Autor Wątek: Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE  (Przeczytany 1606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ferdynator

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2012r.
Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE
« dnia: Październik 02, 2012, 19:29:44 »
Witam

Mam już w sumie przygotowaną konsole do gier wyłącznie w trybie online. Pozostaje mi tylko wykupić abonament i zakupić gry przez "Rynek Gier" bezpośrednio przez xbox.
Mam pytanie do fachowców korzystających z usługi LIVE oraz pytanie do graczy Pes'2013, Fifa'2013, Top Spin 4.

1. Powiedzcie tak obiektywnie, czy nowa fifa 2013 na konsole jest lepsza od konsolowej Pes 2013? Kiedyś na tym forum - a znam je kilka lat - padały hasła, że Fifa konsolowa przebija Pesa na PC i konsole. I że jedyny plus Pesa to taki, że jest bez dwóch zdań najlepszym symulatorem ale tylko na komputery PC. Jak jest dzisiaj? W demka zagram dopiero dzisiaj późnym wieczorem, ale chętnie dowiedziałbym się od doświadczonych graczy, którzy mogą dać jakieś porównania, wytknąć wady i w jednej i drugiej grze.

2. Top Spin 4 - pograłem wczoraj w demko i jestem pod wrażeniem, bez dwóch zdań najlepszy symulator tenisa na świecie. Teraz pytanie ilu ludzi online grywa w te gre przez xobox Live? Czy bez problemu znajde chętne osoby do gry, czy raczej ciężko z tym? Z Fifą lub Pes, pewnie takich problemów niema. Ludzi do grania przez całą dobe, a jak w przypadku Top Spin? Ilu ludzi w godzinach szczytu, czy opłaca się kupować te gierke pod tryb online?

3. Ostatnie pytanie dot. Rynku Gier na xbox. Jest tam możliwość zakupienia gry po przez pobranie danej gry na dysk. I tu mam pytanie: co w przypadku, kiedy gre usunę? Czy bede miał jakąś możliwość pobrania tej gry ponownie, czy stale ją utrace? Jeśli to drugie, to jest to jak dla mnie absurdalne.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2012, 20:37:14 »
1. PES i FIFA są identyczne na obie platformy. Która gra ci bardziej pasuje tą wybieraj, PES konsolowy niema możliwości takiej edycji jak na PC (patche)
2. Ciężko znaleźć kogoś online do Top Spin 4, przynajmniej ja tak miałem jakieś 3 miechy temu.
3. Niema takiej możliwości, aby uruchomić grę (nawet zainstalowaną na dysku) potrzeba płyty w napędzie.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Ferdynator

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2012r.
Odp: Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2012, 22:17:11 »
Dzięki. Co do 3 odpowiedzi, to wyczytałem coś innego. Ponoć wszystkie gry, które zakupisz przez REJESTRACJA lub LOGOWANIE (używając swojego konta) działają bez płyty. Wystarczy wyszukać gry,
kliknąć "Pobierz na konsolę Xbox 360" i zapłacić w punktach Microsoft Points. Nigdzie nie pisze, że wymagana jest płyta, co by zresztą było bez sensu. Kupować przykładowo Top Spina 4 przez marketplace za 130PLN i kupić gre w empiku za jeszcze raz tyle, żeby odpalić z płyty :)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2012, 16:31:48 »
Tam niema gier w pełnej wersji
Z wyjątkiem gier Arcade np. Alan Wake American Nightmers
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 16:53:59 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Xbox - pytanie dotyczące gier oraz usługi Xbox LIVE
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2012, 16:31:48 »