z online. Albo przyczyną może być to że wywaliło przeciwnika ż online lub gry całkowicie. Albo z przyczyn technicznych, powstałych problemów ze strony serwerów konami.

Masz tak z każdym meczem, czy co parę meczy od dziś ?

Offline MarcinG8_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #907 dnia: Listopad 23, 2012, 16:45:00 »
Mam tak dzisiaj od samego rana, wczoraj jeszcze wieczorem grałem online i nie było problemu.

trochę to dziwne ponieważ już zrobiłem całkowity Reinstal, wcześniej wyczyściłem wszystkie Savy, i foldery KONAMI oraz rejstr. zainstalowałem grę od nowa, wgrałem ten sam patch na którym grałem od początku, czyli PesEdit 2.2. i niestety nic to nie pomogło.

myślałem że to się zaczeło wtedy gdy gdy w selectorze z pesedit zmieniłem Scoreboard... (dopiero wczoraj wieczorem to zmieniłem) i własnie dzisiaj się zaczeło coś psuć wieć przeinstalowałem i już zostawiłem standardowe wszystko z PES-a...ale to jak widać nic nie pomogło,próbowałem przed chwila zagrać online ranking Match i znou mnie wyrzuciło.

dzieje się tak w każdym meczu online  który dzisiaj włączyłem. :/ ehh

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #908 dnia: Listopad 23, 2012, 18:25:51 »
Konami pewnie coś robi na Live z serwerami, bo mi np. nie wyszukuje w ogóle przeciwników, nawet na ustawieniach bez ograniczeń. I do tego komunikaty z problemami w odbieraniu i wysyłaniu danych. Ale samo poruszanie się po online jak by nadal działa.

Więc trzeba być cierpliwym. Nic nie poradzisz.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #909 dnia: Listopad 23, 2012, 18:58:06 »
Mam tak dzisiaj od samego rana, wczoraj jeszcze wieczorem grałem online i nie było problemu.

trochę to dziwne ponieważ już zrobiłem całkowity Reinstal, wcześniej wyczyściłem wszystkie Savy, i foldery KONAMI oraz rejstr. zainstalowałem grę od nowa, wgrałem ten sam patch na którym grałem od początku, czyli PesEdit 2.2. i niestety nic to nie pomogło.

myślałem że to się zaczeło wtedy gdy gdy w selectorze z pesedit zmieniłem Scoreboard... (dopiero wczoraj wieczorem to zmieniłem) i własnie dzisiaj się zaczeło coś psuć wieć przeinstalowałem i już zostawiłem standardowe wszystko z PES-a...ale to jak widać nic nie pomogło,próbowałem przed chwila zagrać online ranking Match i znou mnie wyrzuciło.

dzieje się tak w każdym meczu online  który dzisiaj włączyłem. :/ ehh
to z peseditem mógł się problem zrobić... może antyvirus ci coś skasował??a pesedit settings masz na online wzięte??spróbuj skasować pesedita i zagrać na czystym i zobaczysz a jak nie to pobierz pesedita 2.3 jest teraz chyba najnowszy i zobaczysz...

Offline MarcinG8_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #910 dnia: Listopad 23, 2012, 19:14:55 »
Na szczęście trafiłem na kolegę Martinso
podpowiedział mi jak rozwiązać ten problem chodziło o usunięcie z folderu kitserver -> pesedit ->img -> i tutaj nalezało usunąć następujące pliki: unnamed_1974, unnamed_1975, unnamed_1978, unnamed_1980, unnamed_1982 - to pomogło. wgrywam właśnie PedEdit 2.3 i chce spróbowac czy po wybraniu innego niz DEFAULT scoreboardu bedzie działać normalnie zy bedzie jakiś problem.  i dam znać czy wszystko działa poprawnie.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #911 dnia: Listopad 23, 2012, 21:13:24 »
czy komus wyskakiwał taki komunikat jak włączał gre ??? ???

we are glad inform customers that in ranking match and master league online quick matches
 we have been able to identify the causes as to why you were being paired with users with a ranking outside the ranking band shown on screen
we did take measure so that the ratings of opponents customers are paired with are more in line the displayed band during regular maintanance on 20.11.2012 however this still has not fixed the issue full and we will be taking further steps so that the matchmaking is fully accurate
any further updates on this issue will be posted on to this site.we would like to apologise for all inconveniences caused in the meantime

tłumaczenie:

Cieszymy się, informować klientów, że w rankingu mecz i Master League online Quick mecze
  jesteśmy w stanie określić przyczyny, dlaczego byłeś w parze z użytkowników z rankingu poza rangą zespołu pokazanego na ekranie
zrobiliśmy środka tak, że oceny przeciwników klientów są połączone z są bardziej zgodne wyświetlane band podczas regularnego utrzymania systemu na 20.11.2012 jednak to jeszcze nie ustalona kwestia pełnego i podejmiemy dalsze kroki, aby matchmaking jest w pełni dokładny
wszelkie dalsze aktualizacje na ten temat będą publikowane na tej site.we pragnie przeprosić za wszystkie niedogodności spowodowanych w międzyczasie

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #912 dnia: Listopad 23, 2012, 21:24:32 »
a to ??? ???
Rating issues with online matchmaking
we have received reports form a number of customers that they are being paired with opponents whose ratings are outside the displayed range in ranking match
we are aware of this issue and are already investigating the causes
any updates regarding this issue will be posted on this website
we would like to apologise for all inconvenience caused

