Autor Wątek: Master League online-wszystko o tym trybie  (Przeczytany 81686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rks.chuwdu

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:36:25 »
Możecie mi powiedzieć jak to się dzieje, że kolesie z ratingiem ok. 400 (tak jak ja) mają skład o klasę lepszy ode mnie? Mam tu na myśli graczy, którzy kosztują ok. 20 mln euro i ponad (Lavezzi, Robinho, Robben, Aguero, Puyol, Buffon, Casillas i "robot" Cristiano itp.). Rating jest dla mnie obrazem gry. Mam przewagę remisów i wygranych nad porażkami, ale za cholerę przy ratingu 400 nie mogę zarobić na lepszych graczy (takich jak wyżej wymienieni). Tymczasem ludzie z ratingiem zbliżonym do mojego mają kilka zawwodników ok. 90 i więcej. Nie ogarniam. Może jakieś kredyty? :o



tez mi sie tak czasem zdarza że kolesie z ratingiem ok 430 maja sklad wyje...ny w kosmos, no i zastanawiam sie jak to mozliwe?! Chyba ze przegrywal koles kazdy mecz a spadl mu rank do 100, uzbieral kilkadziesat milinow, wiekszosc sprzedal a kupil za uzbierany hajs pare gwiazd ...

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:38:20 »
bardzo proste...jest bardzo banalny sposob na transfery na MLO...sam z niego korzystam a rating mam okolo 700 a sile skladu 946 bo wiecej sie nie da:)  a sklad moj liczy juz 31 zawodnikow i same gwiazdy
wraz z robotami :)

troche trzeba pomyslec i mamy gwiazdy w klubie w ciagu paru dni :)

Offline radius_bo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 22, 2013, 13:57:09 »
No jest prosty i niezawodny sposób - wygrywać jak najwięcej!:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 14:01:25 wysłana przez radius_bo »

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:57:00 »
No jest prosty i niezawodny sposób - wygrywać jak najwięcej!:)

nie nie nie...moge nawet i wszystkie mecze przegrywac a i tak bede do przodu...owszem gdy wygrywam to bede duzo bardziej bogatszy...ale po co :) skoro na ronalda pracowalem przez 3 dni i koniec zabawy :)

Offline sporek86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 22, 2013, 16:49:17 »
Jak to robisz?????

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 22, 2013, 17:50:32 »
Jak to robisz?????
Gościu Cię wali w kakuche. Widać, że wymyśla. Trzeba po prostu się namęczyć, a nie próbować iść na łatwiznę.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline radius_bo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 22, 2013, 18:34:03 »
W takim razie Ci kolesie z ratingiem 300-500 też postępują w ten sam sposób co Ty?

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 23, 2013, 11:33:37 »
W takim razie Ci kolesie z ratingiem 300-500 też postępują w ten sam sposób co Ty?

gosc co wyzej gada o waleniu w kapuche to niech sam sobie powali..po co mialbyc kogos wprowadzac w bambuko??!! no po co?!

a skoro inni maja takie sklady to jak to sobie wyobrazasz, niby jak to robia?? nawet jesli gosciu za duzo meczy nie wygrywa, no jak?!

tez bylem na skraju bankructwa w MLO, az w koncu sprobowalem tego i nie zaluje :) trzeba tylko troche pomyslec :)

znajdz sobie mnie w rankingach po sile druzyny - 946 :) nick - RACZEK , zespol gornik zabrze :) i wejdz w moje staty, sam zobaczysz ze wcale nie mam tak duzo wygranych meczy, bo moze jestem dobry
ale do najlepszych nie naleze bo gram na klawiaturze, a to troche utrudnia gre...czas w koncu przejsc na pada...

gdy zaczynalem to robic to mialem w skladzie 22 zawodnikow, potem to znaczy do dzis dalo sie tak zarobic ze mam juz prawie wszystkich grajkow, tych the best, czyli okolo 30 zawodnikow w skladzie
i na chwile obecna 80 mln euro na plusie :)

co mam ci foty porobic?? z mila checia print screena walne, i zobaczymy kto kogo w kapuche wali :)

ci co tego nie stosuja w koncu i tak beda bankrutami bo braknie kasy, gdyz z kazdym przedluzaniem kontraktu danego zawodnika jego kontrakt wzrasta :)







dla niedowiarkow - dowod :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 12:03:35 wysłana przez kezcar »

