Autor Wątek: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...  (Przeczytany 1774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« dnia: Listopad 01, 2012, 18:56:44 »
   Witam!!! ;) Chciałbym przedyskutować pewną kwestię... ;) Otóż mamy na forum dwóch świetnych twórców patchy/dodatków itp. - stanek1983 oraz radeqq81... Są oni zasłużeni dla forum dzięki nim ludzie wbijają i powiększa się ich grono oraz popularność strony. Ale przejdźmy do rzeczy... Wg mnie jak i innych nie powinni oni pełnić tu roli Moderatorów - z bardzo prostych względów. Nie śledzą forum - jego działów/wątków szczególnie podstawowego, którym jest dział PES2013... Nie znajdziemy ich postów w tych wątkach - brak aktywności... Nie pilnują porządku na forum ani nie pomagają innym, a są to przecież podstawowe zadania należące do Moderatora Forum... Z tych zadań bardzo dobrze wywiązuje się Ukassiu i pawlodar i są to odpowiedni ludzie na takim "stanowisku"... Oczywiście nie zaprzeczę, że stanek i radeqq nic nie robią, ponieważ są aktywni w dziale Patche i option files / Patches and Option Files, gdzie stoją ich "dzieła" ;) i tam znajdziemy ich posty... Z tego też powodu powinni być Twórcami dodatków na tym forum, a nie Moderatorami, bo w tej kwestii tu nie istnieją... Mamy tutaj osoby, które lepiej by to ogarnęły... Proszę osobę kompetentną, żeby to rozważyła, bo chyba nie mówię głupio...          
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 19:00:33 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2012, 15:55:15 »
Sami powinni odpowiedzieć na te zarzuty, bo faktycznie wygląda na to, ze Artur ma racje, chyba, że faktycznie w ogóle nie zaglądają do innych działów, to będzie z tym problem.;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 15:59:21 wysłana przez Ukassiu »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 16:00:55 »
Trudno nie przyznać racji, a jakaś pomoc zawsze się przyda...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2012, 19:12:29 »
heh... najlepsze jest to, że oni nawet pewnie nie wiedzą, że taki wątek tu powstał... :D :D ::) ::) Po prostu to są ludzie z działu patchy, czyli najzwyczajniej w świecie świetni patchmakerzy... :) :) ;)
" border="0" border="0

Offline Radeqq81

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Płock
  • Wiadomości: 2068
  • Dostał Piw: 214
  • Na forum od: 01.04.2010r.
  • Najlepszy Patchmaker/Twórca Dodatków 2012r.
    • Status GG
    • Moje mody,dodatki do PES.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 23:10:12 »
Zaglądam wszędzie, a to,że nie piszę wątków to nie znaczy że nie usuwam zbędnych i nie nadzoruje działów:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
NIE POMAGAM NA PW-OD TEGO JEST FORUM!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2012, 14:38:05 »
Jakoś nas nie przekonujesz. Działy ogarniają Ukassiu i pawlodar, a także kilka innych osób i to widać na co dzień...

Proszę bardzo zobacz jaka jest Twoja aktywność w dziale, w którym jako Moderator powinieneś być najczęściej: REJESTRACJA lub LOGOWANIE Nie widziałem tam Twojego postu czy stanka zresztą to samo AreQ, który ostatnią wiadomość napisał 3 miesiące temu - tak się interesujecie forum... Jesteście świetnymi patchmakerami, ale forum się nie interesujecie
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 14:44:36 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

stanek1983

  • Gość
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2012, 07:34:28 »
zaraz zaraz , ja sie w wasze "stanowiska " na forum nie mieszam, kiedyś robiłem porządki usuwąłem tematy za co dostałem opr. ja nie jestem aktywny na forum??? acha moze mam sobie w ogole stąd spadać.......... przykro mi pracuje po 20 godz. dziennie, teraz zdaję prawko, jak bedę już na stałe w Norwegii, to wiecej czasu bede mial dla forum, choć i teraz całymi wieczorami na nim siedze

