Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] //OFICJALNY MANADŻER PESLEAGUE - kolejki 7-8  (Przeczytany 32622 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

kuba.10

  • Gość
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - transfery!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 10, 2012, 00:00:07 »
WISŁA KRAKÓW

Przychodzą:
Sagbo (FC Évian Thonon Gaillard) - 3mln
Nilsson (FC Utrecht)  -4mln
Gancarczyk - 200tys

Odchodzą:
Quioto, Romell - do Romy - za 300.000
Burliga Łukasz - do Sieny - za 350.000

Zwolnieni:
Lepiarz, Damian - 25.000
Stolarski, Pawel - 25.000
Chrapek, Michal - 125.000
Szewczyk, Michal - 37.500

Szkółka - pierwszy poziom

Budżet: 10mln - 3mln - 4mln + 300.000 + 350.000 - 25.000 - 25.000 - 125.000 - 37.500 - 200tys = 3187500 - 2mln za szkółkę = 1187500



Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - transfery!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 10, 2012, 00:01:23 »
WISŁA KRAKÓW

Przychodzą:
Sagbo (FC Évian Thonon Gaillard) - 3mln
Nilsson (FC Utrecht)  -4mln
Gancarczyk - 200tys

Odchodzą:
Quioto, Romell - do Romy - za 300.000
Burliga Łukasz - do Sieny - za 350.000

Zwolnieni:
Lepiarz, Damian - 25.000
Stolarski, Pawel - 25.000
Chrapek, Michal - 125.000
Szewczyk, Michal - 37.500

Szkółka - pierwszy poziom

Budżet: 10mln - 3mln - 4mln + 300.000 + 350.000 - 25.000 - 25.000 - 125.000 - 37.500 - 200tys = 3187500 - 2mln za szkółkę = 1187500




Haha 7 sekund po północy.  :D Ale pawlodar nie jest chamem i ci to zaliczy,  ;)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - transfery!
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 10, 2012, 00:11:40 »
Ustalone było już wcześnie, więc nie ma żadnego problemu.

Koniec transferów, niedługo podam aktualny OF, po czym będziecie mogli wysyłać składy na pierwszą kolejkę.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

kuba.10

  • Gość
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - transfery!
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 10, 2012, 00:17:59 »
No wiem, lekko się spóźniłem :D Teraz już wiem, żeby nie zwlekać na ostatnią chwilę. Do robienia transferów zasiadłem o 23:25, ale potem jakieś wiadomości, dość późno dostałem informację nt. Gancarczyka, ale i tak bym zdążył gdyby nie... pewna potrzeba, tzw. dwójka :). No ale mam pewnego rodzaju nauczkę na przyszłość, więc może to i dobrze :D.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - transfery!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 10, 2012, 20:00:35 »
Rozgrywki czas zacząć


Rusza 79 sezon rozgrywek, które wyłonią Mistrza Polski. Patrząc na transfery, jakie kluby przeprowadziły może to być jeden z najciekawszych sezonów od kilku lat. Mimo, że niektóre zespoły zaciskały pasa, a do naszej ligi nie trafiła żadna z gwiazd futbolu kibice nie mogą narzekać. Przywędrowało do Polski kilku naprawdę ciekawych zawodników, którzy swoją grą mogą podnieść reputację Ekstraklasy. Szkoda trochę, że nie zobaczyliśmy żadnego spektakularnego transferu wewnątrz ligi, ale warte odnotowania są z pewnością przenosiny Piotra Ćwielonga (Śląsk -> Ruch), Maciejów Jankowskiego i Sadloka (Ruch -> Jagiellonia), czy Janusza Gancarczyka (Zagłębie -> Wisła). A kto trafił do nas z zagranicy? Klubem numer jeden pod tym względem jest z pewnością beniaminek ze Szczecina. Do Pogoni trafili gracze doświadczeni, bardzo dobrze prezentujący się w swoich klubach. Jeśli wszyscy oni wypalą Pogoń może mieć kapitalny sezon. Zanotowaliśmy także całkiem sporo powrotów polskich zawodników z zagranicznych wojaży.W tym roku na naszych boiskach ujrzymy m.in. Mateusz Klicha (Śląsk), Piotra Polczaka i Jakuba Tosika (Górnik Zabrze), Piotra Celebana i Marcina Robaka (Jagiellonia), czy też naszych byłych "farbowanych lisów" Emmanuela Olisadebe i Rogera Guerreiro (Korona). Warto przyjrzeć się również drugiemu z beniaminków - Piastowi Gliwice. Stoi on na zupełnie innym biegunie, niż Pogoń. Piast nie wykonał tego lata żadnego ruchu transferowego i bardzo ciężko będzie mu się w Ekstraklasie utrzymać.