Offline sporek86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 23, 2013, 16:30:03 »
no to jak to robisz

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 23, 2013, 17:04:12 »
no to jak to robisz

tlumacze tylko tym co pisza na priva :) a na pewno nie pomagam niedowiarkom

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 23, 2013, 17:16:42 »
708 meczy.... przy tej ilości można mieć już dobry skład albo i same perełki.
Sama wygrana ilość meczy jest większa od przegranej co daje ładną sumkę, dodając do tego że ma aktywne mypes co daje bonusik...

A myślałem że masz raptem max 200 meczy co by trochę dziwiło ale przy tej ilości to nie ma czym się chwalić, pod warunkiem że bierze się odpowiednich zawodników na odpowiedni okres kontraktu za niewielkie pieniądze (mniej niż 3.5mln), aby w efekcie końcowym wyjść na konkretną prostą.

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 23, 2013, 17:54:58 »
708 meczy.... przy tej ilości można mieć już dobry skład albo i same perełki.
Sama wygrana ilość meczy jest większa od przegranej co daje ładną sumkę, dodając do tego że ma aktywne mypes co daje bonusik...

A myślałem że masz raptem max 200 meczy co by trochę dziwiło ale przy tej ilości to nie ma czym się chwalić, pod warunkiem że bierze się odpowiednich zawodników na odpowiedni okres kontraktu za niewielkie pieniądze (mniej niż 3.5mln), aby w efekcie końcowym wyjść na konkretną prostą.

prawda jest taka ze taki sklad juz mam od dawna...bardzo dawna!! od kiedy mialem 22 zawodnikow..obecnie juz mam 31. dzis kupilem nastepnego.
wiec nie sumuj tych meczy na chwile obecna :)tylko jakies poltora miesiaca do tylu :)  ...duzo meczy gralem coach mode wiec my pes bonusik odpada :)  i tak bylem do przodu wiec po co sie meczyc i
wnerwiac gdy quiterzy uciekali :)

od wczoraj mam nawet rating B  bo kurna duzo ludzi uciekalo i kapa!!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 23, 2013, 18:13:33 »
Granie coach mode to iście na łatwiznę...
Nie wiem czemu nadal to jest dostępne w online, jedynym argumentem to sprawdzenie składu z perspektywy gry przez COM, a nie wymówka że nie ma się w danej chwili czasu na grę, więc po co ją uruchamiać.

To ile masz to kij, fakt jest taki że masz ich i tak wiele.
Więc pochwal się w takim razie, kim był ten pierwszy z twej listy obecnej przy mniej więcej jakiej ilości rozegranych łącznie meczy (nie podawaj w jakim czasie), dla rozwiania wątpliwości innym zaciekawionym (nie ja na pewno).

I na tym zakończę sprostowanie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 18:16:55 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 23, 2013, 18:46:06 »
dobra powiem wam jak zarabiac :) w MLO :) polakom trzeba pomagac :)

a wiec :)

Hello.
Zasady transferow w MLO sa bardzo oczywiste.
Kto powiedzial ze musisz za kazdym razem przedluzac kontrakt zawodnikom?!

Ja poprostu jak zawodnikowi konczy sie kontrakt to go sprzedaje i znow kupuje. Wtedy masz zaoszczedzone pare $$ anizeli mialbys automtycznie tylko przedluzac.
ale uwazaj musisz miec duza kadre. liczaca przynajmniej 23 lub 24 zawodnikow. im wiecej tym lepiej.

podaje przyklad :  takiego messi.  sam transfer to okolo 48 mln. plus kontrakt na 10 meczow to 6 mln. - wiec daje 54 mln.
po rozegraniu przez niego 10 meczow sprzedaje to za 51 mln. zawsze dostajemy wiecej kasy niz zawodnik jest warty. gorzej ma sie do bramkarzy ale tez warto.

wiec znow kupuje messi za 48 plus 6. czyli daje 54 mln. wiec ile zaoszczedzilem?! 3 mln. bo przedluzajac kontrakt dalbys 6 mln a tak straciles tylko 3. 50 % w kapsi.

