Autor Wątek: Nowe DLC 11 października!!!  (Przeczytany 47622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 13, 2012, 11:17:40 »
bez patcha nie.człowieku najpierw patch później dlc z poziomu gry.inaczej chyba nie da rady.to ,że patche Ci nie chodzą to pisałem spróbuj reinstalke zrobić i patch i dlc ponownie.pokombinuj bo nikt Ci czarno na białym nie napisze bo nie siedzi w Twoim kompie

Offline isco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2012r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 13, 2012, 11:19:08 »
ale ja chce wgrac dlc nie z pozimu gry tylko scignąc i wklejic do folderu a m smigac ??

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 13, 2012, 11:22:06 »
ja Ci nie napisze bo tak nie wklejałem wiec nie wiem czy tak chodzi

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 13, 2012, 11:23:18 »
To ku*wa sprawdź nierozgarnięty pajacu! Patch Ci nie działa bo nie miałeś cracka! Skopiuj cracka i zadziała...

@vegas111: Zgadza się, jest działający crack, dzięki.

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 13, 2012, 11:28:06 »
PanTrojkat: spoko,śmigaj do bólu he

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 13, 2012, 11:35:26 »
Z mojej strony dzięki wielkie. Zrobiłem tak jak pisaliście i działa wszystko. POZDRO
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Mrkuba

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.09.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 13, 2012, 11:54:07 »
jak zrobić te jeb*** składy ? pobrałem wersje 1.01 ze strony konami gra sie zaktualizowała do tej wersji, z gry pobrałem aktualizacje wyskoczyło mi ze są nowe korki.Wchodzę w skład Realu a tam nadal bez zmian .

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 13, 2012, 12:02:55 »
Go to [Edit Mode] > [Transfers] > Hit Δ/Y to default squads > Click Yes and overwrite Edit Data.

Mi dla odmiany, mimo, że co prawda patch 1.01 działa, ale już DLC po zainstalowaniu wyrzuca taki komunikat: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Opcja z naciśnięciem trójkąta w Edit/Transfers nic nie daje.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 13, 2012, 12:07:20 »
Nie trzeba usuwać gry... Wystarczy wywalić dt0f z folderu download w ProgramData

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 13, 2012, 12:09:55 »
Nie trzeba usuwać gry... Wystarczy wywalić dt0f z folderu download w ProgramData
Oraz jeśli ktoś skopiował ten plik także do ".../img" to wystarczy przywrócić poprzedni. Ja tak właśnie robiłem.

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 13, 2012, 13:09:33 »
Jakiś pomysł dlaczego DLC nie chce się zainstalować z poziomu gry mimo działającego patcha 1.01?

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 13, 2012, 13:13:20 »
Wszystko działa.

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 13, 2012, 13:22:39 »
Człowieku co mnie to obchodzi?!

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 13, 2012, 13:43:50 »
A co nas obchodzą twoje wywody?

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 13, 2012, 13:48:47 »
Jakiś pomysł dlaczego DLC nie chce się zainstalować z poziomu gry mimo działającego patcha 1.01?

To pobierz z internetu i wklej do odpowiedniego folderu,ścieżka DLC była podawana kilka razy.

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 13, 2012, 14:10:17 »
Ludzie, napisaliście tu tyle spamu, tyle niepotrzebnych informacji, a nikt nigdzie nie napisał, że żeby pobrać DLC z poziomu gry (co wydaje mi się nazywać pobieraniem "automatycznym") i tak trzeba pobrać ten wymieniany wcześniej wiele razy pliczek (który wydawało się potrzebny jest jedynie do metody manualnej). Wiedziałem, że metoda "ręczna" z pliczkiem od yankey'a działa na pewno, ale myślałem, że może zmienia coś jeszcze w np. statystykach, a ja chciałem zrobić to po bożemu i mieć "czystą" grę. Niech będzie, że się nie znam, ale ja się tutaj zajmuję jedynie strzelaniem pięknych bramek. Dlatego też usilnie starałem się dowiedzieć jak dokonać updateu bezpośrednio w grze.
Oczywiście po otrzymaniu super precyzyjnych odpowiedzi typu "mi działa" zdecydowałem się i tak na metodę ręczną. Działa.

Cieszę się bardzo, jednak uważam, że połowa z Was powinna zostać rozstrzelana albo chociaż ubezwłasnowolniona. A już na pewno wykastrowana żeby powstrzymać potencjalną ekspansję Waszych genów.
Z tematu o DLC dowiedziałem się np. kto prawdopodobnie rozsiewa wirusy, kto lubi Van Persiego, a kto nie. Wiem też, że manual shoty są fajne, że podobno bynajmniej można używać jako synonim dla przynajmniej, kto się z kim nie lubi i takie tam różne.

Piszecie ku*wa nie po polsku, nie wiecie jak działa przecinek i nie rozróżniacie przyimków. Wasze zdania są pozbawione logiki więc nawet nie próbuję ich zrozumieć. Uważacie, że podzielenie się jakąś nieistotną spontaniczną myślą okraszoną niepotrzebnymi emocjami (najlepiej w towarzystwie mnóstwa bluzgów) jest komuś potrzebna, bo niby temu służyć ma forum. Otóż nie! Forum tematyczne, a już tym bardziej takie wyspecjalizowane z podziałem na działy i konkretne tematy służy sprawom, których dotyczy.
Zdaje sobie sprawę, że mówię to na podobnych zasadach, jednak czuję się zaszczuty i zmuszony powiedzieć Wam, że jesteście nędzni. Gów*o mnie również obchodzi, że zgodnie uznacie, że i moja ocena gów*o Was obchodzi - wystarczy mi świadomość, że wiecie do kogo są te żale. A jeśli choć jedna osoba miałaby dzięki temu nawrócić się na słownik, zapoznać z zasadami netykiety albo np. dokonać aborcji to będzie to mój sukces.