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2012, 15:40:48 »
kto tu każe Ci spadać??? I kto mówi, że nie jesteś aktywny na forum?? Tylko problem w tym, że nie w taki sposób jaki powinieneś...
Jesteście świetnymi patchmakerami, ale forum się nie interesujecie
Z tego co widzę, to wg Was usuwanie tematów to jedyne wasze zadania ::) ::) A gdzie pomoc innym userom??? Gdy co roku wychodzą nowe PES-y dział z konkretnym czyt. PES2012/PES2013 jest najbardziej oblężonym przez nowych użytkowników, którzy potrzebują wskazówek dotyczących problemów, czy zwyczajnego "poruszania" się po forum - i gdzie Wy wtedy jesteście???!! Nawet waszego postu w tych działach znaleźć nie można!! I jeżeli masz obowiązki co bardzo dobrze jestem w stanie rozumieć, to zwyczajnie nie powinieneś być na takim stanowisku... Ja uczę się w weekendy i mam na to czas choć nie jestem upoważniony do tego, to zajmuję się forum - wystarczy popatrzeć na moją aktywność. Nie wiem też, ile już osób podziękowało mi za moją free pomoc... Zawsze staram się wprowadzić jakieś innowacje na forum czy stronie i często moje pomysły wchodzą. Dziwne też, że Ukassiu i pawlodar uważają podobnie jak ja... Nic dziwnego skoro wasza trójka, czyli pozostali Młodsi Mod. nie wykonują swojej "roboty"... AreQ ostatni post napisał 3 miesiące temu - no to pokazuje jak się interesuje. Wiem... :-\ Zawsze mówię co myślę... I często ludziom nie pasują takie niewygodne fakty... :-X Sprawa jest prosta - jak w temacie: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 15:43:19 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2012, 20:26:49 »
Przepraszam stanka i radeqq81 ze dopiero teraz zabieram glos w ich obronie!!! Zapracowany jestem a i start pes13 i ligi powoduje ze mam mniej czasu.

Lekko mówiąc proszę "Artura", aby nie wtrącał się w nie swoje sprawy....
Nie byłeś obecny podczas wybierania osób, które chcieliśmy aby nam pomogły więc nie wiesz jakie są obowiązki chłopaków.
A w taki sposób nigdy nie dostaniesz się do "załogi" pesleague - mimo, że już wielokrotnie próbowałeś... nie ode mnie to zależy, ale widocznie coś musiało być na rzeczy.

Ja też nie ogarniam działu pomoc PES, dodatki itd. - po prostu nie da się wszystkiego robić. Czy z tego powodu też mam zrezygnować??

Tak więc temat wkrótce zamykam i proszę zostawić chłopaków w spokoju!!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2012, 20:28:38 »
no problem chłopców zostawiam w spokoju ;D ;D ;)
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2012, 20:43:15 »
no to sie ciesze ze to sobie wyjasnilismy :)

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2012, 21:02:45 »
nie oszukujmy się kilku nowych moderatorow by sie przydalo ale takich, ktorzy by cos wniesli a nie tylko wk*rwiali forumowiczow (na pesleague akurat takiego zjawiska nie zaobserwowalem ale na innych forach mozna sie z nim spotkac)
w wielu watkach jest burdel, ludzie pisze 5 postow post pod postem, albo po raz setny bedzie zalozony watek "prosba o najnowsze buty CR7" choc sa w kazdym bootpacku i zostaly wstawione linki np. z pes-patch do tych butow wykonane przez trzech roznych bootmakerow (mniejsza o to czy ta forma jest poprawna ale kazdy wie o co chodzi) albo temat ja cos wgrac choc jak byk w tym dziale, w ktorym jest dany watek jest podczepiony temat, w ktorym wszystko ladnie pisze co i jak
kiedys mialem mlodszego moderatora na pesleague mialem  swoja "mala dzialke", ktora mnie cieszyla ale niektorzy forumowicze mnie dobijali
w sumie mozna by dac jakis nowych 2 max 3 moderatow do dzialow z dodatkami do 13 na okres probny na pewno wprowadziliby powiew swiezosci
takie jest moje zdanie a Zarzad PZPN Pesleague pewnie podejmie sluszna decyzje