Przewidywane pozycje w tabeli:

1. Legia Warszawa

Przybyli:

* Dario Veron
* Giuseppe Colucci
* Christian Gamboa

Odeszli:

* Michał Kopczyński
* Dominik Furman
* Albert Bruce
* Dickson Choto
* Srdja Knezevic

Przed Legionistami naprawdę ciekawy sezon. Klub pozyskał trzech solidnych zawodników, przy okazji nie pozbywając się nikogo z podstawowej jedenastki. Jeśli tylko manager dobierze odpowiednią taktykę, a żaden z zawodników nie zawiedzie, w Warszawie będą mogli świętować tak bardzo upragnione mistrzostwo.


2. Wisła Kraków

Przybyli:

* Yannick Sagbo
* Marcus Nilsson
* Janusz Gancarczyk

Odeszli:

* Romell Quioto
* Łukasz Burliga
* Damia Lepiarz
* Paweł Stolarski
* Michał Chrapek
* Michał Szewczyk

Biała Gwiazda jak co roku będzie o mistrzostwo walczyć, ale naszym zdaniem tę walkę przegra. Świetna linia pomocy z rewelacyjnym Meliksonem i solidne wzmocnienia mogą na pierwsze miejsce nie wystarczyć.


3. Lech Poznań

Przybyli:

* Marcelo Brozovic
* Thanos Petsos
* Kamil Glik
* Zaur Sadaev
* Maciej Makuszewski

Odeszli:

* Aleksander Wandzel
* Gerard Bieszczad
* Krzysztof Ratajczak
* Piotr Reiss
* Bartosz Ślusarski
* Wojciech Kędziora
* Ivan Djurdjevic

W Lechu przemeblowanie składu, drużynę opuścił po 5 latach Ivan Djurdjevic, ale za to po dwóch latach przerwy na polskie boiska w brawach Lecha wraca Kamil Glik. Tak naprawdę nie wiemy w jakiej formie jest Kolejorz, ale pierwsza trójka powinna być.


4. Śląsk Wrocław

Przybyli:

* Ismael Blanco
* Błażej Augustyn
* Paweł Kieszek
* Robert Chwastek
* Mateusz Klich

Odeszli:

* Piotr Ćwielong
* Dalibor Stevanovic
* Mariusz Pawelec
* Łukasz Gikiewicz
* Krzysztof Żukowski

Aktualny Mistrz Polski pozyskał 5 nowych zawodników, którzy mają mu pomóc powtórzyć sukces, ale będzie to arcytrudne zadanie. Każdy z pewnością będzie uważnie przyglądał się niechcianemu w Legii Ismaelowi Blanco, który podejmuje drugą próbę podbicia Polski. Do naszej ligi wracają także Błażej Augustyn i Mateusz Klich.


5. Polonia Warszawa

Przybyli:

* Ivan Fatic
* Jem Karacan
* Ammar Jemal

Odeszli:

* Mateusz Michalski
* Tomasz Hołota
* Marcin Baszczyński
* Daniel Gołębiewski
* Cosmin Cotra
* Sebastian Olczak

Piąte miejsce to chyba max, na co może liczyć w tym sezonie Polonia i jej nadpobudliwy prezes. Transfery wyglądają bardzo ciekawie, ale to wciąż za mało, aby być w TOP3.

6. Pogoń Szczecin

Przybyli:

* Alex Colon
* Sander Puri
* Dominic Oduro
* Michael Mifsud
* Ante Vitaic
* Fredrik Stoor
* Norbert Witkowski
* Lucian Sanmartean

Odeszli:

*Frączak
*Lewandowski
*Perić
*Traore
* Rudnicki
*Dąbrowsk
*Szałek
*Golla
*Klatt
*Zwoliński
*Kolendowicz
*Wiśniewski

Zdecydowany wygrany tego okna transferowego. Pozbyto się najmniej wartościowych zawodników, a w ich miejsce przyszli gracze, który mogą narobić w Ekstraklasie sporo zamieszania. Przewidujemy 6 miejsce, ale jeśli manager dobierze dobrą taktykę pod nowych zawodników może być nawet wyżej.