Jest tu za pewne mnóstwo ludzi, którzy wiedzieli co i jak, i może nawet gdzieś napisali, ale znakomita większość to urągający mojej godności troglodyci. Jak szukam kluczowych informacji to czytając Was czuję się jakbym układał jakieś semantyczne cyber puzzle. Tylko takie, które okazują się całe uj*bane gów*em i strasznie śmierdzą.

Wkur*ia mnie więc, że macie internet, że oddychamy tym samym powietrzem, i że jeśli znów zdecydowałbym się na rozgrywki online przez pesleague.pl, to musiałbym z Wami obcować. Ja rozumiem gdybyście byli inteligentni, tylko po prostu ch*je. Ale Wy jesteście niedorozwinięci i powinno się przed Wami chronić społeczeństwo. To nie internet Wam zaszkodził, tylko Wy jemu szkodzicie.
Pier*olcie się, pozdrawiam!

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 13, 2012, 14:55:23 »
@UP

 ::)

Wszystko jest napisane. A pisanie jednego i tego samego, bo na każdej stronie 3 osoby pytają się o to samo mija się z celem. Jak pobrałeś Patcha 1.01, to nie ma bata, musi działać pobieranie DLC w grze. Choć fakt faktem, że w każdym temacie jest wiele niepotrzebnych postów, przez co wątek robi się na 50 stron. Ale to jest też wina po części działania moderatorów, a raczej brak jakiegokolwiek działania.

Ps. Nie myśl, że jesteś mądrzejszy, bo użyłeś tutaj kilku wyrazów, których 90% osób nie rozumie  ;D

@topic

Ktoś tu mówił, że bramkarze w nowym Patchu bronią jak cyborgi, i był to bodajże "kostek". Ja żadnej integracji w grę bramkarzy w tym patchu nie widzę. Bronią jak bronili. Więc ten Pan to pewnie jakiś sfrustrowany nastolatek, który nie potrafił strzelić bramki :)

Offline Mrkuba

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.09.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 13, 2012, 16:01:04 »
jest juz usuniecie blura do wersji 1.01 ?

Offline PanTrojkat

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.05.2011r.
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 13, 2012, 16:05:15 »
Relację moderator/forumowicz warunkuje tylko pojęcie władzy, a nie kompetencji, więc może to być syf tej samej maści z tym, że jeden może banować, a drugi nie może nic. Nie mówię oczywiście, że tak jest, ale na pesleague.pl admin to ktoś kto daje bana osobie, której ktoś zrobił screena, że brzydko mówi. No i czasami dają jakieś nagrody. Fajnie, że jest taka inicjatywa, ale dla mnie to jest dziki zachód. Dosłownie dziki bo na słowo "crack" albo nie daj bóg "ściągnąłem z internetu" wszyscy tutaj toczą pianę. Toczą ją oczywiście zgodnie pomiędzy jakimiś późniejszymi bezsensownymi wyzywaniami się, w całym pokaleczonym od błędów, naszym pięknym języku. I za to właśnie powinny być bany! Przecież to jest miejsce publiczne. Tutaj może zaglądnąć każdy i o ile rozumiem ideę tej działalności, to o to właśnie chodzi. Powiela się później te same błędy, dając przyzwolenie na ich ciągłe robienie, bez konsekwencji. Nowomowa i prostactwo. Dbajmy więc o wizerunek! A jeśli admini nie tępią buractwa tak samo jak uczelnie wyższe nie plewią zidiocenia to później piszą takie 'isco'. Więc nie dość, że piszą co chcą, bo demokracja, to jeszcze później piszą prace magisterskie. Boli mnie życie przez Was.

a) Po pomyślnym spaczowaniu DLC nadal nie działa, bo nie chce się zainstalować - więc automatyczny update U MNIE NIE DZIAŁA, a w moim komputerze na pewno nie mieszka żaden potwór.
b) Natomiast pliczek od yankeya (metoda ręczna) załatwia sprawę i po zabiegu z menu EDIT wszystko działa.

Nie jestem mądrzejszy bo użyłem kilku mądrych słów. Użyłem ich bo jestem mądry. Ale ciekawe, że tak ładnie piszesz to akurat Ty - ten, który przelał czarę goryczy pisząc, że "wszystko działa" kiedy wyraźnie piszę, że nie działa i formułuję konkretne pytanie, na które oczekuję konkretnej odpowiedzi. Ale cieszę się, mimo iż podtrzymuję, że odpowiedź była bez sensu, że przynajmniej rozumiem Twoje wypowiedzi i nie bolą mnie oczy jak je czytam.

Pozdro

PS. Dla kolejnego przykładu pozwolę sobie zauważyć, że nie ma nic bardziej wkur*iającego jak np. odpisanie koledze wyżej "nie wiem, poszukaj". Dlatego oczekuję, że dostanie albo link, nazwę czy jakąś konkretną wskazówkę, albo wszyscy siedzą cicho i czekają, aż ktoś się dowie, żeby inni, którzy później skorzystają z szukajki nie musieli przedzierać się przez gąszcze nonsensów takich 'isco'.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 13, 2012, 16:17:33 »
Mi wszystko działa jak należy. Ściągnąłem po prostu Pesedit patch v.2.0 z wgranym najnowszym DLC i problemy znikły, oczywiście na czystą wersje Pesa. Teraz upiększam sobie go pod własne "widzi mi się" i jazda ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowe DLC 11 października!!!
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 13, 2012, 16:17:33 »