Autor Wątek: Posty o wo  (Przeczytany 1158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Posty o wo
« dnia: Listopad 16, 2012, 12:09:59 »
Nie rozumiem jednego pisania postow o wo na dzien przed zakonczeniem terminu rozegrania spotkania jaki to ma cel ? Dlaczego postow nie mozna juz pisac po terminie do ktorego mozna rozegrac spotkanie ?
Czesto jest taka sytuacja ze umawiasz sie z graczem na gre w ostatni dzien w ktory mozna rozegrac, wiec co mam teraz pisac posty o przyznanie wo na moja korzysc skoro jestem z graczami umowiony na jutro na gre ? W jaki sposob mam argumentowac ? Pisze posta w razie czego gdyby gracz sie jutro nie zjawil poniewaz termin pisania postow jest do dzisiaj. Uwazam ze termin pisania postow powinien pokrywac sie z terminem rozegrania spotkania.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2012, 12:20:50 »
DavidDave - Ty we wszystkim chcesz wprowadzac swoje zasady :) i Ty nie rozumiesz jednego tylko wiekszosci rzeczy nie rozumiesz ;)
Jesli jestes umowiny z gosciem, tzn. ze masz z nim kontakt, wiec Twoj post o wo i tak zostal by odrzucony i dostali byscie wo obustronne i dodatkowy tydzien na rozegranie meczu ;)
Jesli dany gracz nie odzywa sie caly tydzien, to Ty w sobote wstawiasz posta o wo, a jesli sie zglosi w niedziele to piszesz na forum ze rozegrane, albo kasujesz posta ;)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2012, 12:28:22 »
David termin rozgrywania meczów masz do np. 18. Jeżeli termin pisania byłby też do 18 to wtedy ja w poniedziałek rano wpisuje WO. Niby "OK" ale jeśli ktoś wrzuci posta nie do końca zgodnego to przeciwnik nie ma czasu zgłosić pretensji.

Więc jeśli trzeba pisać post o WO na dzień przed terminem to każdy z graczy sprawdza sobie w niedziele czy przeciwnik nie leci w kulki i sprawa jasna.

A czemu nie po czasie?? Bo się robi wieeeelki burdel. Pan X będzie płakał o przyznanie mu WO w poniedziałek, pan Y w środę, a pan Z w piątek. Każdy ma swoje prawa i obowiązki, po to jest regulamin ligi itd. Nie będziemy przez miesiąc roztrząsać spraw o WO bo nikt z nas nie ma na to czasu.

Nie pasują zasady - nie zapisuj się do ligi.

P.S. Ja to robię tak, że jeśli umawiam się na mecz na niedzielę to piszę już w piątek/sobotę posta i piszę, że umówiony jestem na mecz. A jak nie dojdzie do meczu to edytuje posta i wrzucam fotkę iż przeciwnik się nie zjawił.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:31:33 wysłana przez es_sabbi »

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2012, 12:34:16 »
DavidDave - Ty we wszystkim chcesz wprowadzac swoje zasady :) i Ty nie rozumiesz jednego tylko wiekszosci rzeczy nie rozumiesz ;)

Przesadzasz nie we wszystkim a tak naprawde w niczym po prostu jesli cos jest zle skonstruowane albo czegos nie rozumiem to o tym pisze od tego jest chyba forum by mozna bylo sie wypowiedziec czyz nie ? ;)

Jesli jestes umowiny z gosciem, tzn. ze masz z nim kontakt, wiec Twoj post o wo i tak zostal by odrzucony i dostali byscie wo obustronne i dodatkowy tydzien na rozegranie meczu ;)

Kolejna glupota ;/ Pomysl logicznie czy taka zasada jest sprawiedliwa przykladowo piszesz do przeciwnika codziennie odpisuje on po tygodniu ze moze zagrac dopiero ostatniego dnia terminu ktorego sie nie pojawia i mecz nie zostaje rozegrany a gracze otrzymuja wo obustronne chodz do meczu nie doszlo z winy jednego gracza. Beznadziejny i bardzo nie sprawiedliwy regulamin wiec jak tu nie mowic o wprowadzeniu zmian skoro sa one KONIECZNE I NATYCHMIASTOWE w takich przypadkach ale z tego co zauwazylem zarzad nie potrafi sie przyznac do bledu jesli cos jest zle skonstruowane.
Poza tym widzialem setki przypadkow gdzie kontakt z graczem byl a opiekun i tak przyznawal wo na korzysc tego ktory napisal posta wiec cos tu nie trzyma sie kupy w Twojej wypowiedzi ;)

Jesli dany gracz nie odzywa sie caly tydzien, to Ty w sobote wstawiasz posta o wo, a jesli sie zglosi w niedziele to piszesz na forum ze rozegrane, albo kasujesz posta ;)
A co jesli Ciebie w niedziele nie bedzie ??

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2012, 12:36:57 »
Dzieki Sabbi za odpowiedz :) Ja nie pisalem dlatego ze mi zasady nie pasuja tylko dlatego ze ich nie rozumialem i nie wiedzialem jak zachowac sie w takiej sytuacji czy mam pisac posta czy nie. Teraz juz rozumiem bo fajnie mi to wyjasniles dzieki.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2012, 18:04:58 »
tyle czasu grasz a tak wielu rzeczy nie rozumiesz jak to było że do tej pory Tobie to odpowiadało bo ta zasada jest od lat
i jeszcze jedno ważne info to że Ty myślisz że jest coś źle skonstruowane, to nie znaczy że tak jest :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Posty o wo
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2012, 18:04:58 »