7. Jagiellonia Białystok

Przybyli:

* Piotr Celeban
* Richard Annang
* Nicolas Canales
* Nemanja Jovanović
* Marcin Robak
* Grzegorz Wojtkowiak
* Dudu Paraibia
* Maciej Jankowski
* Maciej Sadlok

Odeszli:

* Alexis Norambuena
* Krzysztof Baran
* Adam Radecki
* Luka Pejović
* Rudnicki
* Tomasz Zahorski
* Kądzior
* Dzalamidze
* Tarnowski
* Porębski

Powinno być lepiej, niż zeszłoroczne 10 miejsce, ale nie będzie o to łatwo. Dobre transfery, o strzelanie goli będą się martwić Jankowski i Robak, a spokój w obronie mają zapewnić Sadlok i Celeban.


8. Górnik Zabrze

Przybyli:

* Tomasz Cywka
* Piotr Polczak
* Sebastian Tyrała
* Bartosz Białkowski
* Mikołaj Lebedyński
* Jakub Tosik
* Sebastian Boenisch
* Dawid Janczyk
* Nika Dzalamidze
* Luka Pejovic

Odeszli:

* Antoni Łukasiewicz
* Krzysztof Mączyński
* Norbert Witkowski
* Michal Bedronka
* Bartosz Iwan
* Błażej Telichowski
* Gancarczyk
* Oziębała
* Sławik
* Barbus
* Margol
* Jonczyk
* Bębenek

W Zabrzu w końcu nie musieli się martwić o fundusze na transfery i przeznaczyli je na bardzo solidnych zawodników wzmacniając każdą z formacji. Poza pierwszą ósemkę nie wylecą.

9. Ruch Chorzów

Przybyli:

* Patryk Rachwał
* El Maestro
* Piotr Ćwielong
* Marcin Baszczyński

Odeszli:

* Maciej Jankowski
* Maciej Sadlok

Podobnie jak mistrz, także vice mistrz naszego kraju nie ma większych szans na obronę tego tytułu. Pozbyto się dwóch ważnych ogniw, Jankowskiego i Sadloka, a sam Piech na dużo nie wystarczy.

10. Widzew Łódź

Przybyli:

* Leo Gago
* Ionut Rada
* Zaven Badoyan

Odeszli:

* Aleksandr Lebedev

Po spadku ŁKS-u Widzew musi ratować honor Łodzi w Ekstraklasie i w tym celu pozyskano trzech graczy ciekawych zawodników, którzy do gry mogą wnieść dużo świeżości. Utrzymanie gwarantowane.


11. Lechia Gdańsk

Przybyli:

* Nuno Diogo
* Oleg Shelayev
* Mehdi Rahmati
* Jan Novak

Odeszli:

* K.Bąk
* P.Nowak
* Kostrzewa
* Kaniecki
* Kacprzycki
* Bajić

Lechia ma solidnych zawodników, ale o nic więcej, niż utrzymanie powalczyć nie da rady. Na szczęście dla kibiców udało się zatrzymać w klubie Razacka Traore i Andreu.

12. Zagłębie Lubin

Przybyli:

* Petrzela
* Seip

Odeszli:

* Csaba Horváth
* Kamil Wilczek
* Patryk Rachwał
* Darvydas Šernas
* Janusz Gancarczyk

Na pięknym Dialog Arenie znów kibice będą musieli oglądać Zagłębie niepotrafiące dorównać faworytom. Smutne, ale prawdziwe, sprowadzono dwóch piłkarzy, zatrzymano Pawłowskiego i.. tyle. Ale utrzymać się powinni.

13. Korona Kielce

Przybyli:

* Emanuel Olisadebe
* Wojciech Łobodziński
* Roger Guerreiro
* Oliver Zelenika
* Ondrej Svejdík

Odeszli:

* Golański
* Kijanskas
* El Maestro
* Bodzioch
* Papka
* Małecki
* Foszmańcyk
* Lenartowski
* Kal
* Zielinski
* Jamróz

W poprzednim sezonie Korona była bardzo blisko europejskich pucharów, ale teraz raczej już takiej szansy nie dostanie. Bardzo ciekawe transfery, do polskiej ligi wracają niedawni reprezentanci, Roger i Olisadebe, ale nie będą oni raczej pierwszoplanowymi postaciami.