wiadomo ze im mniejsze kontrakty u mneijszych levelow zawodnikow to mniej zaoszczedzisz ale warto. trzeba pilnowac takze ilosci kupowanych graczy dlatego musimy miec zmiennikow.

aha - no i gdy juz macie duzo kasy by na przyklad przedluzyc raz konktakt zawodnikow to wtedy zawodnika sprzedajemy za jeszcze wieksza sume anizeli jest warty i mozemy ponownie kupic,
wtedy mamy jakby zawodnika obojetnie z jakim kontraktem na 10 meczy za free :)

Offline WykaszatoR

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 23, 2013, 18:50:55 »
Dziwne bo ja mam koło 700 meczy , dobry skład i jakoś nigdy nie bankrutowałem , oczywiście nie mam składu typu overal 95 wszyscy , jaka w tym zabawa ? Co około 150 meczy zmieniam składy , np Polska kadra narodowa , Manchester United , Repreza Brazylii  itd. Im więcej zawodników z topowym overalem , tym mniej ich umiejętności wykorzystujemy , a jak masz jednego ronaldo czy rooneya , a reszta graczy 80-89 to wykorzystujesz 90 % siły zawodników .
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1.04 CRACK

Offline gregory97

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.11.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:34:56 »
Ja mam rozegranych ok. 300 meczy jakoś 45% wygranych i mam siłe 846 i 31 zawodników. Ja mam taką strategie że jak przedłużam kontrakt to tylko na 50 meczy nie mniej. No i też zawsze na ławce trzymam ludzi z małym skilem i jak wygrywam zmieniam moich dobrych zawodników. No i co najważniejsze mam bardzo równy skład. W zasadzie 25 zawodników spokojnie może grać w pierwszym składzie. Nie ma tutaj mowy o Ronaldo czy Messim. Za kase za mecze zazwyczaj przedłużam kontrakty, a za kase z np. meczów specjalnych i z rival rankings przeznaczam na transfery.
Aupa Atleti

Offline PatrykPesFan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2011r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 23, 2013, 22:37:47 »
Wystarczy wygrywać mecze to kasa będzie :D Najlepiej starać się wygrywać special mecze z wiadomych względów. Mój skład Courtois( naprawdę zajebisty bramkarz za niedużą kasę, polecam wszystkim)-Piszczek-Boateng-Skrtel-Marcelo-Isla(tego też polecam, świetny dm, szybki, dobry odbiór, wytrzymały)-Thiago-Kaka-Di Maria-Walcott-Falcao. Staty mam średnie, tylko ponad 50% wygranych meczów :) Gram na xbox360 nick CwaniakFCB także jeśli ktoś chce może zobaczyć :)

Offline rks.chuwdu

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:18:56 »
ja mam 88wygranych,20 remisow i 89 porażek ;/

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:06:38 »
hello hello ?!?!

czy wyscie sie zapomnieli....nie dosc ze czlowiek chce wam pomoc to wy wymyslacie ze ja nie zbankrutowalem oraz wygrywac special matche....

po pierwsze chyba kazdy zauwazyl ze jak kupil zawodnika przykladowo skill okolo 80 to jego kontrakt wynosi 1,5 mln. jezeli ktos przedluza na 50 meczy , to po owych 50 meczach jego zakontraktowanie
jest duzo wyzsze....dlatego mowie lepiej jest zwolnic pilkarza i znow go kupic...nie dosc ze oszczedzacie na tym to macie zawodnikow z wysokim skillem za nijakie pieniadze....

bo ktos kto gra graczami powyzej 90 overallu nie zawsze bedzie wszystko wygrywal. to w koncu pes. dlatego jest tak quiterow bo sie boja ze zbankrutuja :)
nie znaja owego sposobu na nie wydawanie kasy na kontrakty.
a wiadomo ze rival rankings oraz special match to dodatki ktore jeszcze bardziej umacniaja nasz budzet :)

Offline fortis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:20:51 »
Tylko że jak zwalniasz tak zawodników to nie masz problemu ze zgraniem? Bo ja teraz kupiłem CR i na razie gra taki piach że masakra. :/
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:20:51 »