Kwestie ocen z możliwością kojarzeń
otrzymaliśmy raporty tworzą liczbę klientów, że są sparowane z przeciwnikami, których oceny są poza zakresu wyświetlanych w rankingu mecz
zdajemy sobie sprawę z tego problemu i już badania przyczyn
wszelkie aktualizacje dotyczące tej kwestii będą publikowane na tej stronie
Chcielibyśmy przeprosić za wszystkie niedogodności
z 8 postów od konami a ranking uprzejmości dalej C :(
nosz kur... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 21:26:20 wysłana przez lukakosa »

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #913 dnia: Listopad 24, 2012, 09:34:43 »
AAA jest najlepsze później AA no i A,B i te jeb... C :(dokładnie jak się gra online to lepiej na czystym 8)
gram na czystym ;\

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #914 dnia: Listopad 24, 2012, 15:26:58 »
Rowniez gram na calkowicie czystym pesie do tego praktycznie czysty komp zainstalowane mam na nim
tylko pesa mozille aimp2 i sterowniki ;] Internet kabel ↑25/↓2,5 ping 11 i przez 3 lata gry moze gora 5 osob narzekalo na lagi a gram bardzo duzo online.
Natomiast ja w co 3-4 meczu mam lagi a moja gra bazuje na dryblingu i niestety ciezko sie gra na lagu...

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #915 dnia: Listopad 24, 2012, 15:32:14 »
Rowniez gram na calkowicie czystym pesie do tego praktycznie czysty komp zainstalowane mam na nim
tylko pesa mozille aimp2 i sterowniki ;] Internet kabel ↑25/↓2,5 ping 11 i przez 3 lata gry moze gora 5 osob narzekalo na lagi a gram bardzo duzo online.
Natomiast ja w co 3-4 meczu mam lagi a moja gra bazuje na dryblingu i niestety ciezko sie gra na lagu...
jesli ktoś ma pacze wgrane typu pesedit itp to obciąża gre bo dodaje dużo grafiki,do tego dodaj zlagowanie serwerów...ja też na 10 meczy to przynajmniej ze 3-4 to lagi nistety a tez mam kompa wyczyszczonego,z defragmentowanego,net smiga aż miło ale niestety gra losuje gosci z którymi połoaczenie jest albo słabe i sa lagi albo bardzo słabe i całkiem porazka wtedy sie gra i trzeba liczyc tylko na farta w strzeleniu bramki...

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #916 dnia: Listopad 24, 2012, 15:38:53 »
jesli ktoś ma pacze wgrane typu pesedit itp to obciąża gre bo dodaje dużo grafiki,do tego dodaj zlagowanie serwerów...ja też na 10 meczy to przynajmniej ze 3-4 to lagi nistety a tez mam kompa wyczyszczonego,z defragmentowanego,net smiga aż miło ale niestety gra losuje gosci z którymi połoaczenie jest albo słabe i sa lagi albo bardzo słabe i całkiem porazka wtedy sie gra i trzeba liczyc tylko na farta w strzeleniu bramki...

No dokladnie zgadza sie ja grajac czesto ranking match po 2 w nocy to na 10 meczy w 8 mam lagi ;/ od razu wychodze z takiego meczu bo nie ma sensu grac i sie meczyc przez to mam juz ranking C niestety
na pesleague jest znacznie lepiej :)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #917 dnia: Listopad 24, 2012, 15:58:36 »
No dokladnie zgadza sie ja grajac czesto ranking match po 2 w nocy to na 10 meczy w 8 mam lagi ;/ od razu wychodze z takiego meczu bo nie ma sensu grac i sie meczyc przez to mam juz ranking C niestety
na pesleague jest znacznie lepiej :)
też mam ranking C bo jak tylko wygrywam to zaraz sie rozłaczaja w 80 minucie meczu i tak polowa gości a ci co maja ponad 700 pkt to juz napewno...nie umnie gówniarz grac jak przegrywa to ucieka a jak wygrywa to spowalnia dowload na lagi i tak 1-0 do konca trzyma...miałem 65 meczy jak spadłem do C teraz mam 220 i dalej C aby wczoraj miałem jakis komunikat pisałem pare postów wyrzej tresc...ja jak gram po 12 znowu to nie mam lagow z nikim...

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #918 dnia: Listopad 24, 2012, 17:07:46 »
też mam ranking C bo jak tylko wygrywam to zaraz sie rozłaczaja w 80 minucie meczu i tak polowa gości a ci co maja ponad 700 pkt to juz napewno...nie umnie gówniarz grac jak przegrywa to ucieka a jak wygrywa to spowalnia dowload na lagi i tak 1-0 do konca trzyma...miałem 65 meczy jak spadłem do C teraz mam 220 i dalej C aby wczoraj miałem jakis komunikat pisałem pare postów wyrzej tresc...ja jak gram po 12 znowu to nie mam lagow z nikim...

O matko tragedia ja bym nie mogl sie meczyc tak jak Ty ;/ dlatego gram na pesleague tutaj znalazlem stalych rywali okolo 50 osob ktorzy sa wporzadku fajnie sie z nimi gra i rozmawia i przede wszystkim jest swietne polaczenie zero lagow :) a Ty dlaczego nie grasz na pesleague ??

Offline treviss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2008r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #919 dnia: Listopad 24, 2012, 20:43:03 »
Czy ktoś wie co trzeba zrobić w sytuacji gdy mogę grać tylko mecze rankingowe i mecz w Master Lidze a nie mogę grać turnieji i wchodzić do lobby?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #919 dnia: Listopad 24, 2012, 20:43:03 »