14. GKS Bełchatów

Przybyli:

* Seweryn Gancarczyk
* Traore
* Sebastien Cantini
* Mariusz Pawelec

Odeszli:

- - - - - - - - -

Czasy, kiedy drużyna z Bełchatowa grała w pucharach bezpowrotnie przeminęły. Powinni się utrzymać, ale łatwo nie będzie. W drużynie pojawił się Francuz Cantini z Arles Avignon, ale nie wiadomo, czy spełni pokładane w nim nadzieje.

15. Podbeskidzie Bielsko-Biała

Przybyli:

* Pernis

Odeszli:

- - - - - - - - -

Jedyną nadzieją górali na utrzymanie jest Ireneusz Jeleń, ale nawet tak znane nazwisko Podbeskidziu może nie pomóc. Raczej spadną.

16. Piast Gliwice

Przybyli:

- - - - - - - - -

Odeszli:

- - - - - - - - -

Jeśli się utrzymają to będzie... nie, nie utrzymają się. Brak jakichkolwiek transferów strasznie zdenerwował kibiców, którzy już domagają się dymisji całego zarządu. Szykuje się bardzo ciężka jesień zespołu z Szobiszowickiej.







Jak poinformował PS karą 1 mln € władze Ekstraklasy ukarały zespoły GKS Bełchatów, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Podbeskidzie B-B, Ruch Chorzów, Wisła Kraków i Widzew Łódź za posiadanie w swej kadrze nieregulaminową ilość piłkarzy. Przypominamy, że od tego sezonu weszły w życie przepisy mówiące o tym, że liczba zawodników każdej z drużyn Ekstraklasy nie może przekraczać 26 zawodników. Władze dały managerom tych klubów czas do 12 listopada do 16:00 na zredukowanie kadry. Listę zawodników do zwolnienia należy przesłać pod REJESTRACJA lub LOGOWANIE adres.





Aktualny OF w pierwszym poście. Składy na pierwszą kolejkę do 13 listopada do 18:00.

« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 21:05:05 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 10, 2012, 20:49:03 »
W górę serca niech zwycięża LECH - KOLEJORZ !!!!!
Jakie tam trzecie miejsce, idziemy na majstra. Powodzenia panowie, zobaczymy jak się sprawdzą nowe nabytki.

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 10, 2012, 21:17:10 »
Powiem szczerze - transfery Pogoni są dla mnie niesprawiedliwe . Rozumiem , że chciałeś zachować realizm gry nie pozwalając mi na transfery lepszych graczy , ale zawodnicy których ja chciałem kupić do Legii są o niebo gorsi od zawodników kupionych przez menedzera Pogonii . Zawodnicy o Overallu 85 i 86 w polskiej lidze ? W Pogonii ?!
Żeby nie było - nie zamierzam wszczynać jakichś kłotni , po prostu uważam , że to nie fair w stosunku do innych klubów .
ronaldo3.png" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 10, 2012, 21:26:04 »
Powiem szczerze - transfery Pogoni są dla mnie niesprawiedliwe . Rozumiem , że chciałeś zachować realizm gry nie pozwalając mi na transfery lepszych graczy , ale zawodnicy których ja chciałem kupić do Legii są o niebo gorsi od zawodników kupionych przez menedzera Pogonii . Zawodnicy o Overallu 85 i 86 w polskiej lidze ? W Pogonii ?!
Żeby nie było - nie zamierzam wszczynać jakichś kłotni , po prostu uważam , że to nie fair w stosunku do innych klubów .
Jeden ma 86. 85 nie ma...Lechia też ma bramkarza 84 dla przykładu i pewnie jeszcze by się coś znalazło.

Menedżera Ekstraklasy prowadzi się trudno właśnie w związku z taką sprawą, nie mniej jednak wydaje mi się,że sprawa nie rozgrywa się tutaj o Overall, a o klasę zawodnika w realu. Ja pościągałem tak naprawdę anonimy, a być może Ty chciałeś kogoś znanego(chociaż może słabszego). Nie wiem jak pawłodar to oceniał.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 10, 2012, 21:46:48 »
Pawlodar pozwoliłeś na transfery zawodników o umiejętnościach powyżej 80+? Trochę to dziwne, ale najważniejsze, żeby manager "żył".

