Archiwum > Rozrywka

Internet - pomoc w wyborze

<< < (2/3) > >>

pawlodar_10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDlaczego?

--- Koniec cytatu ---

No po prostu, do tego, o czym pisze kamil18 wystarczy nawet 1mb.

REJESTRACJA lub LOGOWANIEpawlodar może być taki i taki ;)

--- Koniec cytatu ---

Jesli nie jestes do tego zmuszony nie bierz mobilnego. Po kablu to wiadomo, ze teraz juz mozna miec duze predkosci po niskiej cenie, wiec to juz zalezy z kim podpiszesz umowe itd.

kamil18kks:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJesli nie jestes do tego zmuszony nie bierz mobilnego.

--- Koniec cytatu ---

A jeśli byłbym zmuszony do mobilnego? To byłoby już gorzej?

pawlodar_10:
Gorzej, bo to szajs. Sam od zawsze mam iPlusa, wiec juz znam wszystkie problemy na wylot. Przede wszystkim limity. Teraz jest juz lepiej, niz jeszcze kilka lat temu, ale mniej, niz 10 GB nie radze. Nie znam twojej intensywnosci, ale ponizej 10 to po prostu malo. Po drugie pingi, bardzo nikle szanse na jakokolwiek gre online. Dochodzi jeszcze zasieg, jesli mieszkasz gdzies na wsi, to nie wiadomo, czy zlapie w ogole 3G. Odbieranie w EDGE to tragedia.

unkas:
TYLKO I WYŁĄCZNIE UPC !!!!!!! dla mnie jakość to podstawa a UPC kładzie konkurencje na łopatki !!! a najlepsze jest to że patrząc na cenę UPC również wgniata konkurencje w fotel ja za 60 zł mam 25 mega pingi po 20/30 ms film plik 1 gb ściągam w 7 minut .....
BROŃ PANIE BOŻE przed radiówkami oraz internetem mobilnym .... oraz netią

NexaT:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENo po prostu, do tego, o czym pisze kamil18 wystarczy nawet 1mb.

--- Koniec cytatu ---
Ja sam mam 4mb/s radiówkę i z przeglądaniem stron nie jest jakoś super wesoło, a on jeszcze chce oglądać livestreamy w internecie.


--- Cytuj ---Po drugie pingi, bardzo nikle szanse na jakokolwiek gre online.
--- Koniec cytatu ---
Z 1mb/s też raczej sobie nie posieka w online. ;)

Z 20mb może przesadziłem, ale na pewno coś więcej niż mój.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej