Autor Wątek: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?  (Przeczytany 2318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« dnia: Styczeń 12, 2013, 23:02:33 »
Chciałbym się zapytać organizatorów dlaczego nie było podsumowania pierwszego sezonu Ligi oraz Pucharu Ligi?
Co rok były podsumowania każdych rozgrywek a w tym cisza, co jest trochę nie fer co do wszystkich uczestników rozgrywek.
Ruszają kolejne edycje rozgrywek,wszystko fajnie,ale co z tamtymi ?
Chciałbym także prosić w imieniu moim i wszystkich graczy którzy w ligach zajęli miejsce od 1-6 aby wpisać bonus za zajęcie danego miejsca w lidze,a także o wpisanie mi bonusu za wygranie Pucharu Ligi :

-> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Chciałbym także się zapytać, dlaczego po rozegranym Pucharu dnia a także Turnieju dnia, organizator nie wpisuje nagrody dla gracza?
Tak wypadło że od 23grudnia 2012r do 9stycznia 2013r rozegrano 2puchary dnia i 3turnieje dnia gdzie wygrałem wszystkie (nie licząć PES Tour gdzie nie brałem udziału)
I teraz powstał bałagan iż bonus dostałem do profilu,ale do rubryki "NAGRODY" nic nie mam wpisane kim i kiedy grałem.
I tu pytanie do Administracji, czy jest problem w systemie, bo Dabal jako jedyny mi napisał SAM bez żadnych próśb, że wpisał mi wszystko a jednak w karcie gracza nie mam.

Może nie powinienem pisać tego do Administratorów, opiekunów rozgrywek i organizatorów P/D i T/D, ale jak wymagacie od graczy wpisywanie wyniku zaraz po meczu, to także powinno działać w drugą stronę abyście i wy wpisali dla gracza zaraz po zakończeniu turnieju,pucharu nagrodę, lub w najgorszym przypadku na drugi dzień,aby nie było potem bałaganu.

Wiem dobrze że Matip mnie nie darzysz sympatią ale jak Cię proszę o odpowiedz lub wpisanie mi nagrody po 3-4dniach od wygrania, to Ty mi z bulwersem piszesz "jak bede miał czas to wpisze" czy to jest godne zachowanie Twoje wobec mnie?

Proszę o nie kasowanie tematu, przepraszam także za lekturke,chciałbym tylko prosić o prostą odpowiedz, bynajmniej i ja i gracze będę wiedzieć o co chodzi i w czym jest problem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2013, 23:16:42 wysłana przez Martinso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2013, 23:15:39 »

Wiem dobrze że Matip mnie nie darzysz sympatią ale jak Cię proszę o odpowiedz lub wpisanie mi nagrody po 3-4dniach od wygrania, to Ty mi z bulwersem piszesz "jak bede miał czas to wpisze" czy to jest godne zachowanie Twoje wobec mnie?


Jak zawsze widzisz atak na Twoja osobe i jak zawsze czujesz sie poszkodowany :) Wpisywalem Ci nagrode jak sam zauwazyles dostales tylko bonusa po czym napisales:

<Martinso> chyba jakis bład musi byc na stronie, bo w nagrodach nie zapisuje sie
<Martinso> w profilu
<Martinso> ale dz

Sluze teraz rozmowe (spojrz na date i godzine):



I zrozum to, ze ludzie maja obowiazki, ale jedni maja obowiazki itp. a inni maja jedynie w glowie punkty do ran i wpisy w osiagnieciach :)

A i zeby nie bylo ze Ci nie odpisalem, to sam wiesz ze moj nick jest obecny na mircu prawie caly czas, to nie znaczy ze jestem online! I akurat jak juz bylem przy PC, to akurat Ciebie nie bylo!

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2013, 23:28:57 »
Nie mogłeś tak od razu napisać  ???
Żadnego poszkodowanego nie udaje, tylko zadałem proste pytanie, a Ty wyjezdzasz z prowokującym tekstem o pkt.
Matip nie oszukujmy się, że te "newsy" w większości są na kopiuj -> wklej, więc proszę nie pisz bzdur że nie ma czasu, bo wiadomości o rozpoczęcie drugiego sezonu Ligi i PL już są.
Jeżeli zaczynasz rozgrywki newsem życząc graczom powodzenia, to zakończ je gratulując zwycięzcom oraz podziękuj innym, którzy wzięli udział w nich.

P.s. Dziękuje Tobie że udzieliłeś mi tu odpowiedzi, spodziewałem się usunięcia tematu, miłe pozytywne zaskoczenie  ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2013, 23:36:36 wysłana przez Martinso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2013, 23:49:39 »
Żadnego poszkodowanego nie udaje, tylko zadałem proste pytanie, a Ty wyjezdzasz z prowokującym tekstem o pkt.
Matip nie oszukujmy się, że te "newsy" w większości są na kopiuj -> wklej, więc proszę nie pisz bzdur że nie ma czasu, bo wiadomości o rozpoczęcie drugiego sezonu Ligi i PL już są.

Bo na kazdym kroku udowadniasz ze PES i punkty sa Twoim calym swiatem!
O braku czasu, to nawiazywalem do wstawienia nagrody do profilu, a nie o jakis newsach ;)

"sprawdze, tylko jeszcze w robocie nie mailem chwili wolnego"

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2013, 23:58:11 »
Bo na kazdym kroku udowadniasz ze PES i punkty sa Twoim calym swiatem!
O braku czasu, to nawiazywalem do wstawienia nagrody do profilu, a nie o jakis newsach ;)

"sprawdze, tylko jeszcze w robocie nie mailem chwili wolnego"

Dlatego misiu Tobie piszę tak jak w pierwszym poście, jeżeli od graczy wymagacie aby wpisywali wyniki od razu po meczu, to czemu organizatorzy nie mogą wpisać nagrody zaraz po zakończeniu pucharu,turnieju,ligi,pucharu ligi czy też innej rozgrywki, i dodanie prostego newsa na temat zakończenia rozgrywek, ile to zajmuje 1-2minutki pięć? czy z godzinę?
Czytaj trochę powoli ze zrozumieniem, nie chce robić żadnej awantury,zadałem tylko jedno pytanie a Ty się napinasz nie wiem po co i na co.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 00:01:13 wysłana przez Martinso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2013, 00:00:53 »
Dlatego misiu Tobie piszę tak jak w pierwszym poście, jeżeli od graczy wymagacie aby wpisywali wyniki od razu po meczu, to czemu organizatorzy nie mogą wpisać nagrody zaraz po zakończeniu pucharu,turnieju,ligi,pucharu ligi czy też innej rozgrywki, ile to zajmuje 1-2minutki czy z godzinę?
Czytaj trochę powoli ze zrozumieniem, nie chce robić żadnej awantury,zadałem tylko jedno pytanie a Ty się napinasz nie wiem po co i na co.

Przeciez Ci odpowiedzialem co jest tego powodem! Czy zaraz po pucharze, czy godzine po pucharze czy dzien czy dwa czy piec to jak mam to zrobic, skoro nie dziala dodanie nagrody i msciciel ma to zrobic? Kapisz to, czy nie?

Duzo zmieni to w Twoim zyciu jak wpis pojawi sie po tygodniu??

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2013, 00:05:55 »
Przeciez Ci odpowiedzialem co jest tego powodem! Czy zaraz po pucharze, czy godzine po pucharze czy dzien czy dwa czy piec to jak mam to zrobic, skoro nie dziala dodanie nagrody i msciciel ma to zrobic? Kapisz to, czy nie?

Zostawmy już te puchary dnia i turnieje gdzie nie działa system w rubryce "nagroda", tu już mi dałeś odpowiedz na którą nie wiedziałem od 23grudnia, i podziękowałem.
Chodzi mi o prosty news zacytuje jeszcze raz to co napisałem :

" Jeżeli zaczynasz rozgrywki newsem życząc graczom powodzenia, to zakończ je gratulując zwycięzcom oraz podziękuj innym, którzy wzięli udział w nich."

Trudno tak naprawdę? Czy nie ma czasu?

Wiesz, szczerze Tobie powiem że nie ma tych newsów ponieważ ja wygrałem 1lige i wygrałem puchar Ligi, a że Ty w większości odpowiadasz za newsy to ich nie ma i tyle, więc dziękuje Tobie za szacunek jaki masz do mnie.
Nie jesteś obiektywny i dlatego nie powinieneś mieć tej funkcji jaką masz, już dawno to Tobie pisałem i jak większość na pesleague na forum jak i na mircu myśli tak samo jak ja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 00:16:22 wysłana przez Martinso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2013, 01:11:58 »
" Jeżeli zaczynasz rozgrywki newsem życząc graczom powodzenia, to zakończ je gratulując zwycięzcom oraz podziękuj innym, którzy wzięli udział w nich."

Trudno tak naprawdę? Czy nie ma czasu?

Wiesz, szczerze Tobie powiem że nie ma tych newsów ponieważ ja wygrałem 1lige i wygrałem puchar Ligi, a że Ty w większości odpowiadasz za newsy to ich nie ma i tyle, więc dziękuje Tobie za szacunek jaki masz do mnie.
Nie jesteś obiektywny i dlatego nie powinieneś mieć tej funkcji jaką masz, już dawno to Tobie pisałem i jak większość na pesleague na forum jak i na mircu myśli tak samo jak ja.


x razy prowadzilem jakies rozgrywki i za kazdym razem zadnego newsa podsumowywujacego nie dawalem, czy to Ty wygrales czy kto kolwiek inny, ale spoko na Twoje zyczenie teraz beda tego typu newsy ;) A jesli Ty wygrasz, to nawet postaram sie o rozeslanie mailngu oraz wiadomosci na gg do wszystkich uzytkownikow z informacja o Twojej wygranej :)

Co do ligi to tym bardziej w zyciu nic takiego nie wstawialem - jesli sie nie myle, to belze zawsze to robil :)

Oj Martinku kto powinien byc, a kto nie to akurat Ty masz najwiecej do powiedzenia ;)

Co do graczy to wiekszosc, a nawet moze 90% graczy uwaza ze CIEBIE juz dawno tutaj powinno nie byc :D

Ja Ci wytlumaczylem to co mialem do wytlumaczenia... Miales do mnie problem odnosnie wstawienia nagrody ja Ci wyjasnilem, ze Ty nie potrafisz pewnych rzeczy zrozumiec to wybacz...

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2013, 19:04:35 »
nie wierzę :):) dla niego to naprawdę jest ważne czy ma wpisane że wygrał PD i czy dostał punkty bonusowe...:):) to niemożliwe:):)

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2013, 22:24:45 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Podsumowanie rozgrywek na pesleague -> problem ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2013, 22:24:45 »