Podsumowanie super; na pewno poświęciłeś mnóstwo czasu. No i fajnie, że wyróżniłeś transfer Gancarczyka. Niestety, ale w tym okienku udało mi się dokonać zaledwie dwa transfer. Jednak mam nadzieję, że będą one ważnym wzmocnieniem. W każdym bądź razie powinno starczyć na utrzymanie.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 10, 2012, 21:47:46 »
85 ma Lucian Sanmarten , 86 Fredrik Stoor .
Zgadza się , niektorzy z zawodnikow ktorych chcialem kupic byli znani , ale wiekszosci nie znalem . Jeśli chodzi o to że twoi zawodnicy sa anonimowi ... Zawodnikow z Overallem powyzej 85 nietrudno znalezc na pesstats . Ale trudno teraz już z tym nic nie zrobimy , po prostu myślałem , że takich zawodników nie można kupować ...
ronaldo3.png" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 10, 2012, 22:18:10 »
Nigdzie nic nie było napisane więc znalazłem i kupiłem. Gdyby ich pawłodar odrzucił to nie miałbym w ogóle żadnych pretensji. Także ja ręce umywam.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 10, 2012, 22:33:18 »
walec, na twojej liście byli sami znani zawodnicy. I nie patrzcie na te overalle, bo to nie jest wyznacznikiem niczego. Pojedyncze statystyki mają porównywalne do Ljuboji, czy Meliksona.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 10, 2012, 22:53:09 »
Nie lepiej było zrobić, że można kupować tylko zawodników z OFa? Nie byłoby problemu...

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 11, 2012, 07:45:34 »
Nie lepiej było zrobić, że można kupować tylko zawodników z OFa? Nie byłoby problemu...
To byłoby trochę nierealne...Bo liga polska jest najsłabsza z PESa i już widzę jak piłkarze Malagi, Bayeru, Porto, Anderlechtu, (przykłady tylko) przychodzą do Polski. Takich piłkarzy, którzy by rzeczywiście ewentualnie mogli przyjść jest strasznie mało, a w wielu przypadkach jeszcze są to gracze słabsi od Ekstraklasowych.

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 11, 2012, 08:35:19 »
Dobra Koniec Tematu .

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 11, 2012, 09:56:52 »
Jeszcze ode mnie.
Jak ma być Wam lepiej, jak macie narzekać ,że wygrywam mecze bo mam jednego dobrego obrońcę to mogę go zwolnić i ściągnąć kogoś słabszego. Dla mnie to tylko zabawa, a widzę,że dla wielu już nie. Nie doczytacie regulaminów, a potem tylko pretensje.
Pozdrawiam.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 11, 2012, 10:17:31 »
pawlodar poświęca swój czas i macie menedżera z jego dobrej woli, więc proszę was, przestańcie marudzić o jednego czy tam dwóch zawodników...

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 11, 2012, 10:43:56 »
Zgadzam się z RoGalosem i Darkiem - podejdźcie do tego na zasadzie zabawy, a nie wyścigu o to, kto ma wygrać Ekstraklasę. Poza tym więcej frajdy daje gra drużyną, która jest słabsza, a która dzięki Waszej taktyce zaczyna osiągać wyniki, niż ta, którą się wygrywa jak leci. Przynajmniej ja mam takie podejście. I dlatego wziąłem Widzew, wzmocniłem się na trzech pozycjach i nie płaczę, że ktoś tam ma lepszych zawodników. Bo to tylko gra, zabawa, a nie wyścig szczurów.

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 11, 2012, 15:31:21 »
Hmm , domyslalem sie ze tak to potraktujecie . Po co się spinać ? Ja wyrazilem jedynie swoje zdanie , nie oczekiwalem zadnej dyskusji na ten temat . Moglem sie wstrzymac i zachowac to dla siebie . Moj blad ;p .
ronaldo3.png" border="0

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 11, 2012, 16:23:01 »
Hmm , domyslalem sie ze tak to potraktujecie . Po co się spinać ?

Z tego, co zaobserwowałem, to nikt się nie spina, tylko wyraża swoje zdanie. Więcej dystansu do tego co czytasz, walec ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa [PES 2013] - składy!
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 11, 2012, 16:23:01 »