wg mnie najlepszymi moderatorami do działów  z dodatkami są twórcy dodatków
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 21:06:03 wysłana przez tyrhen »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2012, 21:26:29 »
masz racje dlatego jak moze zauwazyles pojawily sie "zielone ikonki" - ludzie dostaja nowe rangi, Ci zasluzeni ktorzy maja leb na karku sa potem pana ich wlasnego watku

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2012, 23:20:22 »
Przepraszam stanka i radeqq81 ze dopiero teraz zabieram glos w ich obronie!!! Zapracowany jestem a i start pes13 i ligi powoduje ze mam mniej czasu.

Lekko mówiąc proszę "Artura", aby nie wtrącał się w nie swoje sprawy....
Nie byłeś obecny podczas wybierania osób, które chcieliśmy aby nam pomogły więc nie wiesz jakie są obowiązki chłopaków.
A w taki sposób nigdy nie dostaniesz się do "załogi" pesleague - mimo, że już wielokrotnie próbowałeś... nie ode mnie to zależy, ale widocznie coś musiało być na rzeczy.

Ja też nie ogarniam działu pomoc PES, dodatki itd. - po prostu nie da się wszystkiego robić. Czy z tego powodu też mam zrezygnować??

Tak więc temat wkrótce zamykam i proszę zostawić chłopaków w spokoju!!
no i tak... dobrze sabbi, że wybroniłeś stanka i radka, bo sami by tego nie zrobili... No chyba, że jesteś w stanie - lub ktoś upoważniony, bo chciałbym usłyszeć jakie zadania na forum jako Moderatorzy mają Ci obaj Panowie oprócz tworzenia dodatków na forum - no chyba, że tylko takie... A jeśli chodzi o mnie to wiem - akcja przy wydaniu Spolszczenia do 12tki, gdzie naciupałałem jednemu błaznowi, który kompletnie nie szanował naszej darmowej pracy - pamiętam jeszcze jak pawlodar na gg podziękował mi mówiąc, że sam chciał mu to powiedzieć - ale... ale ostatecznie ja to za "nas" zrobiłem... Pamiętam też, że człowiek, którego Regulamin tu stoi DomManU również podobnie, lub nawet jeszcze gorzej niż ja wyrażał się na temat takich gości, gdy wydawał tu jeszcze patche z Michałem... Potem akcja z Matipem, który sam nie jest święty... Następne parę śmiesznych kłótni - to jest na "rzeczy", więc możemy "spuścić" zasłonę milczenia ... Do tego dochodzi to, że któryś z Was uważa mnie za dziecko proszące o Moda - no w sumie tak... Powoli to do mnie dociera... Szkoda tylko, że Wy patrzycie na mnie przez pryzmat tych zdarzeń, a nie na to, co dobrego tu już zrobiłem i ile pracy włożyłem...

Tyle mam do powodzenia Załodze pesleague...

P.S. sabbi chyba musisz stanka z kolejnych tarapatów wyciągać... :-\ :-\ Ale się uwzięli...
" border="0" border="0

stanek1983

  • Gość
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2012, 00:31:31 »
nie nie musiał, ale zwlekałem by zobaczyć kto tu kogo szanuje........


prawda boli.......

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2012, 00:55:50 »
Prawda nieraz boli i trzeba się umieć do nie przyznać... Ja to już zrobiłem - a Ty...???
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 00:57:37 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Młodszy Moderator, a Twórca dodatków...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2012, 00:55:50 »